Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Indy kalapja befigyel :lol:

Naja, lehet egyesek erőltetett húzásnak találják, de nekem nagyon bejön ez az utalás és valamiért eszméletlenül jól mutat ezekben a képsorokban. Cad Bane kicsit furcsán fest ebben az új szerkójában, de kellemes változatosság. Annyira fura őt így a csövei nélkül látni. Nem tudom, hogy ezt konkrétan az EU magyarázta meg, avagy sem, de elméletileg azok ilyen légzőcsövek, amelyek arra valók, hogy ha olyan atmoszférájú bolygóra keveredik, ahol légzőmaszkot kell viselni, akkor nem kell előzetesen felkészülnie, hanem bármikor hozzájuthat friss oxigénhez. És elméletileg ez közvetlenül csatlakozik a nyelőcsövéhez, amelyet fura lenne csak úgy eltávolítani, hiába mondják azt, hogy könnyedén levehető. Azok alapján, ahogy eddig láttuk őt a csövek nélkül...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Deception 720p Web-DL

Gyorsan szedjétek, mert annak a fényében, hogy mi történt a Megaupload-dal, és a Filesonic-kal nem tudni meddig marad életben a Rapidshare és a többi :(

 

 

 

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! ;)

Szerencsére percek alatt lejött, pedig gondoltam rá, hogy pont most mondja be az unalmast az oldal.

Nincs mit :)

Én is végig attól féltem, hogy majd most állítják le az oldalt, de szerencsére a Rapidshare, hű a nevéhez, és nem másfél órába telt mire lejön rajta :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos, a dualos részeket nem tudnád véletlenül feltölteni rapidshare-re?

Pont a napokban terveztem egy TCW újranézést(ezúttal kronológiai sorrendben), de a megaupload kilövésével ez a tervem kudarcba fulladt.

Nocsak, te ismersz egy kronológiai sorrendet? :D Ez a világon mindenütt élő TCW rajongó számára új. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nocsak, te ismersz egy kronológiai sorrendet? :D Ez a világon mindenütt élő TCW rajongó számára új. :D

Egy szóval sem mondtam, hogy hivatalos. :D Találtam a neten egyet és számomra tök elfogadható volt, úgyhogy most ez alapján nézném a részeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te melyiket nem várod nagyon? :D

Valószínűleg egyiket se. :D Cad Bane szerintem nagyon jól fest ebben az új szerkóban, bár egy kicsit szokatlan. :) Nem tetszett neki Indy kalapja. :D

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.