Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Darth Maul témában mi a véleményed? :D Már feltéve ha olvastad azt, amit annak idején spoiler fül mögé írtam. >.<

 

Érdekesnek tartom,szerintem ez is egy jó sztori (lesz) :)

 

Bár engem egy kicsit zavar,hogy talált magának robotlábat vagy mi >.< Inkább tűnt volna el végleg :D

 

 

No,de mindegy,már azt is (nagyon) várom :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy starwars.com-os kép az új részből:

 

Bane úgy áll ott, mintha depressziós lenne és öngyilkos akarna lenni. :D Rako Harde... Izé, Obi-Wan pedig úgy néz Ahsokára, hogy most nem alkalmas az idő arra, hogy harcoljanak. :D Bane pedig könnyezve mondja: Moralo unatkozott és megölte az anyámat! Najó, a viccet félretéve, furcsa, hogy Bane csak úgy ott áll, mögötte meg egy Jedi kivont fénykarddal. jkiskp.png

 

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy starwars.com-os kép az új részből:

 

Bane úgy áll ott, mintha depressziós lenne és öngyilkos akarna lenni. :D Rako Harde... Izé, Obi-Wan pedig úgy néz Ahsokára, hogy most nem alkalmas az idő arra, hogy harcoljanak. :D Bane pedig könnyezve mondja: Moralo unatkozott és megölte az anyámat! Najó, a viccet félretéve, furcsa, hogy Bane csak úgy ott áll, mögötte meg egy Jedi kivont fénykarddal. jkiskp.png

 

 

Na reggelre ebből szövegmentes háttérkép lesz! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ígéretemhez híven nem várom meg darára a 4. évadot, hanem elkezdem és felzárkózom hozzátok, mert bevallom, már nagyon hiányzott a sorozat... és bocsánat, hogy ide írom, de egy pár mondatos összegzést írnék csupán az első 10 részről (egyelőre eddig néztem meg ma)

 

Először is kegyetlen jó érzés volt a megszokott dallam láttán elolvasni a Star Wars The Clone Wars feliratot az elején, de sajnos a nyitányként funkcionáló első három rész valahogy nekem nem adta úgy, mint korábban... talán az, hogy végig víz alatt voltunk mintha kicsit visszaszorította volna az SW hangulatot. Természetesen a vízi illetve víz alatti világok is részei ennek a csodálatos univerzumnak, de valahogy mégsem működött a kezdő trilógia nálam úgy, mint vártam, bár mindenképpen meg kell jegyeznem, hogy a 3. rész már jobb volt ... legalábbis nekem jobban tetszett, mint az első kettő. Tetszett a szemben álló két fél összefogása és harca a közös ellenféllel szemben, valamint a herceg is szimpatikus volt... na de aminek nagyon örültem az Ackbar szerepeltetése volt. Mindig örülök, amikor a kalsszikus trilógiából tűnik fel a TCW-ben egy-egy ismerős arc.

 

A 4x04 (Jar Jar-os rész) nekem bejött. Jó volt Jar Jar-t a főnök szerepében látni, még ha csak átmenetileg is ... (mellesleg én mindig is komáltam ezt az esetlen és jópofa teremtést).

Kemény volt, ahogy elfogták Grivi tábornokot, váratlan fordulat volt... csak lestem. Nagyon szép munkát végeztek. A kapitány halála szintén váratlan fordulat, kedvlet karakter volt részemről, nagyon sajáltam, hogy meghalt. Összességében tehát tetszett a rész.

 

4x05-06 - a droidok dupla része. Könnyed filler részek. Aranyosak voltak a 4x05-ben a bolygó apró lakói, és az animációjuk is nagyon tetszett. 3PO és R2 nekem egyébként is nagy kedvenceim, szóval szívesen nézek olyan epizódokat, amikben ők vannak a középpontban. Jó volt mind a két rész humora, tetszett a Gulliveres utalás is... valamint, hogy a droidok szemögéből láthattuk az eseményeket a Jedi cirkálón.

 

Na de az über-állat-megasirály 4 részes Umbara történeti szál Krell tábornokkal. Na ezen letettem a hajam. Számomra a legjobb TCW történeti szál lett egycsapásra. Az Umbara világa, az élőlények, az umbaraiak technológiája, a klónok, Krell tábornok döbbenetes indítékai valamint a klónok reakciója (66-os parancs feeling) szóval a 4 rész minden apró mozzanata, mind aspektusa, minden minden... a képi megvalósítás, a zene, az atmoszféra, a feszültség, maga a történet, szóval MINDEN kő keményen 10/10. Még ilyet! Sokat!

 

Egyelőre eddig jutottam, és többségében elégedett vagyok, főleg az Umbara sztorival. :) Hamarosan folytatás :D

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Találtam egy interjút Filoni-val, amiben arról beszél,

 

 

hogy a sorozatban egy kicsit részletezni fogják a 66-os parancsot, (hogyan és miért működött stb) Apróbb spoilerekre számítsatok, de tényleg csak aprók. Mindenesetre, aki nem tud, és nem is akar tudni SEMMIT az évad záró témájáról, azoknak NEM ajánlott!

Itt meghallgathatjátok az egészet, a 41. perctől kezdve. Többek közt arról is beszél, hogy Lucas magyarázatai alatt és alapján hogyan készíti az első koncept rajzokat, ami alapján aztán elindulnak. Többek közt azt is elárulta, hogy eredetileg a Leánynak is lett volna egy kastélya Mortis-on, amit ő egy faként vetett papírra :).

Az interjú előtt arról beszélgetett a ForceCast csapata, hogy vajon Obama Treck-es vagy Wars-os-e és a TPM 3D, valamint Lucas visszavonulása is szóba került.

 

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes...

 

Dave Filoni Ahsoka szüleiről beszél, miszerint az Escape From Kadavo végén Roshti mondata arra utal, hogy ismeri őket. Talán fognak kezdeni ezzel valamit?

 

Nem, Filoni arról beszélt, hogy gondolkodtak rajta, hogy Roshti megemlítse-e Ahsokának, hogy ismerte a szüleit, de végül elvetették az ötletet, mert nem akartak hamis reményt kelteni a rajongókban, mert nem valószínű, hogy befogják őket hozni valaha is.

 

 

Egyébként igazam lett azzal kapcsolatban, hogy miért csinálták meg a Slaves of the Republic szálat, ugyanebben az interjúban Filoni azt mondta, hogy Lucas elolvasta, és imádta a képregényt, azért kérte, hogy vegyék be a sorozatba :D

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ígéretemhez híven nem várom meg darára a 4. évadot, hanem elkezdem és felzárkózom hozzátok, mert bevallom, már nagyon hiányzott a sorozat... és bocsánat, hogy ide írom, de egy pár mondatos összegzést írnék csupán az első 10 részről (egyelőre eddig néztem meg ma)

 

 

Nos, jobb később, mint soha!

Javarészt egyetértek, főleg abban, ahogy nyitó trilógiához viszonylsz. Azzal én is pont így voltam/vagyok.

Umbara, pedig a Deception alapján le lesz körözve "a legjobb történetszál a 4. évadban kategóriában"!

Bár egyesek szerint már a Zygerria-i/Kadavo-i trilógia is jobb volt.

Én annyit mondhatok; úgy néz ki a 4. évaddal pont úgy leszek ahogy a 3.-kal voltam: A második felével tökéletesen elégedetten.

 

Jó szórakozást a folytatáshoz!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként igazam lett azzal kapcsolatban, hogy miért csinálták meg a Slaves of the Republic szálat, ugyanebben az interjúban Filoni azt mondta, hogy Lucas elolvasta, és imádta a képregényt, azért kérte, hogy vegyék be a sorozatba :D

Ahsoka szüleit? Ugyan minek? Tök fölösleges. Filoni ezúttal jól döntött.

 

Lucas döntése kapcsán pedig: erről ennyit... ebből is látszik, hogy nem azért alkották meg a Slaves of the Republic szálat a képregény alapján, mert nem volt ötletük, hanem mert a "főnök" tetszését is elnyerte. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem lehetett volna belőle egy érdekes mellékszál, de helyette megkaptuk Lux-ot :|

Számomra elég erőltetett lett volna, hogy Ahsoka a maréknyi togruta közül "véletlenül" épp belebotlik a szüleibe. Ráadásul mi értelme lett volna? Valószínűleg nem is emlékszik rájuk (vagy ha igen, max annyira, mint Leia), így sok rugót nem mozgatott volna meg, de a karakter motivációinak sem tett volna jót.

 

Na ja, a Lux-szálról már leírtam a véleményem, nem szeretném feltépni a régi sebeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick: Üdv, a TCW nézők sorában :D Az Umbara szál belőlem is pont ezt a hatást váltotta ki. Szerintem ebben a négy részben a sorozat picit túllépett önmagán. És nem azért, mert baj lenne a korábbi részekkel, hanem egyszerüen itt olyan akció+sztori kombót kapunk, ami már szinte a filmekkel vetekszik. Sajnálom, hogy ilyen hamar belevágtak anno a TCW-mozifilmbe és rögtön az első négy (vagy kiegészitett három?) részt bemutatták. Ha várnak egy kicsit mig kiérik a stáb és mondjuk ezt küldik a gyöngyvászonra, szerintem sokkal jobb lenne a sorozat megítélése (most arról nem is beszélve milyen ütős lett volna ezt moziban látni).

 

csoli1138 pedig jól mondja: úgy tűnik hogy egy hasonlóan combos történet van épp kialakulóban ugyhogy érdemes folytatni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra elég erőltetett lett volna, hogy Ahsoka a maréknyi togruta közül "véletlenül" épp belebotlik a szüleibe. Ráadásul mi értelme lett volna? Valószínűleg nem is emlékszik rájuk (vagy ha igen, max annyira, mint Leia), így sok rugót nem mozgatott volna meg, de a karakter motivációinak sem tett volna jót.

 

Ebben van valami, de Filoni azt mondta, hogy csak azon gondolkodtak, hogy Roshti megemlítse-e Ahsokának a szüleit, nem azon, hogy őket is be akarták tenni a sztori-szálba ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, Filoni arról beszélt, hogy gondolkodtak rajta, hogy Roshti megemlítse-e Ahsokának, hogy ismerte a szüleit, de végül elvetették az ötletet, mert nem akartak hamis reményt kelteni a rajongókban, mert nem valószínű, hogy befogják őket hozni valaha is.

 

 

Egyébként igazam lett azzal kapcsolatban, hogy miért csinálták meg a Slaves of the Republic szálat, ugyanebben az interjúban Filoni azt mondta, hogy Lucas elolvasta, és imádta a képregényt, azért kérte, hogy vegyék be a sorozatba :D

Jah, akkor én olvastam félre valamit. :oops: Mondjuk ez nem lenne egy annyira rossz húzás, szerintem, hiszen melyik Jedit ne érdekelné, hogy honnan származik? És még egy pont, amiért tisztelni kellene az EU-t és nem alul értékelni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick koma! Nagyon örülök, hogy "papírra" vetetted az érzéseidet a sorozattal első felével kapcsolatban. Jó volt olvasni na. :) És főleg azt, hogy tetszett is. Továbbra is várjuk majd észrevételeid, remélem már a részek topikjaiban fogunk legközelebb találkozni. :) Egyébként rengeteg jó szál volt ebben az évadban, de egyetértve veled, egyelőre az Umbara a legütősebb. Még a visszafogottabb fanok is leismeréssel beszélnek ezekről a részekről (és lassan az évadról is). :)

 

 

 

Találtam egy interjút Filoni-val, amiben arról beszél,

 

 

hogy a sorozatban egy kicsit részletezni fogják a 66-os parancsot, (hogyan és miért működött stb) Apróbb spoilerekre számítsatok, de tényleg csak aprók. Mindenesetre, aki nem tud, és nem is akar tudni SEMMIT az évad záró témájáról, azoknak NEM ajánlott!

Itt meghallgathatjátok az egészet, a 41. perctől kezdve. Többek közt arról is beszél, hogy Lucas magyarázatai alatt és alapján hogyan készíti az első koncept rajzokat, ami alapján aztán elindulnak. Többek közt azt is elárulta, hogy eredetileg a Leánynak is lett volna egy kastélya Mortis-on, amit ő egy faként vetett papírra :).

Az interjú előtt arról beszélgetett a ForceCast csapata, hogy vajon Obama Treck-es vagy Wars-os-e és a TPM 3D, valamint Lucas visszavonulása is szóba került.

 

Ebben az esetben egy álom válna valóra. De van ennek hely ebben az évadban? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben az esetben egy álom válna valóra. De van ennek hely ebben az évadban? :D

Ha jól értettem ebben már nem, majd a következő(k)ben lesz valami. :)

 

 

Azt is ígérte, hogy többet fogunk látni Sidious háttérben zajló machinációiból :rock:

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól értettem ebben már nem, majd a következő(k)ben lesz valami. :)

 

 

Azt is ígérte, hogy többet fogunk látni Sidious háttérben zajló machinációiból :rock:

 

 

 

 

Biztos vagyok benne, hogy Krell -hez kötik majd.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekünk, ma? Vagy, hogy is van ez az időszámítás?

 

Na most addig már nem fekszem le, hanem percenként frissítgetek :)

Szerintem az ottani idő szerint. :) 23 -tól kezdve hajnalig bármikor kijöhetnek vele. :)

 

"Very cool announcement coming later today...."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az ottani idő szerint. :) 23 -tól kezdve hajnalig bármikor kijöhetnek vele. :)

 

"Very cool announcement coming later today...."

 

Akkor csak várunk, és várunk.

 

Amúgy én a (klasszikus?) filmekből alaposan megismert karakter a TCW-ben való, szereplésére számítok. Aztán lehet, hogy valami teljesen más lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor csak várunk, és várunk.

 

Amúgy én a (klasszikus?) filmekből alaposan megismert karakter a TCW-ben való, szereplésére számítok. Aztán lehet, hogy valami teljesen más lesz. :)

Én momentán elképzelni se tudom mi lesz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én momentán elképzelni se tudom mi lesz. :D

 

Én se, de a Crisis on Naboo feb 10-én jön. Jó hír lenne, ha zsínórban jönne a záró 4 rész, vagy kicsit később ,de egyben vagy 2x2-ben.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.