Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

 

Embo eddig is rossz fiú volt. :)

Nem feltétlenül értek egyet, brutális volt eddig az már igaz, de mégis csak a jedik oldalán harcolt, ergo valamilyen szinten jófiú volt. :)

 

Az előzetesben pedig jól láthatóan Windu-val kerül összetűzésbe, tehát a rosszfiúk oldalán is beszáll a buliba. Ízig-vérig fejvadász jellem. "Pénzért bármit" alapon dolgozhat.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs meg valakinek az április elsejei 4. évados előzetes?

http://www.swsaga.hu/topic/174-a-the-clone-wars-animacios-sorozat/page__st__1740

 

 

Kár, hogy a mostani előzetesben nincs benne a Maul szálból semmi :(

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "minőség ellenőrzés" miatt belenéztem a részbe (kösz a linket még egyszer, Werebazs), de nem kellett volna. Kegyetlen jónak tűnik, alig várom, hogy láthassam, főleg így a szünet után.

 

Az előzetes is nagyon ütős, nem semmi dolgok várnak még ránk.

 

A Maul-ügyet valahogy nem igazán várom már annyira, mint anno, amikor meggyőződésem volt, hogy halott marad, a Death Watch szál viszont ígéretesnek tűnik. :yeah:

 

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "minőség ellenőrzés" miatt belenéztem a részbe (kösz a linket még egyszer, Werebazs), de nem kellett volna. Kegyetlen jónak tűnik, alig várom, hogy láthassam, főleg így a szünet után.

 

Az előzetes is nagyon ütős, nem semmi dolgok várnak még ránk.

 

A Maul-ügyet valahogy nem igazán várom már annyira, mint anno, amikor meggyőződésem volt, hogy halott marad, a Death Watch szál viszont ígéretesnek tűnik. :yeah:

 

Én nem néztem bele, de így is muszály lesz várni... DM pedig engem se izgat különösebben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem néztem bele, de így is muszály lesz várni... DM pedig engem se izgat különösebben.

Akkor ne is nézz bele szerintem. :) A látvány szokás szerint frenetikus, percekig le sem tudtam venni a szemem a képernyőről. Döbbenetes, mennyit fejlődött az animáció, ha például az 1. évados Droid-duológiára gondolunk.

 

Nem sürgetésképp, de remélem, Lok mihamarabb elkészül. :):peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már elérhető a következő 3 rész rövid tartalma...

 

 

4x14: A Friend In Need

 

Separatist Lux Bonteri, last seen in Season Three’s ’Heroes on Both Sides,’ renounces Dooku and the Separatists, but where do his loyalties lie now?

 

 

4x15: Deception

 

When the Jedi learn of a Separatist plot to kidnap Chancellor Palpatine, Obi-Wan is sent to a Republic prison disguised as a convict to extract information from the conspirator. While inside, Obi-Wan discovers that Cad Bane has been enlisted and they must work together if they are to escape.

 

 

4x16: Friends And Enemies

 

Fleeing across the galaxy, a disguised Obi-Wan, Cad Bane, and Morallo Eval are wanted fugitives pursued by Anakin and Ahsoka. Bane and Kenobi work together to evade the relentless pursuit from Anakin but it is Obi-Wan who must confront his former apprentice and do so without blowing his cover.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi benne a logikátlanság?

 

Mi az, hogy Obi-Wannak meg kell küzdenie Anakinnal annak érdekében, hogy ne lepleződjön le az álcája... Könyörgöm, megküzdött Cad Bane-el a Teth-en, nekem ne mondja senki, hogy a fejvadász nem ismeri fel...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Mi az, hogy Obi-Wannak meg kell küzdenie Anakinnal annak érdekében, hogy ne lepleződjön le az álcája... Könyörgöm, megküzdött Cad Bane-el a Teth-en, nekem ne mondja senki, hogy a fejvadász nem ismeri fel...

 

 

 

És mi van ha, esetleg Obi-Wan-nak azt kell eljátszania, hogy elárulta a Köztársaságot? ;)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Honann tudjuk, hogy beveszi? ;)

Ebben reménykedek én is, de könnyebben is megoldhatták volna, ha egy eddig alig ismert jedit dobtak volna a mélyvízbe.

Eleve ha már sejtik, hogy nem veszi majd be, akkor minek Kenobit küldeni?

Ha meg még csak nem is sejtik, hogy Bane gyanít majd valamit akkor az meg egy hatalmas önblama a Jedi rendek.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben reménykedek én is, de könnyebben is megoldhatták volna, ha egy eddig alig ismert jedit dobtak volna a mélyvízbe.

Az biztos nem ütne akkorát. Gondlom...először jó lenne tudni miről szól majd az a szál. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.