Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Egyáltalán hogyan illeszkedne a háborúba a sztori? Meglátjuk ezt is. :D

Engem nem zavarna egy ilyen rész, amely teljesen elvonatkoztatna a háború eseményeitől. Talán lenne egy olyan alapsztori, hogy egyszer csak felkelnének X-en abban a dobozban és lenne köztük egy köztársasági és egy szeparatista is és össze kellene fogniuk annak érdekében, hogy élve kijussanak a dobozból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem nem zavarna egy ilyen rész, amely teljesen elvonatkoztatna a háború eseményeitől. Talán lenne egy olyan alapsztori, hogy egyszer csak felkelnének X-en abban a dobozban és lenne köztük egy köztársasági és egy szeparatista is és össze kellene fogniuk annak érdekében, hogy élve kijussanak a dobozból.

Átvitt értelemben volt már ilyen a'la The Gungan General :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Átvitt értelemben volt már ilyen a'la The Gungan General :D

Igen, de ott olyan emberekkel játszották el ezt a történetet, akiknél tudtuk, hogy természetüknél fogva nem fognak megbékélni egymással. Azonban mi lenne, ha olyanokról lenne szó, akik a doboz fogságában és az általa gerjesztett klausztrofóbiában egymáshoz vágják sérelmeiket és a végén rájönnek, hogy tudnának ők békében élni egymás mellett, ha akarnak, illetve politikai nézetüktől eltekintve semmi sem gátolja meg, hogy barátok legyenek. A legtöbb TCW epizód szeret valamilyen mondanivalót tartalmazni, hát ha valami, ez jó üzenet lenne. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, de ott olyan emberekkel játszották el ezt a történetet, akiknél tudtuk, hogy természetüknél fogva nem fognak megbékélni egymással. Azonban mi lenne, ha olyanokról lenne szók, akik a doboz fogságában és az általa gerjesztett klausztrofóbiában egymáshoz vágják sérelmeiket és a végén rájönnek, hogy tudnának ők békében élni egymás mellett, ha akarnak, illetve politikai nézetüktől eltekintve semmi sem gátolja meg, hogy barátok legyenek. A legtöbb TCW epizód szeret valamilyen mondanivalót tartalmazni, hát ha valami, ez jó üzenet lenne. :)

Ez tetszik! Legyen ilyen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tetszik! Legyen ilyen. :)

Hát, sajnos ez nem rajtam múlik. :) De a sorozat készítői eddig nem igazán kanyarodtak el a háború eseményeitől, ha egy icipicit mégis, akkor is köze volt hozzá valamilyen szinten.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyáltalán hogyan illeszkedne a háborúba a sztori? Meglátjuk ezt is. :D

 

Nem baj, ha nem illeszkedik a háborúba, mert The Clone Wars alatt ugyanúgy értünk egy időszakot is, mint magát a háborús vonatkozású eseményeket.

Én is kíváncsian várom a részt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Adtak ki hivatalos episode guide-okat a StarWars.com-on, a slide show kategóriában vannak mint Triviák. Nagyon érdekes dolgok derülnek ki ott.

ez nem guide, hanem plusz érdekesség. :) NorbiLordi hatásköre ezek átnézése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én például azt sem tudtam, hogy volt már terv besalisk jedi szerepeltetéséről, a második évadban. :D

Vannak ott izgalmas dolgok.

 

Én csak a Gungan Attackig tudtam elolvasni őket a többinél nem nyitja meg a slideshowt se a Firefox se az Opera -.-

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Adtak ki hivatalos episode guide-okat a StarWars.com-on, a slide show kategóriában vannak mint Triviák. Nagyon érdekes dolgok derülnek ki ott.

 

Azért meg kell vallani, jól eldugták

 

Én csak a Gungan Attackig tudtam elolvasni őket a többinél nem nyitja meg a slideshowt se a Firefox se az Opera -.-

Chrome ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak a Gungan Attackig tudtam elolvasni őket a többinél nem nyitja meg a slideshowt se a Firefox se az Opera -.-

 

 

Azért meg kell vallani, jól eldugták

 

Chrome ;)

 

Most valamiért nálam se működik, de eddig nem volt gond, és én Chrome-ot használok :(

 

Szerintem egyébként ezek mostanában kerültek fel, mert a Kidnapped-hez és a Slaves of the Republic-hoz még nincs ilyen "Trivia" részleg :)

 

Én azon szakadtam, amit Appo sisakjáról írtak a "The General" érdekességei közt, azaz, hogy Appáról, az Avatar: Az utolsó léghajlító repülő bivalyáról mintázták :lol: Vicc a viccben, hogy Appának is Dee Bradley Baker kölcsönözte a hangját. :D

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azon szakadtam, amit Appo sisakjáról írtak a "The General" érdekességei közt, azaz, hogy Appáról, az Avatar: Az utolsó léghajlító repülő bivalyáról mintázták :lol: Vicc a viccben, hogy Appának is Dee Bradley Baker kölcsönözte a hangját. :D

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Guide eddig is volt. Ez csak egy bővítmény. Persze felőlem hívhatod guide -nak. :D

Amely a guide szerves része. Mert miből állt régen? Epizód képek, concept artok, kommentár, történetleírás és trivia. Részletekben ugyan, de végül megkaptuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem nagy hír, de :

A Death Watch szolgálatában álló nő a Bo-Katan névre hallgat és elvileg hadnagyként fog szolgálni Vizsla alatt.

 

És ugyanaz a nő fogja szinkronizálni, mint aki a 24 nyolcadik évadában Dana Walsh-t játszotta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez mókás videó :D

 

Hoppáááééééé! :D Ma reggel felkapcsolom a televíziót és elkezdem sorba léptetni a csatornákat. Odaérek az rtl-re és mit látok? :) Igaz,hogy az első évad volt,de én annyira meglepődtem,hogy csak egy kicsi kellett volna és kiköpöm a kávémat :lol: De csak ezen a héten lesz,minden hétköznap reggel 8 körül....utána már nem.....

 

És igen! Már csak egy hét és új rész :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.