Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Egy kis érdekesség :D:lol: :

 

Nem tudom hányan ismeritek az Avatar: Aang Legendája című rajzfilmsorozatot, de ezt egyszerűen muszály leírnom:

 

A sorozat fő gonoszának, Ozai Tűz úrnak Mark Hamill kölcsönözte a hangját. Ezt gondolom mindenki tudja, aki ismeri azt a rajzfilmet is (aki meg nem tudta közülük, az szégyellje magát! :P). Most gondolom mindkét csoport biztos azt kérdezik miért is érdekes ez?

Nos először is:

Ez itt Ozai, amint

 

Ozai_Lightning.png

villámmal támad a fiára, akivel három évvel a kép készülte előtt ezt tette:

Zuko.png

csak engem emlékeztet ez valamire?

 

LukeSkywalkerNooooo_RE_Ask_a_Dannyl-s638x356-97840-580.jpg

A sebeiket és a hajukat figyeljétek!

 

 

és akinek a lányát

Mental_Azula.png

találjátok ki, hogy ki szinkronizálta!

Grey Delisle, aki Padmé hangját is kölcsönzi a TCW-ben!

:lol:

 

Bónusz: az Avatar első évadának egy rakat epizódját Filoni rendezte, és Dee Bradley Baker kölcsönözte Appa és Momo (és gyakorlatilag az összes többi állatnak is) a hangját. Ezek aztán szépen összejöttek :D

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyik kedvenc rajzfilmsorozatom az Avatar: Aang legendája. :) Mark Hamill szerepvállalásáról a sorozatban természetesen tudtam. :D

 

 

Grey DeLisle a TCW-ben nem szinkronizál. Ő a CW-ben adta Padmé (+ Shaak Ti és Asajj Ventress) hangját.

 

Igazából nem tudom, hogy a harmadik spoiler jelet miért használtad, de ezért én is használtam erre a három mondatra. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyik kedvenc rajzfilmsorozatom az Avatar: Aang legendája. :) Mark Hamill szerepvállalásáról a sorozatban természetesen tudtam. :D

 

 

Grey DeLisle a TCW-ben nem szinkronizál. Ő a CW-ben adta Padmé (+ Shaak Ti és Asajj Ventress) hangját.

 

Igazából nem tudom, hogy a harmadik spoiler jelet miért használtad, de ezért én is használtam erre a három mondatra. :D

 

 

:oops: Igazad van ezt elnéztem :pfff: Fogalmam sincs, hogy hogy csináltam, miközben háromszor is visszanéztem, és mindvégig TCW-nek olvastam. Ez mondjuk nem az első eset, hogy ilyen szórakozott vagyok, legutóbb az egyik vizsgámról csúsztam le, mert meg voltam róla győződve, hogy délután 3-kor lesz, miközben délben volt :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma estig dolgozom, úgyhogy ezek nem ellenőrzött linkek, de magam is ezt szedném, úgyhogy tessék:

HD:

 

 

normál:

 

 

 

Epguide kép is estére lesz csak az új részhez.

De van egy plusz kép is;

(Elöljáróban: Ahsoka rajongóknak egy nem semmi kép és esetleg a gyorsaknak egy nagyszerű Avatar is kilátásban) :-)

414_xltout.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit találtam nektek. :D

 

 

Sőt: Windu Embo-ra fogja a kardját, aki Palpival igyekszik taxiba szállni és a Pre Vizsla immár kopaszon feszít fekete kardjával Ahsoka ellen.

 

 

 

Úgytűnik nem lesz üresjárat a továbbiakban!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Sőt: Windu Embo-ra fogja a kardját, aki Palpival igyekszik taxiba szállni és a Pre Vizsla immár kopaszon feszít fekete kardjával Ahsoka ellen.

 

 

 

Úgytűnik nem lesz üresjárat a továbbiakban!

Kemény dolgok lesznek itt.

 

 

Obit vállon lövik? :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Stimmel a videó csoli! :D

 

A hivatalos honlapra fel is került a következő epizód trailer-e, de ugyanaz, mint amit a nyáron kiadtak :(

 

http://www.starwars.com/explore/the-clone-wars/ep414/

 

A slideok viszont érdekesek

 

 

Úgy tűnik Bail, Mon Mothma, és Padmé Mandalore-on tárgyalni fognak néhány Szeparatista szenátorral. Nekem az jött le, hogy Lux és Ahsoka úgy találkoztak, hogy mindketten a tárgyalók testőrségének parancsnokai lesznek

 

 

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit találtam nektek. :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=_lLlYpR4OPY&feature=feedu

 

 

Dooku és Palpatine együtt lesznek, szemben Anakinnal! :o :o

 

 

 

Palpi kezében nincsen fegyver, nem hiszem hogy ő küzdene Anakin ellen Dookuval, hisz lelepleződne egyből

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Palpatine Dooku és egy Magna Guard mögött van. Gondolom most is el akarják rabolni, mint ahogy majd később fogják :D

Az, meg, hogy Embo is ott van, gondolom fejvadászokat is szerződtetnek ehhez.

 

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Úgy néz ki , hogy Embo szerepelni fog több epizódban is. Rosszfiú lesz belőle, ahogy nézem! :evil:

 

 

Embo eddig is rossz fiú volt. :)

 

 

OMG! Az új rész számomra a sorozat eddigi legjobbja volt! Tökéletes zárása egy nagyszerű történeti szálnak. Na de írok is bővebben az epizód topikjába.

Ne már...ennyire jó? :o Ez meglepett most. És hogy a sorozat legjobbja? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Embo eddig is rossz fiú volt. :)

 

 

 

Ne már...ennyire jó? :o Ez meglepett most. És hogy a sorozat legjobbja? :D

 

Bitang izgalmas és pörgős, és ráadásul jó mély mondanivalója is van, úgyhogy igen, nálam is letaszította az Overlords-ot a dobogó legfelső fokáról :D

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.