Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Olyat mondok amivel egész biztos nem leszek itt túl népszerű, de Darth Maul azoknak tér vissza akiknek Boba Fett sem halt meg. Igaz, csak az egyik származik Lucastól, de most komolyan, mi a különbség? Egy hallgatag, menő kinézetű figura erőltetett visszahozása.

 

Igazán, ha néznétek ezek után a Baljós árnyakat, otthon, vagy majd februárban a moziban, amikor Obi-Wan kettévágja Maul-t, az lenne a fejetekben, hogy "na ez sem halt még meg, és vissza fog térni"??

 

Ettől nézni és élvezni fogom a sorozatot, csak felfogtam, hogy ez miért T és miért nem G canon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyat mondok amivel egész biztos nem leszek itt túl népszerű, de Darth Maul azoknak tér vissza akiknek Boba Fett sem halt meg. Igaz, csak az egyik származik Lucastól, de most komolyan, mi a különbség? Egy hallgatag, menő kinézetű figura erőltetett visszahozása.

 

Igazán, ha néznétek ezek után a Baljós árnyakat, otthon, vagy majd februárban a moziban, amikor Obi-Wan kettévágja Maul-t, az lenne a fejetekben, hogy "na ez sem halt még meg, és vissza fog térni"??

 

Ettől nézni és élvezni fogom a sorozatot, csak felfogtam, hogy ez miért T és miért nem G canon.

George Lucas egyre gyakoribb közbelépésével kicsit elmosódottnak érzem a határt a kettő között. De attól még az ő ötlete. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na-na. Maul halála az egész film csúcspontja, az aktuális főgonosz veresége. Obi-Wan miatta vált Jedi lovaggá, ezen kívül "mindig csak kettő van".

 

Boba Fettnél meg az EU építette filmbeli lófütyi szerepe köré a történetet, ahol a film első 30 percében véletlenül beleesik(nem kettévágódik!) egy lyukba, mint kvázi egy piros inges.

 

Tök ugyanaz a kettő. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

George Lucas egyre gyakoribb közbelépésével kicsit elmosódottnak érzem a határt a kettő között. De attól még az ő ötlete. :para:

 

Igen olvastam erről az Insider-ben egy cikket, hogy alaposan benne van. De mint mondtam az Ewok filmek (és a Holiday Special) ötlete is tőle van, sőt voltak olyan forgatási napok, hogy ő is rendezte.

 

De, hogy a TCW-nél maradjak, most már arra is tippelnék, hogy ez a sztori évadokon átívelő lesz.

 

Obi1: Nem a haláluk között vontam párhuzamot, hanem a visszatérésük okában.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most akkor négy, három, vagy két részes lesz az évadzáró?

Mert a címek, képek, trailerek, és félinfók tudatában nekem fogalmam sincs.

Hát, az utolsó négy rész címe ilyen egyszavas, szóval meglehet, hogy összefüggő történetszálról van szó, de Maul leghamarabb a Brothersben tűnik fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, az utolsó négy rész címe ilyen egyszavas, szóval meglehet, hogy összefüggő történetszálról van szó, de Maul leghamarabb a Brothersben tűnik fel.

 

Igen, mivel láttunk a trailerben egy

 

Grievous vs. Nightsisters képkockát én elképzekhetőnek tartom, hogy Dooku válaszul a kis bosszú-próbára ráküldi Ventressre és Talzinra kedvenc tábornokát. Erre a részre még stimmelne is a Massacre.

A Bounty nem tudom kire vonatkozhat, bár Ventress-re éppen miért ne?

A Brothers egyértelmű Opress-Maul.

A revenge meg talán Maul-Obi-wan? Brrr....

:hmm:

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, mivel láttunk a trailerben egy

 

Grievous vs. Nightsisters képkockát én elképzekhetőnek tartom, hogy Dooku válaszul a kis bosszú-próbára ráküldi Ventressre és Talzinra kedvenc tábornokát. Erre a részre még stimmelne is a Massacre.

A Bounty nem tudom kire vonatkozhat, bár Ventress-re éppen miért ne?

A Brothers egyértelmű Opress-Maul.

A revenge meg talán Maul-Obi-wan? Brrr....

:hmm:

 

 

 

 

Fú én már magam előtt látom Obi-wan elképedt arcát amikor megtudja hogy mestere gyilkosa életben maradt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Fú én már magam előtt látom Obi-wan elképedt arcát amikor megtudja hogy mestere gyilkosa életben maradt.

 

 

Egyszer már láttuk a reakcióját; witches of the mist:

Obi-wan:

"Darth Maul életben van?! Az lehetetlen! Én magam öltem meg."

Yoda:

"Így igaz. Ez csupán egy ugyan olyan fajú lény..."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszer már láttuk a reakcióját; witches of the mist:

Obi-wan:

"Darth Maul életben van?! Az lehetetlen! Én magam öltem meg."

Yoda:

"Így igaz. Ez csupán egy ugyan olyan fajú lény..."

 

De engem az érdekel amikor rájön hogy ténylegesen életben van, ott áll vele szemtől szembe :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1: Nem a haláluk között vontam párhuzamot, hanem a visszatérésük okában.

De így se működik, mert Lucas ezzel a húzásával saját magával került ellentmondásba (ergo csökkent a szavahihetősége) - igazából okát sem látom minek hozták vissza :? -, amíg Boba visszahozását egy - pontosabban kettő - EU író vezényelte le(kétféleképpen), és ugye azt már egy párszor megtárgyaltuk, hogy amit ők csinálnak nem muszáj készpénznek venni, és itt az ok tiszta: pénz (és mellékesen a Boba legenda növelése)

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De szoktak és én is furcsállom a dolgot. Lehet, hogy holnap jön majd ki valami.

 

Csak nem tudsz valamit? Kicsit erős tippnek ez a "holnap".

Amúgy én is örülnék így a szünetben egy pár Deathwatch-os vagy évadzárós képkockának.

Tavaly ilyenkor a szünetben láttunk először képeket a Mortis-ból, meg a Citadelből is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nem tudsz valamit? Kicsit erős tippnek ez a "holnap".

Amúgy én is örülnék így a szünetben egy pár Deathwatch-os vagy évadzárós képkockának.

Tavaly ilyenkor a szünetben láttunk először képeket a Mortis-ból, meg a Citadelből is.

Csak azért gondolom holnapra, mert hétvégén karácsony és ez egy szép ajándék lenne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel még nem érkezett meg a várva várt előzetes a negyedik évad második feléhez, ezért gondoltam kedveskedem nektek azzal, hogy kivágom mindazokat a jeleneteket a korábban megjelent előzetesekből, amiket még nem láthattunk ebben az évadban. Huszonnyolc szemléletes kép vár rátok a spoiler gomb mögött. :)

 

Wolffe parancsnok és társa (Akit sajnos ezen a képen nem tudunk megtekinteni, de biztosíthatlak titeket, ott fut mellette, az az apró fekete háromszög a kép bal szélén az ő részlete akar lenni.) akcióba lendülnek a jetpackjaikkal, valószínűleg a Zygerrián.

 

91136260.png

 

Bossknak talán elege volt a pocsék börtönkosztból, ezért dühében megtámadja az őröket. :D

 

73825505.png

 

Ez egy életkép egy számomra eddig ismeretlen bolygó űrkikötőjében, de ha tippelnem kéne, akkor azt mondanám, hogy a Nal Hutta az. A The Clone Wars készítői ritkán szokták megismételni magukat helyszínek tekintetében és ez kísértetiesen hasonlít rá.

 

50761089.png

 

Egy ithori és egy másik ember csapdába esett egy különleges, doboz szerű teremben, ahol a falakból is különböző dobozok húzódnak ki-be. Szerintem ez nem más, mint a The Box című epizód.

 

92250907.png

 

Egy titokzatos ember titokzatos sisakja.

 

14858172.png

 

A mandalori előzetesben már felbukkant gyönyörű szép, rózsaszín fákkal benőtt, hóborította világ. Hőseinket épp a Death Watch főhadiszállására szállítják.

 

96002505.png

 

Az udvarias és jó modorú mandaloriak segítenek R2-D2-nek, hogy kiszálljon a terepsiklóból. Nem is olyan rossz ez a Death Watch. :D

 

71657910.png

 

Íme a Death Watch főhadiszállása. Engem a középkori kínai illetve japán építészeti stílusra emlékeztetnek ezek az épületek.

 

14189585.png

 

Cad Bane és a phindian cellatársa.

 

93202814.png

 

Egy zygerriai épület felrobbanása Anakin Skywalkerék szemszögéből...

 

91793920.png

 

...és madártávlatból.

 

17058049.png

 

A Galaxis söpredékének apraja-nagyja összegyűlik a Zygerria körül... (Apropó, nektek feltűnt az a sok hajtóműves hajó? Nem pontosan ugyanilyen modellt láthattunk a Nomad Droidsban az űrkalózok kezén? Mondjuk miért is beszélek, hármat is lehet látni a Gha Nachkt-féle teherhajókból...)

 

72639583.png

 

...és maga Dooku gróf sem szándékozik kimaradni a jóból...

 

59784748.png

 

...közben pedig kellemesen társalog egyet mesterével, Darth Sidiousszal.

 

89556707.png

 

Anakin Skywalker, aki talán nincs a legjobb hangulatában, mögötte pedig egy rakás, hozzá hasonlóan csuklyát viselő, homályba burkolózó ember.

 

41543205.png

 

Ahsoka Tano egy lepukkant kocsmában, háttérben twi'lek sztriptíztáncossal. (Egyébként ez az a jelenet, amikor Anakin az Erő segítségével félrelöki magától a gamorrikat.)

 

59831192.png

 

Anakin morcos...

 

53463865.png

 

...és Ahsoka szintén az.

 

76884570.png

 

Anakin Skywalker Vs. Rejtélyes Szenátusi Őr. (Crisis On Naboo, ha jól sejtem, a környezet legalábbis erre utal.)

 

17081031.png

 

A korábban már említett titokzatos ember, akinek végre nem csak a sisakját láthatjuk.

 

46106337.png

 

Asajj Ventress...

 

55164286.png

 

...és Grievous tábornok...

 

56612965.png

 

...felkészültek a harcra.

 

87175387.png

 

A mandalori Death Watch tag elkapja Ahsokát...

 

70940893.png

 

...akinek ez szemmel láthatóan nem tetszik.

 

10333422.png

 

Pre Vizslát is viszont láthatjuk ebben az évadban, akárcsak Lux Bonterit. "Welcome to Death Watch."

 

19662674.png

 

A Farkasfalka akcióban. (Valószínűleg továbbra is a Zygerrián.)

 

96609449.png

 

Végül itt van Asajj Ventress hősies küzdelme a kommandós droidok ellen.

 

47113114.png

 

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áhh,köszi,kellett ez már :) Ahogy lejjebb-lejjebb görgettem,valami elszabadult bennem és csak szakadtam a röhögéstől :D Jó mondatok lettek :)

Oh, köszike. ^.^

 

Nagyon jó lett ez az összefoglaló, KisKósa!

Köszönet érte! :)

Nagyon szívesen mindenkinek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi KisKósa, nagyon jók ezek a képek. Milyen jó kis történetek lesznek itt még. :) A Death Watch szálat várom most a legjobban.

 

A Darth Maul spoiler-áradatot nem olvastam el, az első ehhez kapcsolódó hsz második (vagy harmadik :?) spoiler gombjánál megálltam, de ahogy magamat ismerem egy gyengébb pillanatomban meg fogom nézni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oh, köszönöm szépen mindenkinek az elismerést, tényleg nagyon szívesen. :) Jut eszembe, NorbiLordi, megtaláltam a választ egy további kérdésedre.

 

Már rájöttem, hogyan tudta elvonszolni magát Darth Maul abból a nabooi gépházból. Segítséget kapott, méghozzá egy jóindulatú gondnokét. :D

 

 

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oh, köszönöm szépen mindenkinek az elismerést, tényleg nagyon szívesen. :) Jut eszembe, NorbiLordi, megtaláltam a választ egy további kérdésedre.

 

Már rájöttem, hogyan tudta elvonszolni magát Darth Maul abból a nabooi gépházból. Segítséget kapott, méghozzá egy jóindulatú gondnokét. :D

 

 

Egyik kedvenc jelenet :D Na igen ez mindent megmagyaráz :):hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszik az összefoglalód, KisKósa! :)

Csak most tudatosult bennem, hogy még mennyi minden is vár ránk...

 

...a Ventress vs. Grievous küzdelemre nagyon kíváncsi vagyok, ahogy az őket támogató Éjnővérek illetve kommandós droidok alakítására is. Ütős lesz az évad hátralévő része, az biztos. :rock:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.