Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Úgy elképzelhető a dolog, ahogy Csoli írta, bár számomra picit erőltetett.

Maszk (ami elfedi a hajat és szakállt), meg hangelváltoztató és társai?

Azt nyilván nem fogják meglépni, hogy Obi kopaszra borotvált fejjel és szőrtelen arccal parádézik, majd rá néhány részre ugyanúgy fest, mint korábban. :lol:

Engem még mindig az foglalkoztat leginkább, hogy Anakin miért támad rá és miért hiszi azt róla a többi Jedi, hogy halott? :hmm: Érezniük kéne, hogy virul. De majd meglátjuk, mi van.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy elképzelhető a dolog, ahogy Csoli írta, bár számomra picit erőltetett.

Maszk (ami elfedi a hajat és szakállt), meg hangelváltoztató és társai?

Azt nyilván nem fogják meglépni, hogy Obi kopaszra borotvált fejjel és szőrtelen arccal parádézik, majd rá néhány részre ugyanúgy fest, mint korábban. :lol:

Engem még mindig az foglalkoztat leginkább, hogy Anakin miért támad rá és miért hiszi azt róla a többi Jedi, hogy halott? :hmm: Érezniük kéne, hogy virul. De majd meglátjuk, mi van.

 

 

 

AZ Erőn keresztül alapból érezniük kellene mert ugye nem hal meg. De kellene? Én nem hiszem. Vader se érezte Obit oly sokáig, pedig élt a Tatooine -on.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy elképzelhető a dolog, ahogy Csoli írta, bár számomra picit erőltetett.

Maszk (ami elfedi a hajat és szakállt), meg hangelváltoztató és társai?

Azt nyilván nem fogják meglépni, hogy Obi kopaszra borotvált fejjel és szőrtelen arccal parádézik, majd rá néhány részre ugyanúgy fest, mint korábban. :lol:

Engem még mindig az foglalkoztat leginkább, hogy Anakin miért támad rá és miért hiszi azt róla a többi Jedi, hogy halott? :hmm: Érezniük kéne, hogy virul. De majd meglátjuk, mi van.

 

 

 

Szerintem Yoda és Windu tudni fog Obi-wan küldetéséről. Hogy miért fontos, hogy Anakin és a többiek ne tudjanak róla?

Reggel kiderül.

 

 

És igen erőltetett az ötletem, de hát ennyire futotta...:)

Satine-nak úgy is bejönne a megborotválkozott Obi-wan! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

AZ Erőn keresztül alapból érezniük kellene mert ugye nem hal meg. De kellene? Én nem hiszem. Vader se érezte Obit oly sokáig, pedig élt a Tatooine -on.

 

 

Arra gondoltam, hogy az Obihoz közel álló Jedik (főleg Anakin és Ahsoka) az Erő révén biztos megéreznék, ha tényleg meghalna. Ha csak eljátsszák, oké, de miért gyászolják szemmel láthatóan őszintén a trailerben?

 

 

 

Szerintem Yoda és Windu tudni fog Obi-wan küldetéséről. Hogy miért fontos, hogy Anakin és a többiek ne tudjanak róla?

Reggel kiderül.

 

 

És igen erőltetett az ötletem, de hát ennyire futotta...:)

Satine-nak úgy is bejönne a megborotválkozott Obi-wan! :lol:

 

Ja, nem személy szerint a Te teóriáddal van a baj (sőt, én is erre tippelek), csak nekem ez a maszk (ami ilyen tökéletesen elfedi a hajat és szakállt) kicsit bizarr még SW-s mércével is.

 

Persze holnap okosabbak leszünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Arra gondoltam, hogy az Obihoz közel álló Jedik (főleg Anakin és Ahsoka) az Erő révén biztos megéreznék, ha tényleg meghalna. Ha csak eljátsszák, oké, de miért gyászolják szemmel láthatóan őszintén a trailerben?

 

 

 

Gondolom azt gyanítják hogy van egy kém köztük, azért gyászolják oly nyíltan, hogy elhitessék hogy kajakra egyesült az erővel.

 

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Deception

 

 

Bár eddig csak Obi 'haláláról' beszéltünk, de sokkal érdekesebb a történet. Ebből még egy jó kis Jedi nyomozás a sith után is kisülhet, amit olyan rég vártunk!

 

 

Ráadásul úgy gondolom, hogy a Maul -os történet is négy részes lesz így már csak két történeti szál vár ránk az évadban. :o

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem mertem elolvasni ezt a cikket mert főleg a Deception -ról szól. Valakit hátha érdekel. :) Mellesleg le is írhatja spoilermentesen a lényeget. :D

 

Filoni - Deception

Mázli, hogy a Chrome automat fordít. Baromi ütősnek ígérkezik, főleg ami a kapcsolatokat illeti. Úgy fest, igazatok volt Csolival,

tényleg Obi az a bizonyos fickó. A magyarázatokra persze továbbra is kíváncsi vagyok. Jól értettem, Anakin önszántából fog Obi ellen harcolni, mert azt hiszi, megrontotta az álcája? :o Ennél jobban ismerhetné.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mázli, hogy a Chrome automat fordít. Baromi ütősnek ígérkezik, főleg ami a kapcsolatokat illeti. Úgy fest, igazatok volt Csolival,

tényleg Obi az a bizonyos fickó. A magyarázatokra persze továbbra is kíváncsi vagyok. Jól értettem, Anakin önszántából fog Obi ellen harcolni, mert azt hiszi, megrontotta az álcája? :o Ennél jobban ismerhetné.

 

Ilyet nem mondott Filoni, beleköltötted. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit már továbbgondoltam a sztorit. Az álca próbára teszi majd a kapcsolatukat.

Ez sok mindent jelenthet.

 

 

Az se biztos, hogy Anakin tudni fog Obi kilétéről. Bár így nem tudom, hogy tehetné próbára a kapcsolatukat.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Megmondom őszintén nem szeretem ha kiskölykök felnőtt férfiakkal keménykednek.

 

OFF

Teljesen jogos, amúgy, már csak azért is, mert...

 

...annak idején, amikor mi általános iskolás elsősök voltunk, fülünk-farkunk be volt húzva, amikor ott voltak a nagyok, most meg már a kis elsős gyerek olyan mocskos szájjal keménykedik, hogy azt öröm hallgatni, amikor meg az ember móresre tanítaná őket, akkor meg mi vagyunk a rosszak mert bántjuk a kisgyereket aki álszent módon megjátszott sírással panaszkodik a tanárnéninek... De itt, a Deceptionben valahogy nem bosszant fel.

 

ON

 

Nocsak, Ody, azt mondtad, hogy nem merted elolvasni, mégiscsak rászántad magad, ha kijavítottad Sky-t? :) Egyébként ezek szerint igazam volt, amikor felismertem, hogy...

...Obi-Wannak is ugyanilyen szeme van. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már itt az elején kiderül, hogy ismét nem szabad semmibe vennünk az EU-t, hiszen...

...Rako Hardeen, akinek Obi-Wan Kenobi kiadja magát, a Concord Dawnról származik, amely Jango Fett szülőhazája is. Az számomra tiszta, hogy Bossk és Boba Fett hogy került a börtönbe, még az is, hogy Cad Bane mit keres ott, Ody ezen lepődött meg a leginkább, de csak engem érdekel, hogy vajon Embo hogy került oda? Az ott szereplő phindian pedig Morallo Eval. (A neve csak engem emlékeztet Morellóra a Mafiából?) Kíváncsi vagyok, hogy milyen karakter lesz.

Ez az egész szál érdekesnek ígérkezik, szerintem nagy kedvencem lesz. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No hát ha neked baromi jó akkor lesz valami. :D Te csak úgy nem szoktad osztogatni az ilyen jelzőket.

 

:) Jaj, dehogynem! Itt van mégegy: tutira bejött nekem és a folytatás lehet mégjobb lesz!

Na de elég ebből!

416 epguide képe:

epguide416.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.