Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Cade Bane mikor jön?

 

Igaz! Nagyon jó kérdés! Mivel láttuk a trailerben így vele még számolni kell.

Ha elfogadjuk, hogy a mandaloriak megint trilógiát kapnak, az évadzáró pedig 4 részes lesz, akkor csak "A doboz" vagy a Naboo-i krízis marad neki.

De valójában gőzöm sincs.

 

Én abban reménykedem, hogy a nagyszünetre kapunk azért egy tarilert az évad második felének részeihez.

Asszem ilyen tavaly is volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nal Huttán már jártunk, és azok után, hogy Dooku benne volt Rotta elrablásában, kétlem, hogy a Szepik olyan helyen próbálkoznának, ahol -hála Ziro holonaplójának- Jabba dirigál :)

Nem tudom miért írtam Nal Huttát miközben végig Nar Shaddaara gondoltam :pfff: mert ez aztán tényleg az a világ amelyik megérne egy bemutatást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kinek mi a véleménye a negyedik évad első feléről? :)

Eddig úgy tűnik ez lesz a kedvenc évadom. Minden korábbinál erősebb látványvilág, pazar sztorik, nagyon jó rendezés. Az akció jelenetek rendre mozifilm színvonalúak. Azt érzem, hogy a készitők most rázodtak bele úgy isten igazán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár a 2 droidos rész annyira nem fogott meg, ezektől eltekintve eddig nagyon jó az évad, persze az igazán nagy durranás még csak eztán jön. :cool: A Dac-trilógia és az Umbara-arc mind baromi hangulatosak, mind látvány, mind történet szempontjából, de a Slave-trilógia is remeknek bizonyult 2 rész alapján. És persze remélhetőleg lesz még egy

Ahsoka-centrikus sztorink (a Death Watch-os részek, amiket természetesen tűkön ülve várok), Cad Bane, Ventress és Opress is tiszteletét teszi még, hogy a Mortis-szerű történetet ne is említsem Maullal az élen.

Egyszóval úgy érzem, a java még csak most jön. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TCW -nek mindig a második fele a húzósabb, de most már az első szakasza is odavágott! Talán a második évad első fele volt ennyire tetszetős számomra. Az Umbara kvadrológia új sztenderdet állított fel a sorozat történetében. Remélem a második etapra is maradt a puskaporból. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig szuper volt. A Shadow Warrior-t leszámítva, mindegyik rész nagyon bejött. A droid-duológia bosszantott, amikor soron volt, de így visszatekintve bizony nagyon is kellett a Mon Cala és az Umbara közé ez a kis comic relief-arc. Egyetlen dolog bosszant még így három és fél hét után is, még pedig az, hogy a készítők nem merték meglépni a köztársasági vereséget Umbaránál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem furcsa kicsit a 4, évad.

Bár talán az életvitelem változott meg egy kicsit az eddigiekhez képest.

Régebben minden részt újranéztem a következőig nem is egyszer, most csak az Umbara 1-et és 4-et, meg ezeket a rabszolgásokat.

A nyitány nem ragadott magával, mint mondjuk tavaly a Dominók.

A Shadow warrior bosszantott. A két droid központú rész Anthony Daniels jutalomjátéka volt, felejthető sajnos.

Most már van valami. Igen, az utóbbi hat rész tetszett.

Én nagyon sokat várok az évad 2. felétől.

Tavaly a Nighstisters-től végig jobbnál jobb részek voltak,

remélem ez most sem lesz másképp.

Ez persze azt jelentené, hogy idén a 7. résztől pörgés van.

Állok elébe, legyen így!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig a legjobb évad, szerintem az összes rész nagyon rendben volt eddig. Thripio és Artu kalandjai nekem tetszettek, az évadnyitó Dac-trilógia is akció dús volt, az

Umbara-szál pedig, meg merem kockáztatni a sorozat eddigi legjobb történetszála, mind látványban, mind a feldolgozott témát tekintve.

Izgatottan várom az elkövetkező részeket. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig szuper volt. A Shadow Warrior-t leszámítva, mindegyik rész nagyon bejött. A droid-duológia bosszantott, amikor soron volt, de így visszatekintve bizony nagyon is kellett a Mon Cala és az Umbara közé ez a kis comic relief-arc. Egyetlen dolog bosszant még így három és fél hét után is, még pedig az, hogy a készítők nem merték meglépni a köztársasági vereséget Umbaránál.

Való igaz, visszatekintve a két droidos rész borzalmasan kellett oda! Én nem szeretnék egy olyan sorozatot ahol egysíkúan minden a csatákról szólna és csak is ezekről. Az a jó a TCW -ben, hogy a lehetőségekhez mérten van benne minden. Kicsit bohókás (Jar Jar), kicsit mesés és néhol drámai. És hogy Donát szavait kifordítsam: "The Clone Wars, én így szeretlek" :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, főleg számodra jó hír, mivel már többször is kérdezted, mikor kezdem el nézni a TCW-t. Nos nagyon hajlok rá, hogy nem várom meg a szinkront, hanem mégis nekikezdek, mert mint már mondtam legutóbb is, mikor MSN-en beszéltünk, hogy így is nehezen bírom TCW nélkül, pedig jobban örültem volna egy szinkronos évad-darálásnak, de sanszos, hogy ezt mégsem várom meg. Sokáig kellene még tűrtőztetnem magam. :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, főleg számodra jó hír, mivel már többször is kérdezted, mikor kezdem el nézni a TCW-t. Nos nagyon hajlok rá, hogy nem várom meg a szinkront, hanem mégis nekikezdek, mert mint már mondtam legutóbb is, mikor MSN-en beszéltünk, hogy így is nehezen bírom TCW nélkül, pedig jobban örültem volna egy szinkronos évad-darálásnak, de sanszos, hogy ezt mégsem várom meg. Sokáig kellene még tűrtőztetnem magam. :)

Ez tényleg jó hír. :) Várom a véleményed a topikokban, vagy akár itt is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bossk visszatér ebben az évadban.

 

Te kis szűkszavú!

Honnan az infó, melyik részben stb? Valami csak van a puszta ténymegállapítás mögött.

Gondolom Bane-nek köze lesz a dologhoz. Vagy?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egyáltalán nem újdonság, ezt már a Darkness On Umbara előtt tudni lehetett, még videó is volt róla. Ha végignéztétek azt az interjút, ahol Dee Bradley Baker beszélt a klónokról, akkor bizonyára ismerős lehet ez a képkocka.

 

bossk.png

 

Az a srác ott oldalt szerintem meg az ifjú Boba Fett, csak gondolom leborotválták a fejét, mint minden újonnan érkezett elítéltnek szokás. Gondolom ez lesz az a rész, ahol Cad Bane is a börtönben csücsül, jó kis börtönlázadásnak lehetünk majd szemtanúi. :) Ez az, amit már nagyon régóta várunk, sok-sok korábban már látott gonosz visszatér. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egyáltalán nem újdonság, ezt már a Darkness On Umbara előtt tudni lehetett, még videó is volt róla. Ha végignéztétek azt az interjút, ahol Dee Bradley Baker beszélt a klónokról, akkor bizonyára ismerős lehet ez a képkocka.

Az a srác ott oldalt szerintem meg az ifjú Boba Fett, csak gondolom leborotválták a fejét, mint minden újonnan érkezett elítéltnek szokás. Gondolom ez lesz az a rész, ahol Cad Bane is a börtönben csücsül, jó kis börtönlázadásnak lehetünk majd szemtanúi. :) Ez az, amit már nagyon régóta várunk, sok-sok korábban már látott gonosz visszatér. :)

 

Köszi KisKósa, pont erre volt szükségem.

Nekem új a dolog.

Tehát ez több, mint valószínű, hogy 1 részes történet lesz.

De az legalább tuti lesz.

És, hogy Aurra mikor szabadult ki innen az Assassin után a Hostage Crisis-ra az másik topic mi? ;)

Nem lehet, hogy ezt kicsit benézték az alkotók? Tudom, meg lehet magyarázni, de mégis.

 

Mindegy, ez akkor is nagyon várós!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi KisKósa, pont erre volt szükségem.

Nekem új a dolog.

Tehát ez több, mint valószínű, hogy 1 részes történet lesz.

De az legalább tuti lesz.

És, hogy Aurra mikor szabadult ki innen az Assassin után a Hostage Crisis-ra az másik topic mi? ;)

Nem lehet, hogy ezt kicsit benézték az alkotók? Tudom, meg lehet magyarázni, de mégis.

 

Mindegy, ez akkor is nagyon várós!

Tudtommal innentől fogva a sorozat lineárisan halad tovább, de meglehet, hogy az alkotók megelégelték, hogy a rajongók folyton Aurra Sing szökéséről akar tudni és lehet végre megcsinálták, nem tudom. Ha Aurra Sing nincs ott, akkor ez bizony jelen időben játszódik, ha meg ott van, akkor ismét megbontják az idővonalat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te kis szűkszavú!

Honnan az infó, melyik részben stb? Valami csak van a puszta ténymegállapítás mögött.

Gondolom Bane-nek köze lesz a dologhoz. Vagy?

A TCW BD -n volt az egyik kisfilmben, Filoni mondta. Aurra volt börtönben? Ez nekem még mindig új. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TCW BD -n volt az egyik kisfilmben, Filoni mondta. Aurra volt börtönben? Ez nekem még mindig új. :D

Ez pont neked miért lenne új? Aurra Singet elég jól láthatóan lesittelték az Assassin végén. A Hostage Crisisben pedig már szabadlábon volt, ezért panaszkodott a fél fórum, hogy bezzeg az Aang szenátor számára rendezett party sokkal fontosabb, mint hogy Sing hogy jutott ki a börtönből, de legalább egy félmondatos magyarázatot kaptunk rá az egyik régi episode guide-ban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez pont neked miért lenne új? Aurra Singet elég jól láthatóan lesittelték az Assassin végén. A Hostage Crisisben pedig már szabadlábon volt, ezért panaszkodott a fél fórum, hogy bezzeg az Aang szenátor számára rendezett party sokkal fontosabb, mint hogy Sing hogy jutott ki a börtönből, de legalább egy félmondatos magyarázatot kaptunk rá az egyik régi episode guide-ban.

Nem vagyok benne biztos, hogy az a börtön volt. Meg kell néznem majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.