Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Végre megint lesz Ahsoka, de ha már togruta szál, Shaak Ti is előkerülhetne.

 

Miért, az Éjnővéreket is jócskán megváltoztatták még pedig -szerintem- előnyükre. :)

A mandaloriakat viszont szerintem erősen hátrányukra, szóval ez erősen ember függő.

Szerkesztve: - Llew
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Trilógia lesz

Az jó :D, de ahogy elnézem, a karácsonyi szünet pont az utolsó rész előtt lesz :cry:

 

Végre megint lesz Ahsoka, de ha már togruta szál, Shaak Ti is előkerülhetne.

 

Nagyon igaz, bár ő valószínűleg még mindig a Caminón felügyeli a klónok kiképzését.

 

A mandaloriakat viszont szerintem erősen hátrányukra, szóval ez erősen ember függő.

Még ne írd le a mandalóriakat.

Az idei Death Watch epizód még megmentheti őket

 

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még ne írd le a mandalóriakat.

Az idei Death Watch epizód még megmentheti őket

 

De a Death Watch csak egy kisebb szélsőséges csoport a pacifista többséggel szemben, viszont a többi mű pont fordítva (sőt pacifisták nélkül) ábrázolja őket, ahol minden mandalori harcos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a Death Watch csak egy kisebb szélsőséges csoport a pacifista többséggel szemben, viszont a többi mű pont fordítva (sőt pacifisták nélkül) ábrázolja őket, ahol minden mandalori harcos.

 

Nem nagyon vagyok otthon az EU-ban, és amit ismerek tele van ehhez hasonló sarkításokkal, és ez az oka annak, hogy nem is akarok belemélyedni. Egyébként nem arról volt szó, hogy most azért a pacifisták vannak hatalmon, mert valamivel az EP1 előtt polgárháború dúlt a bolygón, és nem akarják, hogy megismétlődjön? Szerintem tökéletesen érthető, hogy a többség jelenleg nem akar háborúzni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre megint lesz Ahsoka, de ha már togruta szál, Shaak Ti is előkerülhetne.

Jaja, végre ismét szerepet kap (ráadásul elvileg nem is akármilyet). :) Én is megnézném Shaak Tivel közös akcióban, de erre nem valószínű, hogy sor fog kerülni. A mostani szálban legalábbis nem hiszem.

 

Kíváncsi vagyok a mostani részre, de valószínűleg csak holnap este tudom megnézni a Web-DL miatt. Már azon gondolkodtam, hogy kivételesen megnézem 720p-ben. Érdekel, vajon Krell eggyé vált-e már az Erővel... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, végre ismét szerepet kap (ráadásul elvileg nem is akármilyet). :) Én is megnézném Shaak Tivel közös akcióban, de erre nem valószínű, hogy sor fog kerülni. A mostani szálban legalábbis nem hiszem.

 

Kíváncsi vagyok a mostani részre, de valószínűleg csak holnap este tudom megnézni a Web-DL miatt. Már azon gondolkodtam, hogy kivételesen megnézem 720p-ben. Érdekel, vajon Krell eggyé vált-e már az Erővel... :D

Nem érdemes várni a WEB-DL -re mert az is 720 -as. :) Annyi az eltérés, hogy nincs rajta a CN logo, és talán kicsit jobb rippelés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem érdemes várni a WEB-DL -re mert az is 720 -as. :) Annyi az eltérés, hogy nincs rajta a CN logo, és talán kicsit jobb rippelés.

Jól van, akkor szerintem ha hazaérek, szedem is le. Rég voltam ennyire kíváncsi egy TCW részre, úgyhogy dehogy várok vasárnapig. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól van, akkor szerintem ha hazaérek, szedem is le. Rég voltam ennyire kíváncsi egy TCW részre, úgyhogy dehogy várok vasárnapig. :D

Bíztam benned. :D Mostanában az volt a baj ezekkel a sima 720 -asokkal, hogy néha pixelesedtek néhol. A múlthetivel már nem volt ilyen gond. Én is alig bírok várni már. :D Délután megnézem BD-n a Citadell trilógiát, majd jön az Umbara. Talán mire a végére érek lesz is felirat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bíztam benned. :D Mostanában az volt a baj ezekkel a sima 720 -asokkal, hogy néha pixelesedtek néhol. A múlthetivel már nem volt ilyen gond. Én is alig bírok várni már. :D Délután megnézem BD-n a Citadell trilógiát, majd jön az Umbara. Talán mire a végére érek lesz is felirat. :)

 

 

Most elmegyek két helyre is windowst telepítení kb este 10-re jövök, addig hátha lesz felirat is. Remélem Krellt érte vagy 50 lövés. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól van, akkor szerintem ha hazaérek, szedem is le. Rég voltam ennyire kíváncsi egy TCW részre, úgyhogy dehogy várok vasárnapig. :D

 

Nos ha még nem szedted le a HD-st, akkor el se kezd, mert megjött a 720p-s Web-Dl is:

 

 

 

 

Aki a fileserver-ről szedte le, annak szólok, hogy hibás a fájt, nem játssza le az utolsó öt percet. Bocsi :(

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos ha még nem szedted le a HD-st, akkor el se kezd, mert megjött a 720p-s Web-Dl is:

Köszi szépen! :yeah: Én Filesonicról szoktam szedni, szerintem az egyik legjobb fájlmegosztó a Megaupload mellett. Remélem azzal nem lesz gond.

 

Egyébként lehet, hogy így is leszedem a 720p-s verziót, mert a Web-DL-hez időzített feliratot általában csak vasárnap szokták feltenni. Én viszont még ma látni akarom Krell haláltusáját. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi szépen! :yeah: Én Filesonicról szoktam szedni, szerintem az egyik legjobb fájlmegosztó a Megaupload mellett. Remélem azzal nem lesz gond.

 

Egyébként lehet, hogy így is leszedem a 720p-s verziót, mert a Web-DL-hez időzített feliratot általában csak vasárnap szokták feltenni. Én viszont még ma látni akarom Krell haláltusáját. :D

Felirat úgy néz ki ma már nem lesz. :chainsaw::fuck2::fuckoff::angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp a Slaves Of The Republic képregény lapozgattam és most le tudom írni, hogy elöljáróban milyen módosítások lesznek a történetben.

 

A kirosi csatában résztvevő szeparatista parancsnok, Xerius Ugg is egy besalisk parancsnok, kétlem hogy így rögtön Pong Krell tábornok után szerepeltetnének még egy ilyen szereplőt. Roshti kormányzót úgy látszik meghagyták. És van egy olyan gyanúm, hogy a zygerriaiak is máshogy fognak megjelenni. A nevüket ugyan meghagyták, de hogy ne legyen teljesen ugyanaz a képregény mint az epizód, ezért gondolom ők lesznek azok a zöld fejű zerge szarvú lények. Az ilyet mindig is utáltam, hogy kiemelnek valamit az EU-ból és teljesen átírják azt, de mi jogon? Ígyis úgyis át lesz húzva ez a képregény, de ha már mindenáron ilyen lényeket akartak szerepeltetni, akkor miért ragaszkodtak a zygerriai névhez? Csak hogy legyen mit lerombolni? Ennyit róluk. A végén pedig volt a képregényben egy Anakin Skywalker Vs. Dooku gróf & Asajj Ventress párbaj is, de a harmadik évad fényében ez nyilván nem fog megtörténni. Jah és ugye Waxer is meghalt az Umbarán, szóval őt sem láthatjuk viszont. Szerintem a Citadel trilógiához hasonlóan itt is húzni fogom egy kicsit a szám, de majd meglátjuk, milyen lesz a megvalósítás. Persze hozzá kell tennünk azt is, hogy az egész az idővonalban sokkal később játszódik és a klónok is Phase II.-sek lesznek.

 

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért, az Éjnővéreket is jócskán megváltoztatták még pedig -szerintem- előnyükre. :)

Az túlzás, hogy megváltoztatták, csak szerepeltettek egy Éjnővér klánt, amely mindössze egy a dathomiri boszorkányok megannyi klánja közül. Ráadásul a legtöbbjük leginkább a yavini csata utáni EU művekben jelennek meg, szóval ezzel önmagában még nincs semmi gond. Sőt, az ő szerepeltetésüknek kifejezetten örültem, impozáns látványt nyújtottak, de például az új mandalorikról ezt nehezen mondhatjuk el. Csodálatos, ahogy például Sundari városa kinéz, de azoknak, akik a régi, harcias mandaloriakat tekintik igazinak, azokat sosem fogod meggyőzni arról, hogy ezek jobbak. Az ő esetükben még be lehet magyarázni, hogy a mandaloriak eredetileg Lucas ötletei voltak, azt hiszem annak idején Dzséjt volt az, aki idézett az EPV. regényváltozatából. De az Éjnővérek és pláne a zygerriaiak már teljesen más tészta. Mondhat bárki bármit, nekem senki de senki nem fogja megmagyarázni azt, hogy az új zygerriaiak jobbak, mint a régiek. A fenébe is, legalább ne adták volna a kettőnek ugyanazt a nevet és akkor nem kéne áthúzni a régit, deee a The Clone Wars alkotói gárdájának ennek mindenáron bele kellett nyúlni...

 

Régi:

zygerrian.jpg

 

Új:

 

newzygerrian.png

 

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az túlzás, hogy megváltoztatták, csak szerepeltettek egy Éjnővér klánt, amely mindössze egy a dathomiri boszorkányok megannyi közül. Ráadásul a legtöbbjük leginkább a yavini csata utáni EU művekben jelennek meg, szóval ezzel önmagában még nincs semmi gond. Sőt, az ő szerepeltetésüknek kifejezetten örültem, impozáns látványt nyújtottak, de például az új mandalorikról ezt nehezen mondhatjuk el. Csodálatos, ahogy például Sundari városa kinéz, de azoknak, akik a régi, harcias mandaloriakat tekintik igazinak, azokat sosem fogod meggyőzni arról, hogy ezek jobbak. Az ő esetükben még be lehet magyarázni, hogy a mandaloriak eredetileg Lucas ötletei voltak, azt hiszem annak idején Dzséjt volt az, aki idézett az EPV. regényváltozatából. De az Éjnővérek és pláne a zygerriaiak már teljesen más tészta. Mondhat bárki bármit, nekem senki de senki nem fogja megmagyarázni azt, hogy az új zygerriaiak jobbak, mint a régiek. A fenébe is, legalább ne adták volna a kettőnek ugyanazt a nevet és akkor nem kéne áthúzni a régit, deee a The Clone Wars alkotói gárdájának ennek mindenáron bele kellett nyúlni...

Egyetértek minden tekintetben. Azért az EP5 regényváltozatával nem nagyon pedáloznék, hisz az EP6 regényben is szerepelnek olyanok, amik egyáltalán nem állják meg a helyüket. Nem vagyok róla meggyőzve, hogy az az egy mondat az EP5 regényben Lucastól származik, leehet, hogy Glut fantáziája kalandozott egy kicsit, ahogy Kahn is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az túlzás, hogy megváltoztatták, csak szerepeltettek egy Éjnővér klánt, amely mindössze egy a dathomiri boszorkányok megannyi klánja közül. Ráadásul a legtöbbjük leginkább a yavini csata utáni EU művekben jelennek meg, szóval ezzel önmagában még nincs semmi gond. Sőt, az ő szerepeltetésüknek kifejezetten örültem, impozáns látványt nyújtottak, de például az új mandalorikról ezt nehezen mondhatjuk el. Csodálatos, ahogy például Sundari városa kinéz, de azoknak, akik a régi, harcias mandaloriakat tekintik igazinak, azokat sosem fogod meggyőzni arról, hogy ezek jobbak.

 

Ha már ilyen szépen rámutattál, hogy a TCW-s Éjnővér klán csak egy a sok közül, igazán nem értem, miért nem vagy hajlandó ezt gondolkodásmódot a mandalóriakra is kiterjeszten: Obi-Wan kerek-perec kimondta, hogy az EPI előtt b*romi nagy polgárháború dúlt a bolygón, amiben a mandaloriak kishíján kiirtották egymást. Csak ezután került Satine pacifista kormánya hatalomra, az pedig tökéletesen érthető, hogy próbálják a háború-imádat hagyományát kigyomlálni a népből. Ahogy az is, hogy egy iszonyú durva konfliktus után a többség is békére vágyik. Az, hogy a Death Watch per pillanat kisebbség lényegtelen. A TCW-ben eddig nem láttunk mást, minthogy Satine sikerrel meghiúsította EGYETLEN EGY puccs kísérletüket. A puszta tény, hogy létezik egy erős szélsőséges mozgalom mutatja, hogy egyáltalán nem változtak meg a mandalóriak, pusztán jelenleg még a legutóbbi polgárháború borzalmai erősebben élnek a kollektív emlékezetükben, mint a régi vérontásokat dicsőítő énekek. Ami -hangsúlyozom- tökéletesen érthető egy emberi nép esetében.

 

a zygerriaiak már teljesen más tészta. Mondhat bárki bármit, nekem senki de senki nem fogja megmagyarázni azt, hogy az új zygerriaiak jobbak, mint a régiek. A fenébe is, legalább ne adták volna a kettőnek ugyanazt a nevet és akkor nem kéne áthúzni a régit, deee a The Clone Wars alkotói gárdájának ennek mindenáron bele kellett nyúlni...

 

Hát nem tudom, ez a kép engem gyanúsan egy weequay-zabrak hibridre emlékeztet. Úgyhogy engem máris meggyőztél, hogy az új zygerriaiak a jobbak. Azok legalább nem ennyire nyilvánvalóan mindenhonnan lopkodott részekből összefércelt lények. Bocsi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már ilyen szépen rámutattál, hogy a TCW-s Éjnővér klán csak egy a sok közül, igazán nem értem, miért nem vagy hajlandó ezt gondolkodásmódot a mandalóriakra is kiterjeszten: Obi-Wan kerek-perec kimondta, hogy az EPI előtt b*romi nagy polgárháború dúlt a bolygón, amiben a mandaloriak kishíján kiirtották egymást. Csak ezután került Satine pacifista kormánya hatalomra, az pedig tökéletesen érthető, hogy próbálják a háború-imádat hagyományát kigyomlálni a népből. Ahogy az is, hogy egy iszonyú durva konfliktus után a többség is békére vágyik. Az, hogy a Death Watch per pillanat kisebbség lényegtelen. A TCW-ben eddig nem láttunk mást, minthogy Satine sikerrel meghiúsította EGYETLEN EGY puccs kísérletüket. A puszta tény, hogy létezik egy erős szélsőséges mozgalom mutatja, hogy egyáltalán nem változtak meg a mandalóriak, pusztán jelenleg még a legutóbbi polgárháború borzalmai erősebben élnek a kollektív emlékezetükben, mint a régi vérontásokat dicsőítő énekek. Ami -hangsúlyozom- tökéletesen érthető egy emberi nép esetében.

Nem rólam van szó, nem az én gondolkodásmódomról beszéltem, hanem arról, hogy a rajongók nagy része mit gondol erről az új mandalori dologról, olyan rajongókról, akik legalább annyira tisztelik az EU-t, mint én. Konkrétan emiatt az új mandalorik között beállt kontinuitási változások miatt hagyta abba Karen Traviss az írást. Szóval egy kicsit vegyél vissza a támadó hangnemből, semmi rosszat nem mondtam.

 

Hát nem tudom, ez a kép engem gyanúsan egy weequay-zabrak hibridre emlékeztet. Úgyhogy engem máris meggyőztél, hogy az új zygerriaiak a jobbak. Azok legalább nem ennyire nyilvánvalóan mindenhonnan lopkodott részekből összefércelt lények. Bocsi.

Nem tudom, hogy ebben te hol látsz egy weequayt, ez egy ember, vörös hajjal és kiálló, tüskékben végződő csontozattal. Hát ha nagyon rá akarjuk fogni, akkor mondhatjuk azt, hogy ezt mindenhonnan összelopkodták, de a The Clone Wars is számos tekintetben lopkodott már látványelemeket innen-onnan, szóval őket sem kell félteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rólam van szó, nem az én gondolkodásmódomról beszéltem, hanem arról, hogy a rajongók nagy része mit gondol erről az új mandalori dologról, olyan rajongókról, akik legalább annyira tisztelik az EU-t, mint én. Konkrétan emiatt az új mandalorik között beállt kontinuitási változások miatt hagyta abba Karen Traviss az írást. Szóval egy kicsit vegyél vissza a támadó hangnemből, semmi rosszat nem mondtam.

Még az a szerencse, hogy én azt se tudom mi az hogy EU. :D Nekem jó így is. Régen harcosok voltak de később áttértek a békésebb életre. Teljesen egyetértek werebazs -al. Az meg, hogy egy író ezért nem ír róluk érthetetlen. Karen Traviss arról ír amivel megbízzák. Ő nem az SW atyja, csak egy író a sok közül.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még az a szerencse, hogy én azt se tudom mi az hogy EU. :D Nekem jó így is. Régen harcosok voltak de később áttértek a békésebb életre. Teljesen egyetértek werebazs -al. Az meg, hogy egy író ezért nem ír róluk érthetetlen. Karen Traviss arról ír amivel megbízzák. Ő nem az SW atyja, csak egy író a sok közül.

Igen, tudom, de nem erről van szó. Azért hagyta abba az írást, mert a könyveiben nagyrészt a mandalori kultúra és a klónok kiképzése állt a középpontban, mert ő írta a Republic Commando könyveket és azért hagyta abba az írást, mert megérkezett a TCW és kvázi átírta azt, amin ő évek óta dolgozott és gondolom emiatt ábrándult ki az egész SW írásból.

 

Ő nem az SW atyja, csak egy író a sok közül.

Ja, és akkor már anyja, ha egy hölgyről van szó. :D

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, tudom, de nem erről van szó. Azért hagyta abba az írást, mert a könyveiben nagyrészt a mandalori kultúra és a klónok kiképzése állt a középpontban, mert ő írta a Republic Commando könyveket és azért hagyta abba az írást, mert megérkezett a TCW és kvázi átírta azt, amin ő évek óta dolgozott és gondolom emiatt ábrándult ki az egész SW írásból.

De ő megbízásra ír, nem kedvtelésből. :D Egy fan abbahagyhatja az írást, mert elment a kedve. Travis egy profi. Maximum nem kapott több felkérést. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ő megbízásra ír, nem kedvtelésből. :D Egy fan abbahagyhatja az írást, mert elment a kedve. Travis egy profi. Maximum nem kapott több felkérést. :D

Felkérést kapott, többet is, csak mindet visszautasította.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.