Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Gondolom láttátok már ezt a képet:

 

krell.jpg

Kíváncsi vagyok, mi lehet az a sötét döntés? :hmm:

Szerintem odáig fog fajulni Krell viselkedése, hogy Rex kinyírja. Talán az 501-esek (esetleg csak Rex és követői) megmentik Fivesékat, amitől Krell teljesen begőzöl és ahogy a cím is utal rá, mészárlásba kezd. Ezt pedig Rex - érthető módon - nem akarja tétlenül nézni.

 

Ez csak egy tipp, de örülnék, ha ez történne. Holnap minden kiderül. :yeah:

 

 

Ez nagyon jó lenne, és igazságos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A következő rész esetében kicsit szkeptikus vagyok...

 

Azt írják, hogy valóban zygerriaiak állnak az elrablások mögött, de a trailerben ilyen kecskefejű zöldbörű lényeket láthattunk fénykorbácsokkal. Remélem nem gondolják komolyan, hogy kiemelnek egy a teljesen az EU által alkotott teremtményt és megváltoztatják csak azért, hogy ne legyen teljesen ugyanaz, mint a képregény.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Iszonyat jó rész, majdnem minden eddigi kérdésre válaszol(Anakint leszámítva) és olyan ütős jelenetek vannak benne hogy csak na.

 

Így van, állat volt nagyon, spoilermentesen leírtam már a rész topicjába.

Anakinra is meg van a magyarázatom, bár már korábban is taglaltam.

Ez most a sorok között megerősítést nyert, azt gondolom.

Nem kell rá konkrét magyarázat, hivta a kancellár mert megteheti, és a részből kiderül miért kellett ide és ekkor Krell.

 

Látványilag és egyéb szempontból is az évad legjobbja szerintem. És az össz top 10-ben is benne van talán!

Remélem ez elég bő így virágnyelven.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor most már meg kell néznem :) Még negyed óra :pfff:

Szegénykém, tudom mit érzel. >.< Először HD-ben akartam leszedni de aztán rájöttem, hogy nem elég gyors. Inkább letöltöttem a normált, 8-10 perc letöltési időt írt. AZ NAGYON SOOOK. >.<

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A következő rész esetében kicsit szkeptikus vagyok...

 

Remélem nem gondolják komolyan, hogy kiemelnek egy a teljesen az EU által alkotott teremtményt és megváltoztatják csak azért, hogy ne legyen teljesen ugyanaz, mint a képregény.

 

 

Miért, az Éjnővéreket is jócskán megváltoztatták még pedig -szerintem- előnyükre. :)

 

Apropó,

akkor a Slaves of the Republic szál trilógia lesz? Mert én eddig azt hittem, hogy a Kidnapped a Death Watch-os rész lesz.

 

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért, az Éjnővéreket is jócskán megváltoztatták még pedig -szerintem- előnyükre. :)

 

Apropó,

akkor a Slaves of the Republic szál trilógia lesz? Mert én eddig azt hittem, hogy a Kidnapped a Death Watch-os rész lesz.

 

Igen, az lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért, az Éjnővéreket is jócskán megváltoztatták még pedig -szerintem- előnyükre. :)

 

Apropó,

akkor a Slaves of the Republic szál trilógia lesz? Mert én eddig azt hittem, hogy a Kidnapped a Death Watch-os rész lesz.

 

Trilógia lesz és...

 

 

Anakin sötét oldala lesz a középpontban. Elvileg. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.