Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én várok tovább, bár meglepődtem.

Ennek mostmár külön topik kéne.

Fárasztó a sok spoiler és szinte mindenki elolvassa.

de:

 

Az igazi szentségtörés ezek után az lenne, ha nem Obi ölné meg (újra).

Maul az ő trófeája. És lovaggá válásának oka, szimbóluma, hogy sith-et ölt.

Ez megint az Ő dolga legyen.

De most javaslom húsdarálóba lökje, amely egy kemencébe ürít és mutassák is.

:lol:

Inkább klónozták volna abból a nyakláncból, ha mindenképp láttatni kellett. Ez kicsit megcsúfol mindent.

Már ebben a sorozatban is holtnak nevezte Talzin, Dooku, Yoda és Obi-wan és annak is kell legyen alapja, hogy Anakin azt mondta Palpinak a regényben, hogy "ezt" annak mondja, akit Obi wan két darabban hagyott a Naboo-n.

Meg van ez erőszakolva, mint ezen mondat első fele...

 

 

 

:lol:

Ezen a húsdarálós dolgon szakadtam. :D

 

 

Egyébként mindenki halottnak hitte Mault, még jó, hogy ezt mondták. Talzin egyértelműen hazudott, hogy megőrizze a titkot. Obi-Wan lovaggá válásának lényege az volt, hogy legyőzte Mault, amihez nem feltétlenül kellett meghalnia. Az pech, hogy a Sith ezt túlélte. Ezektől függetlenül persze továbbra sem tetszik az ötlet, de ahogy írtam, igyekszem megbarátkozni a gondolattal.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Talán éppen emiatt hiszi el jobban Anakin a ROTS-ban, hogy a Sithek meg tudják menteni magukat/másokat a haláltól, hogy bizonyítékot látott Maul esetében erre.

Szupi lenne :)

 

De közben alamuszin ugy csinál mintha Palpatinetól hallana először az egész életben maradós dologról. Palpatine meg cselesen nem a kézenfekvőt emliti: tutod te is láttad, hogy az egyik sith életben maradt. Nyilván igy túl könnyen meggyőzné Anakint. Helyette esti mesét tart. Frappáns

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rendben, de többszörös spoiler fül mögé rejtem, tehát mindenkinek megadom az esélyt a visszafordulásra, többször is, ha esetleg meggondolná magát. :)

 

A "Brothers" a huszonegyedik epizód címe lesz, nem a huszadiké. Csak te írtad ezt el Kiskósa, vagy így volt a forrásban is? Mert ha az utóbbi, még mindig van remény, hogy kamu :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "Brothers" a huszonegyedik epizód címe lesz, nem a huszadiké. Csak te írtad ezt el Kiskósa, vagy így volt a forrásban is? Mert ha az utóbbi, még mindig van remény, hogy kamu :clap2:

Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de én írtam el. Menten ki is javítom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom meg merjem-e nézni ezt a spoilert....

Mindenesetre többszörös spoiler fül mögé rejtettem, szóval akár még útközben is meggondolhatod magad, ha mégsem akarod. Ha most elolvasod, talán lesz időd megbarátkozni a gondolattal és nem akkor fog pofán csapni, amikor nézed.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenesetre többszörös spoiler fül mögé rejtettem, szóval akár még útközben is meggondolhatod magad, ha mégsem akarod. Ha most elolvasod, talán lesz időd megbarátkozni a gondolattal és nem akkor fog pofán csapni, amikor nézed.

Bomarr -nak tetszett az ötlet? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Januárban minden hétvégén rész!

Mondjuk ezt el is vártam.. ;)

A második évad után összekapták magukat. :D Remélem megtartják ezt a jó szokásukat is.

 

Egyáltalán nem, sőt...

Akkor félve fogom elolvasni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elolvastam és hát....khmmm. Ennél azért többet várnék Lucastól! Ez így leírva hihetetlen gagyi és erőltetett. Továbbra se értem mi szükség van erre? Az EPI 3D premier miatt? Minek? A TCW -nek nem kell már ilyen hajtóerő. Értetlenül állok a lépés előtt. Ezt valami olyan zseniálisan kellene megcsinálni, hogy jó legyen ami képtelenségnek látszik. Annyi mindent kell megmagyarázni, ráadásul olyan dolgokat amiket szinte nem is lehet, hogy író és rendező legyen a talpán aki ebből presztízsveszteség nélkül ki tud jönni. Akik tudnak egy zseniális Umbara szálat alkotni, azok miért jönnek elő ekkora ökörséggel? Ettől nagyobb lesz a nézettség, több a zsozsó? Lucas készül elkövetni (vagy már el is követte) a legnagyobb ballépését a szememben. Kicsit félek is ettől... :(

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amitől jómagam tartok, hogy ez el fog húzódni. Ha csak 1-2 rész akkor oké. Azt könnyű figyelmen kívül hagyni. Nyel egyet az ember. Volt egy ilyen is. Ez számomra a pozitiv végkimenetele lenne az ügynek. A rosszabb, hogy ezzel beindul egy nagyobb szál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amitől jómagam tartok, hogy ez el fog húzódni. Ha csak 1-2 rész akkor oké. Azt könnyű figyelmen kívül hagyni. Nyel egyet az ember. Volt egy ilyen is. Ez számomra a pozitiv végkimenetele lenne az ügynek. A rosszabb, hogy ezzel beindul egy nagyobb szál.

Igen...sajnos minden esély meg van erre. Az ötödik és hatodik évadnak nem erről kellene szólnia hanem a közvetlen szálakat kellene megalkotni az EPIII -hoz. Remélem nem cseszik el a sorozatot, mert eddig jó és sok szempontból hiánypótló is volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egyáltalán nem biztos még.

Az általam korábban említett könyv forrásai szerint igen. Azért ez néminemű bizakodásra adhat okot. Jedi Crash, Sphere Of Influence, Assassin, Nightsisters, Monster, Witches Of The Mist... Azért ő tett le valamit az asztalra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az általam korábban említett könyv forrásai szerint igen. Azért ez néminemű bizakodásra adhat okot. Jedi Crash, Sphere Of Influence, Assassin, Nightsisters, Monster, Witches Of The Mist... Azért ő tett le valamit az asztalra.

Akármennyire jó író ezen ő se tud segíteni szerintem. Mindenesetre meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Katie Lucastól nekem a Jedi Crash ütött egyedül igazán. Azt nagyon kiemelkedőnek éreztem. A többi simán rendben volt (de például a Sphere of Influance az nálam inkább amolyan szódával elmegy kategória). Azért azóta feltűntek nagyobb kaliberek is az irók között.

 

Riddick: még egy ember nem mondta hogy nem fogja nézni a Maul után is, ugyhogy ne ijedezz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.