Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Arra szándékoztam - láthatóan hiába - utalni vele a szavaid idézését követően, hogy te is saját magadnak mondtál ellent. Ami elég kétségessé teszi a szavaid súlyát.

Te kezdtél olyan kérdésben kioktatni, ami nem is volt téma. Ezek után nem kéne megsértődni.

Nem tudom mi az a Quarron-szint, valami hivatalos rajongó mérő dolog? Nem mintha számítana. Az állandó fikázásról meg annyit, hogy az eheti rész kapcsán így kezdem:

 

Aztán írtam pár pozitívumot, meg persze negatívumot is, vagy nem tetsző részletet, mert számomra az, hogy szeretek valamit, az nem jelenti, hogy nem látom a hibáit. A TCW-nek pedig vannak, mondjuk az is igaz, hogy azt hiszem már ki is esett a szeretem kategóriából. Nem rossz, még nézem, de már nincs meg a friss részek várakozása kapcsán a lelkesedés.

 

 

 

Ezek szerint nem volt érthetetlen.

 

Most jól beégtem. Sajna nem tudtam hogy a Republic Commandoban írnak Satine bolygójáról. Azt hittem hogy 2 különböző regényben van leírva. Azóta azon is agyalok, hogy egy kommandóscsapatról szóló regényben mit keres Mandalore? :D Biztos van megoldás.

Szóval ezért elnézést.

Viszont szerintem a stílusodon változtathatnál(valószinű én is), pl olyanokat nem kéne írni, hogy veled vitázni értelmetlen stb... Tulajdonképpen a stílusodon akadtam ki nem amit írtál. Az is igaz, hogy szörszálhasogatónak is tartalak, mert minden részletbe "belekötsz" ami nem a te logikád szerint van. Persze ez nem baj de ha az embernek nagyon tetszett egy rész és feljön és elolvassa amit írtál akkor legszívesebben kivágná a tcw-t az ablakon. :D . Mondok egy példát. Dzséjt is a legapróbbb részleteken akad ki, de ő valahogy önironikus is.

Na mindegy, szerintem ássuk el a csatabárdot, jobban szeretek jóban lenni az emberekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis rész volt.

Hiányoltam már, hogy a három főszereplő együtt legyen.

 

Ody, ime kétféle epguide kép a 412-höz(egy neked, egy nekem):

 

+ egy a teljesen fanatikus szőrözőknek! :lol:

epguide412.jpg

epguide412-2.jpg

epguide412-3.jpg

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis rész volt.

Hiányoltam már, hogy a három főszereplő együtt legyen.

 

Ody, ime kétféle epguide kép a 412-höz(egy neked, egy nekem):

 

+ egy a teljesen fanatikus szőrözőknek! :lol:

Köszi csoli a linket és a képeket. A képek közül egyértelműen az első a nyerő. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor érdekesnek ígérkeznek a folytatások? :)

Hát, a képregény 6 fejezetéből csak 1-et dolgoztak fel, kíváncsi vagyok a maradék két részbe hogy foglalnak bele 5 fejezetet. Vagy nagyon eseménydús lesz, vagy ki lesz ollózva egy csomó minden. Mindenesetre én tudom, hogy jók lesznek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, a képregény 6 fejezetéből csak 1-et dolgoztak fel, kíváncsi vagyok a maradék két részbe hogy foglalnak bele 5 fejezetet. Vagy nagyon eseménydús lesz, vagy ki lesz ollózva egy csomó minden. Mindenesetre én tudom, hogy jók lesznek. :)

Ki írta ezt a részt meg tudod nézni a végén?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekelne,hogy ezt a képregényt hol lehet elolvasni,mert kíváncsi vagyok rá :)

Én torrentről töltöttem le egy közel 14 gigabájtnyi Star Wars képregény gyűjteményt és ez is köztük volt. :) De állítólag magyarul is megjelent a magyar The Clone Wars magazinban. A Jedi Renden láttam az első részt felszkennelve régebben, de most már nyomát sem látom.

 

Ki írta ezt a részt meg tudod nézni a végén?

Nem sajnos, a 720p-s HD verzió végéről hiányzik a stáblista.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor scanneld be nekünk és dobd be ide légyszi.

Megoldható?

Klassz lenne.

De azon kívül még van 5 másik rész. :DVajon azok is megjelentek? Mert én nem tudok róla. >.<

 

Szerk.: Utánanéztem, megjelentek.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok, ha minden igaz, találtam néhány scant. Nemsokára kiderül hogy jó verziók-e és ha igen, azon nyomban megosztom őket nektek. :)

 

Szerk.: Egy kanadai magyarok által létrehozott fórumon találtam meg őket, be is regisztráltam, de ezeket írja, amikor megpróbálom letölteni:

 

RobinSparkles, a lap megetekintésére nincs jogosultságod, ennek a következő okai lehetnek:

 

Minimum 20 hozzászólás és legalább 2 napos regisztráció szükséges az oldal megtekintéséhez, vagy a funkció használatához. Ebben, vagy ebben a témában ezeket könnyedén összegyűjtheted.

Esetleg más üzenetét próbálod módosítani, vagy az adminisztrátori lehetöségeket használni.

Ha épp üzenetet próbálsz küldeni, elképzelhető, hogy ezt az adminisztrátor itt nem engedélyezte.

 

Szóval eltart egy kis ideig, amíg megszerzem, addig is türelem. A névről meg csak annyit, hogy tudom, hogy gagyi, de jobb nem jutott eszembe. :lol:

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy néz ki ma már nem fog kijönni a 720p-s Web Dl. :( Kár, olyan könnyen hozzászoktam az umbarás arc alatt, hogy szombat délután egy és három között legkésőbb mind a négy rész felkerült valahova. Gondolom a feltöltőket jobban motiválták azok a részek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Feltűnt nektek is, hogy hogy pörög az évad?

Alig volt szünet. Novemberben 11. rész még soha nem volt.

Januárban is volt már 11. rész.

 

Csak azt akarom mondani, hogy szerintem szünet jön.

Talán még karácsony előtt megkapjuk az Escape from Kadavo-t, aztán tuti csak az új évben jön a 13. rész.

És talán rögtön Ventress-Opress-Maul téma.

Mert én újabb 3 részre számítok és mire az lemegy már jön is az Ep I. 3D. februárban.

Az évad trailerben is az volt még az eddigieken kívül, amiből került be snitt, és eddig általános érvényű,

hogy kb. 14-15. résztől későbbi részek sosincsenek előzetesben az évad elején.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, idén hány részt láthatunk még, de szerintem ezt a trilógiát biztos leadják. Vagyis 2012-re elvileg már csak 9 rész marad, amit alig több, mint 2 hónap alatt letudnak, ha nem lesznek kihagyások. Ha január közepén már visszatérnek, lesz már március, mire a fináléhoz érünk (ami szerintem az Opress-szál lesz), ami pedig már bőven tavasz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Feltűnt nektek is, hogy hogy pörög az évad?

Alig volt szünet. Novemberben 11. rész még soha nem volt.

Januárban is volt már 11. rész.

Tavaly is így volt. Idén már csak egy rész lesz, utána január elején folytatódik az évad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.