Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Küldföldi rajongók szerint igen. Ha igen, ha nem, lényegtelen, a ruhájára vagyok kíváncsi. :D

Hát, nem elég, hogy teljesen új páncélja van, még teljesen új, az eddigitől teljesen eltérő festést kapott, holott a korábbi klónok esetén azért valamilyen szinten hasonlított az eredetire az új.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem temetem csak dühít a dolog. az biztos, hogy még jó ideig értetlenül fogok pislogni ha feljön ez a Maul téma.

 

Ha jól kimagyarázzák akkor szerintem oké a dolog, bár azért engem is megdöbbentet hogy meg merték lépni. Bár gondolom hogy jó ideje gondolkoztak már ezen és nem tegnapról mára jutott eszükbe, szóval szerintem tudják mit csinálnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbra is követni fogom a sorozatot természetesen, mert ettől még jó, DE ez nagyon lelombozó. Nem lehet annyira jól megírni, hogy a film ne veszítsen az értékéből....

 

Épp ezért, nálam sajnálatos módon lekerült a TCW a képregények szintjére. Lucas is benne van? Az Ewok filmekhez is volt köze, SŐT voltak olyan napok, hogy ő rendezett!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A wookiee-n is megerősíteni látszódik a dolog. Még ha nem is ez a leghitelesebb SW-hírforrás, kétlem, hogy a véletlen műve lenne, vagy légből kapott, fanok által kreált pletyka...

 

 

"Maul túlélte a Naboo-n történt megpróbáltatást és visszavonult, hogy átvészelje a Klónháborúkat. A Lotho Minoron élt őrület-közeli állapotban, megfosztva az emlékeitől. Azonban szerzett egy hatlábú kibernetikus végtagot, hogy pótolja teste hiányzó részét. Opress végül rátalált Maulra és a korábbi Sith Lordot visszavitte a Dathomirra, hogy Talzin anya kezelhesse."

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bárkivel fogadok hogy Maul nem támad fel. Legyen egy tálca sör. Lehetetlen hogy megtörténjen. Ennyi. Miért kell rettegnetek?

Oké, állom. De akkor citromos Gösser legyen, ha kérhetem. :P

 

Sokáig én is így álltam hozzá, mint te, hogy: "várjuk ki a végét", stb. de KisKósa mai posztjával felnyílt a szemem. A tények azok tények. Én sajnos egyre kevesebb kérdőjelet látok, ami reménnyel töltene el. Mellesleg semmi nem lehetetlen. ;)

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, állom. De akkor citromos Gösser legyen, ha kérhetem. :P

 

Sokáig én is így álltam hozzá, mint te, hogy: "várjuk ki a végét", stb. de KisKósa mai posztjával felnyílt a szemem. A tények azok tények. Én sajnos egyre kevesebb kérdőjelet látok, ami reménnyel töltene el. Mellesleg semmi nem lehetetlen. ;)

 

 

Ok állom. SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZT NEM FOG MAUL FELTÁMADNI.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok állom. SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZT NEM FOG MAUL FELTÁMADNI.

 

Volt egy Filoni-s nyilatkozat, amiben maga Filoni mondott ilyesmit.

"Megvan" az valakinek? -nem emlékszem rá pontosan.

Csak nem amiatt vagy ilyen nyugodt.

Szimpatikus hozzáállás, de én már aggódom kicsit bevallom. Szerintem valahol te is.

 

Ja és ha a spoiler tartalma a valóban a Brothers c. rész eseményei, akkr felvetődik a kérdés, hogy csak egy duó lesz az évadzáró a Maul témában?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó ég, most néztem utána ennek a Wrath of Darth Maul regénynek. 2012. Január 1-én fog megjelenni. Nem tartjátok egy kicsit sem furcsának, hogy azelőtt engednének kiadni egy olyan regényt, ami TCW infót tartalmaz, hogy a kérdéses epizódot leadták volna? Oké, eddig is voltak rossz húzásaik azzal kapcsolatban, mint mit tesznek közzé (Chewbacca), de ekkora balf*szságot csak nem lépnek meg! Simán benne van, hogy az a spoiler is kamu volt. Úgyhogy én még mindig nem adom fel a reményt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, teljesen igazad van és már meg is nyerted a sörödet, hiszen Darth Maul tényleg nem fog feltámadni, elvégre meg sem halt. A klasszikus "Darth Maul Returns" videóban is elhangzik, ahogy Savage Opress mondja: You survived. Amúgy Werebazs, én is egy kicsit furcsállom, hogy hamarabb kiadnak egy regényt a történetről, mint még mielőtt levetítenék, de kétlem, hogy fals információkra hagyatkozva adnák ki, hogy hülyítsék a rajongókat. Meg különben is, volt már máskor is példa erre, például amikor a premier előtt X héttel levetítették valahol a Savage Opress trilógiát. (Már nem emlékszem pontosan hol.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó ég, most néztem utána ennek a Wrath of Darth Maul regénynek. 2012. Január 1-én fog megjelenni. Nem tartjátok egy kicsit sem furcsának, hogy azelőtt engednének kiadni egy olyan regényt, ami TCW infót tartalmaz, hogy a kérdéses epizódot leadták volna?

Kapaszkodj meg, én azt is tudom hogy mi lesz az SW vége. :P

(amúgy egyszerű üzletpolitika arra, hogy megvedd a könyvet)

 

Addig nem kell aggódni szerintem senkinek se amíg nem adták le a részt. Sőt még az is lehet hogy Bobby kisétál a zuhanyzóból az évad végén. :) Ha nem, na akkor lehet élezni a lándzsákat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bárkivel fogadok hogy Maul nem támad fel. Legyen egy tálca sör. Lehetetlen hogy megtörténjen. Ennyi. Miért kell rettegnetek?

Én búzasört kérek miután kiderült, hogy Maul él az ep.1 után. Rád bízom a márkát, de ha beleszólhatok legyen Edelweiss.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sőt még az is lehet hogy Bobby kisétál a zuhanyzóból az évad végén. :) Ha nem, na akkor lehet élezni a lándzsákat.

Emlékeim szerint Pamela sétált be a fürdőszobába, de ez lényegtelen :lol:

Frenkie, könnyelmű ígéret volt, Oldie-val kiiszunk a vagyonodból :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, teljesen igazad van és már meg is nyerted a sörödet, hiszen Darth Maul tényleg nem fog feltámadni, elvégre meg sem halt. A klasszikus "Darth Maul Returns" videóban is elhangzik, ahogy Savage Opress mondja: You survived. Amúgy Werebazs, én is egy kicsit furcsállom, hogy hamarabb kiadnak egy regényt a történetről, mint még mielőtt levetítenék, de kétlem, hogy fals információkra hagyatkozva adnák ki, hogy hülyítsék a rajongókat. Meg különben is, volt már máskor is példa erre, például amikor a premier előtt X héttel levetítették valahol a Savage Opress trilógiát. (Már nem emlékszem pontosan hol.)

 

Ez a videó ki is ment a fejemből, most néztem újra. De már a barlangos jelenetet is csaknem teljesen össze tudom rakni. Persze a remény hal meg utoljára, de én már elfogadtam a tényt, hogy Maul túlélte a dolgot. Ennél több és konkrétabb bizonyíték tényleg csak az lenne, ha látnánk a saját szemünkkel a sorozatban. Arra viszont tavaszig várnunk kell. Arra egyébként kíváncsi lennék, hogy Lucas milyen magyarázattal szolgál erre a lépésére. Jó lenne, ha évad után kiadnának valami interjút, vagy akármit, amiben erről beszél. Egyébként az átlagnál jóval toleránsabb SW-fannak tartom magam, azaz elég nehéz nekem olyat mutatni ebben az univerzumban, ami kiakasztana. Ha már én is - enyhén szólva - húzom a szám, mi lesz itt a kritikusabb rajongók részéről?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ez a videó ki is ment a fejemből, most néztem újra. De már a barlangos jelenetet is csaknem teljesen össze tudom rakni. Persze a remény hal meg utoljára, de én már elfogadtam a tényt, hogy Maul túlélte a dolgot. Ennél több és konkrétabb bizonyíték tényleg csak az lenne, ha látnánk a saját szemünkkel a sorozatban. Arra viszont tavaszig várnunk kell. Arra egyébként kíváncsi lennék, hogy Lucas milyen magyarázattal szolgál erre a lépésére. Jó lenne, ha évad után kiadnának valami interjút, vagy akármit, amiben erről beszél. Egyébként az átlagnál jóval toleránsabb SW-fannak tartom magam, azaz elég nehéz nekem olyat mutatni ebben az univerzumban, ami kiakasztana. Ha már én is - enyhén szólva - húzom a szám, mi lesz itt a kritikusabb rajongók részéről?

 

És mit mondjak én, aki még a zygerriai retcon miatt is balhézott? :D Hát semmit, mire elérkezett a vetítés pillanatra megemésztettem a dolgot, ez a Maul ügy sokkal nagyobb falat, de meg fogok birkózni vele. Én sem vagyok oda az ötletért, de ha lesz olyan jól és izgalmasan és epicen megcsinálva, mint amilyen a Savage Opress trilógia volt, akkor megbocsátom a lépésüket. :) Lehet kapunk megint egy olyan visszaemlékezést, mint amilyen a Nightsistersben volt. Viszont elég régóta tervezhették ezt, mert már a Witches Of The Mistben megmondták, hogy életben van, de mi, épeszű rajongók nem voltunk hajlandóak ezt elhinni, azt mondtuk, hogy Talzin hazudott, meg minden. Hát, úgy tűnik ezúttal kénytelenek leszünk...

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már ott tartottam tőle, hogy meglépik, de annyira merészen hangzott hogy ennek a sorozatnak a készitői ekkora marhaságot csináljanak, hogy elhesegettem a gondolatot és igyekeztem meggyőzni magam, hogy úgyse lesz. Pár hónapja azonban egyértelmű a szituáció. A magyarázat egyébként engem speciel abszolut nem érdekel. Ahogy arra se lennék kiváncsi hogy hogy magyaráznák meg hogy mondjuk Yoda régen sith volt. A marhaságot ne magyarázzák hanem kerüljék el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mit mondjak én, aki még a zygerriai retcon miatt is balhézott? :D Hát semmit, mire elérkezett a vetítés pillanatra megemésztettem a dolgot, ez a Maul ügy sokkal nagyobb falat, de meg fogok birkózni vele. Én sem vagyok oda az ötletért, de ha lesz olyan jól és izgalmasan és epicen megcsinálva, mint amilyen a Savage Opress trilógia volt, akkor megbocsátom a lépésüket. :) Lehet kapunk megint egy olyan visszaemlékezést, mint amilyen a Nightsistersben volt. Viszont elég régóta tervezhették ezt, mert már a Witches Of The Mistben megmondták, hogy életben van, de mi, épeszű rajongók nem voltunk hajlandóak ezt elhinni, azt mondtuk, hogy Talzin hazudott, meg minden. Hát, úgy tűnik ezúttal kénytelenek leszünk...

 

Én már megbarátkoztam a gondolattal, elfogadtam, hogy mi vár rám a fináléban.

darth_maul_returns_mdtout_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ennek ellenére nem tetszik és nem is fog, még akkor sem, ha maga Katie Lucas írja. Az Assassin pl. mai napig TOP 5-ös rész nálam (egyszerűen imádom azt a részt), amit sokan nem is értenek, de ízlések és ficamok, ugyebár... :P Az a gond, hogy akármilyen jó a megvalósítás, nem működhet teljes értékűen a dolog, ha az alapötlet csapnivaló. Továbbra sem értem ennek a lépésnek a szükségességét. Filmeket megszégyenítő méretűre bővült a TCW univerzum, Maul nélkül is eszméletlen jó történeteket lehet kreálni, ahogy arra számtalan példa is volt a sorozat eddigi pályafutása során.

 

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már hogy a viharba nem érteném, bár az én toplistámban nem jelenik meg az Assassin, karakterábrázolás és drámaiság szempontjából egy zseniális rész, a zenéje imádni való és az egésznek valahogy átjön az érzelmi töltete és mellesleg jópofa volt látni, hogy megformálódik a Zirós történetszál. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.