Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hoppáááééééé! :D Ma reggel felkapcsolom a televíziót és elkezdem sorba léptetni a csatornákat. Odaérek az rtl-re és mit látok? :) Igaz,hogy az első évad volt,de én annyira meglepődtem,hogy csak egy kicsi kellett volna és kiköpöm a kávémat :lol: De csak ezen a héten lesz,minden hétköznap reggel 8 körül....utána már nem.....

Ezért sem nézek tévét. Ha kedvet kapok egy (vagy több) részhez, irány a DVD-lejátszó. :) Az RTL-eseket ismerve, a későbbi évadokat nem is nagyon fogjuk látni, mert túl "brutális" a reggeli/délelőtti idősávban ahhoz, hogy a kisebb gyerekek is nézzék... :roll:

 

1 hét és újra TCW :D

:rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi csoli!

 

Ha jól látom a kis képből, a mentőakciót megint Plo Koon vezeti.

Elvégre rutinos már benne, a Felucia-n, a Lola Sayu-n és most a Kadavo-n is ő volt/lesz a mentőegység vezetője. :)

 

Szerkesztve: - Embo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi csoli!

 

Ha jól látom a kis képből, a mentőakciót megint Plo Koon vezeti.

Elvégre rutinos már benne, a Felucia-n, a Lola Sayu-n és most a Kadavo-n is ő volt/lesz a mentőegység vezetője. :)

 

 

Más valaki nem tudná vezetni? :D Tudom hogy Dave Filoni Plo b*zi de azért néha előtérbe helyezhetnének olyan jedit is aki még meg se szólalt eddig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi csoli!

 

Ha jól látom a kis képből, a mentőakciót megint Plo Koon vezeti.

Elvégre rutinos már benne, a Felucia-n, a Lola Sayu-n és most a Kadavo-n is ő volt/lesz a mentőegység vezetője. :)

 

 

Kihagytad, hogy a Vanqor-on is ő jött Winduért és Anakinért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sőt a sztori-ark kommentár is megérkezett, ezúttal egy sneak-peak formájában, Ashley Ecksteinnel. :) Figyeljétek mi van a pólóján :D

http://www.starwars.com/explore/the-clone-wars/ep411/#!/media/commentary

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sőt a sztori-ark kommentár is megérkezett, ezúttal egy sneak-peak formájában, Ashley Ecksteinnel. :) Figyeljétek mi van a pólóján :D

http://www.starwars.com/explore/the-clone-wars/ep411/#!/media/commentary

 

 

Bárcsak érteném miről beszélgetnek :roll: Majd pár év múlva,talán....

 

Iszonyatosan várom már az új részt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más valaki nem tudná vezetni? :D Tudom hogy Dave Filoni Plo b*zi de azért néha előtérbe helyezhetnének olyan jedit is aki még meg se szólalt eddig.

 

De ha már mindenképp Plo Koon (ugye láttátok az alábbi videóban Filoni asztalát és környezetét?-ez már beteg! :lol: ),

akkor eressze össze egy kicsit Grievouss-szel vagy Dookuval.

Az érdekelne, mit tud párbajban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ha már mindenképp Plo Koon (ugye láttátok az alábbi videóban Filoni asztalát és környezetét?-ez már beteg! :lol: ),

akkor eressze össze egy kicsit Grievouss-szel vagy Dookuval.

Az érdekelne, mit tud párbajban.

 

Így igaz :D

 

Hohó miket raktak itt fel suttyomban. :) Köszi csoli a guide képet. Jó kis rész lesz ez, bizonyítják az alábbi képek is.

Hú köszi a képeket, ezek honnan vannak? Mert én csak az öt preview képet találtam meg a hivatalos oldalon :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A képek alapján ütős rész lesz ez is. :cool:

 

Szerintem olyasmi lesz a sztori, hogy Anakin kiszabadítja Ahsokát, majd a srác elindul Kenobiért (ekkor fut bele Dookuba), a lány pedig a fajtársai megmentésére indul. Sőt, az is lehet, hogy Dooku végez a királynővel. :clap2:

 

 

Wookieepedia-n azt írják, hogy:

 

A Deception és a Friends and Enemies című részek nem a Death Watch-ról szólnak majd, hanem Cad Bane és Obi-Wan akciójáról. :)

 

 

Ezek szerint a Death Watch-os szál nem trilógia lesz. Így viszont a Luxxal kapcsolatos korábbi elmélet is borulni látszik.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól megkeverték a dolgokat.

 

 

Ahsokás rész csak egyedüli lesz? Nehéz elképzelni. Aztán meg Bane együttműködik Obiékkal? Ajjaj mi lesz itt. :D

 

 

Nekem ebből a sztoriból az jön le, hogy Obi-Wan kvázi beépül a börtön rabjai közé és együtt kell dolgoznia Cad Bane-el. De nem létezik, hogy Bane nem ismer fel valakit, akivel már megküzdött a Tethen. Ráadásul minek ez a cirkusz hogy Anakinnal és Ahsokával is meg kell küzdenie csak hogy kitartson az álca?

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem szoktam megnézni az előzeteseket, de ezt most megtettem, mert már hiányzott a folytatás. Jövő szombat, igaz? :)

Igen mi akkor láthatjuk. :)

 

 

Nekem van egy olyan érzésem, hogy Anakin megmenti a királynőt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor új rész lesz a héten, általában a hét közepe felé felbukkan az sw.comon a kezdőoldalon otromba szövegekkel egy új episode selector-ostól eltérő "epizódkép", ami elég jól szokott kinézni.

Ezeknek szöveg nélküli változatából már dobtam egyszer egy kisebb pakkot, hátha valakit érdekel, mert háttérképeknek sem rosszak egy szélesvásznú monitoron.

1 szó mint 100; íme egy újabb pakk:

battle of mon cala.jpg

mercy mission2.jpg

umbara.jpg

escape from kadavo2.jpg

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.