Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

 

 

Kidnapped és Slaves of the Republic egy klikkes Web-DL 720p

 

Kidnapped

 

 

 

Slaves of the Republic

 

 

Filesonic

http://www.filesonic.com/file/4081267714/Star.Wars.The.Clone.Wars.S04E11.Kidnapped.720p.WEB.DL.AVC.AC3.SWC.mkv

 

Fileserve

http://www.fileserve.com/file/P5MKsAR/Star.Wars.The.Clone.Wars.S04E11.Kidnapped.720p.WEB.DL.AVC.AC3.SWC.mkv

 

Filefactory

http://www.filefactory.com/file/cf7044e/n/Star.Wars.The.Clone.Wars.S04E12.Slaves.of.the.Republic.720p.WEB.DL.AVC.AC3.SWC.mkv

 

 

 

Remélem ezek valódiak, a fájlméretek mindenesetre stimmelnek.

 

Jól beszívtam. A Slaves of the Republic linkeken is a Kidnapped van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ú, bocsi, töröltem őket :oops:

Nem értem mi történt, mert én még a Filesonic-os link-ről szedtem le és az volt... :hmm:

 

 

Semmi baj, nem te voltál a hibás. Tegnap este akarnám megnézni és láttam hogy a file nevében a 11 van meg a Kidnapped. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na még ilyen se volt, hogy már most kikerült az évad hátralévő részeinek címe. :) Vannak közöttük érdekes, lehet szemezgetni és találgatni. :)

 

Valóban érdekes címek :)

 

 

 

Valami azt súgja, hogy a 14-15-16 lesz a Death Watch szál, rémlik, hogy még a nyáron olvastam valahol,

hogy Lux és Ahsoka azért találkoznak újra mert Lux segítséget kért tőle

, úgyhogy az "A friend in need" cím adja magát, a "Friends and Enemies" pedig szintén elég egyértelmű, szóval nem úgy néz ki, hogy lecsapják Ahsokát Ben kezéről :P Bocs ez gonosz volt :evil:

 

És lehetséges lenne, hogy nem csak hogy az Opress-Ventress-szál lesz az évadzáró, de ráadásul egy quadrológia lesz? :yes::rock:

 

 

 

Amúgy hol találtad ezeket?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban érdekes címek :)

 

 

 

Valami azt súgja, hogy a 14-15-16 lesz a Death Watch szál, rémlik, hogy még a nyáron olvastam valahol,

hogy Lux és Ahsoka azért találkoznak újra mert Lux segítséget kért tőle

, úgyhogy az "A friend in need" cím adja magát, a "Friends and Enemies" pedig szintén elég egyértelmű, szóval nem úgy néz ki, hogy lecsapják Ahsokát Ben kezéről :P Bocs ez gonosz volt :evil:

 

És lehetséges lenne, hogy nem csak hogy az Opress-Ventress-szál lesz az évadzáró, de ráadásul egy quadrológia lesz? :yes::rock:

 

 

 

Amúgy hol találtad ezeket?

 

 

Valóban, a Kadavo után egyből jönnek Ahsokáék. Ráadásul Christian Taylor írta ezt a szálat (Mortis). Az utolsó három (négy?) rész pedig tuti, hogy Maul-ék jegyében telik. :) Egyébként az SW insiderben voltak benne az infók

 

swinsider130tcwnames.jpg

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Valóban, a Kadavo után egyből jönnek Ahsokáék. Ráadásul Christian Taylor írta ezt a szálat (Mortis). Az utolsó három (négy?) rész pedig tuti, hogy Maul-ék jegyében telik. :) Egyébként az SW insiderben voltak benne az infók

 

swinsider130tcwnames.jpg

 

 

 

 

 

Ez a kép alapján megint felülíródik Anakin és Dooku "utolsó találkozása", mióta a Anakin "erősebb lett". Mért botlasztják egymásba ezt a két karaktert állandóan?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ez a kép alapján megint felülíródik Anakin és Dooku "utolsó találkozása", mióta a Anakin "erősebb lett". Mért botlasztják egymásba ezt a két karaktert állandóan?

 

 

 

 

Még mindig itt tartasz? :) Szerintem érdemes túllépni ezen. Majd az utolsó találkozásukhoz illesztjük Anakin szövegét.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ez a kép alapján megint felülíródik Anakin és Dooku "utolsó találkozása", mióta a Anakin "erősebb lett". Mért botlasztják egymásba ezt a két karaktert állandóan?

 

 

 

A képregényben is találkoztak, gondolom ezen nem akartak változtatni. A képregényben egyébként Dooku ölte meg Miraj-t, akit Anakin-nak elvileg védenie kellett volna (ha másért nem, hát azért, hogy ő maga fojthassa meg :D ), úgyhogy ezzel inkább új mélységet kap, Anakin kijelentése, ellentétben a Shadow Warrior-os találkozásukkal

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De már megint a Naboo(és már megint egy krízis). Nem unják még a szepik, hogy állandóan vereséget szenvednek(nameg a készítők, hogy állandóan oda írnak sztorikat)

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De már megint a Naboo(és már megint egy krízis). Nem unják még a szepik, hogy állandóan vereséget szenvednek(nameg a készítők, hogy állandóan oda írnak sztorikat

Mit már megint? 88 részből kb. 5 játszódik a Naboo-n. :lol: Imádom amikor sarkítotok.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De már megint a Naboo(és már megint egy krízis). Nem unják még a szepik, hogy állandóan vereséget szenvednek(nameg a készítők, hogy állandóan oda írnak sztorikat)

 

Mondd csak, egész véletlen nem vagy fent Port Haven-ön is? Továbbítottam oda az ep címeket, az első válaszoló reakciója pontosan ugyanez volt :lol:

 

Egyébként egyetértek. Az Alderaan-t pl sokkal szívesebben viszont látnám. Vagy akár a Yavint is meglátogathatnák :rock: Csakhát Padmé mégiscsak naboo-i, és idén nem sokat szerepelt -oké ott volt a Mon Calán, de csak mellékszereplőként, és a Shadow Warrior-ban sem igazán ő volt a főszereplő. :peace: Naboo-ról jut eszembe, idén Palpatine egyáltalán nem is szerepelt, csak abban az egy hologram beszélgetésben Dooku-val!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondd csak, egész véletlen nem vagy fent Port Haven-ön is?

Tudomásom szerint nem

Egyébként egyetértek. Az Alderaan-t pl sokkal szívesebben viszont látnám.

Hát pont ez az: itt a lehetőség hogy bemutassanak új bolygókat, erre egy olyat használnak állandóan amelyiket már 4 filmeben is láthattunk.

Az meg már vicc hogy a konzervek akkor ruccannak le a Naboora amikor csak akarnak.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát pont ez az: itt a lehetőség hogy bemutassanak új bolygókat, erre egy olyat használnak állandóan amelyiket már 4 filmeben is láthattunk.

Állandóan? Te jó ég. :lol: Számold össze ebben az évadban mennyi új bolygó volt és mennyi régi. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nincs azzal semmi gond, hogy már ismert bolygókat többször is felhasználnak. Coruscant hányszor is szerepelt? Oké, a Köztársaság fővárosa, de Naboo is jelentősnek mondható bolygó, így nem tartom furcsának, ha néha-néha újra felbukkan. Ezen kívül bőven kaptunk új bolygókat, elég, ha csak a 4. évad eddigi részeit nézzük: Dac, Aleen, Balnab, Patitite Pattuna, Umbara, Kiros, Zygerria. Úgyhogy nem panaszkodom. Rengeteg rész van még hátra, biztos vagyok benne, hogy nem a Naboo-n és a Coruscanton fog játszódni az összes. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állandóan? Te jó ég. :lol: Számold össze ebben az évadban mennyi új bolygó volt és mennyi régi. :roll:

Jó, az "állandóan" tényleg egy kicsit túlzás, de ahelyett hogy azt a szerencsétlen Naboot ismét megszállnák, inkább írhatnának már egy Nal Huttán, vagy Korélián játszódó történetszálat(megjegyzem ezek a bolygók stratégiailag sokkal fontosabbak, és több értelme lenne ha ezeket támadgatnák a szepik)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, az "állandóan" tényleg egy kicsit túlzás, de ahelyett hogy azt a szerencsétlen Naboot ismét megszállnák, inkább írhatnának már egy Nal Huttán, vagy Korélián játszódó történetszálat(megjegyzem ezek a bolygók stratégiailag sokkal fontosabbak, és több értelme lenne ha ezeket támadgatnák a szepik)

 

Nal Huttán már jártunk, és azok után, hogy Dooku benne volt Rotta elrablásában, kétlem, hogy a Szepik olyan helyen próbálkoznának, ahol -hála Ziro holonaplójának- Jabba dirigál :)

 

Korélia viszont tényleg jöhetne, de szigorúen tinédzser Han Solo nélkül :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, az "állandóan" tényleg egy kicsit túlzás, de ahelyett hogy azt a szerencsétlen Naboot ismét megszállnák, inkább írhatnának már egy Nal Huttán, vagy Korélián játszódó történetszálat(megjegyzem ezek a bolygók stratégiailag sokkal fontosabbak, és több értelme lenne ha ezeket támadgatnák a szepik)

Koréliát én is megnézném. Lehet, hogy lesz még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.