Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Tényleg, én is most néztem meg. Annyira biztos voltam benne, hogy ott vannak. :pfff: De attól még Aurra odakerült. :D

 

De ha Bane megtudta onnan szöktetni Aurát, akkor minek kellett a túszejtés Ziro kiszabadításához? Oké, az igaz, hogy Aura egy szellőzőcsövön is átfér, Ziro-nak meg nehezére esne egy ilyen mutatvány, de akkor is...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ha Bane megtudta onnan szöktetni Aurát, akkor minek kellett a túszejtés Ziro kiszabadításához? Oké, az igaz, hogy Aura egy szellőzőcsövön is átfér, Ziro-nak meg nehezére esne egy ilyen mutatvány, de akkor is...

Főleg ha Aurra sose volt abban a börtönben. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Főleg ha Aurra sose volt abban a börtönben. :D

 

Egyszer járt ott, amikor Ziro felbérelte őt :D Legalábbis Ahsoka második látomása szerint, de persze lehet, hogy nem volt pontos :D

 

Viszont hogyha nem oda vitték Aurát, akkor honnan szöktette meg őt Bane? A Jedi templomból? Másodszor is betört oda? Na neeeee...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez számomra is hiányosság, nekem kevés az, hogy "megszökött", pedig nagyon valószínű, hogy többet nem fogunk megtudni erről. Hasonló a lenne a helyzet, ha Filoni minden konkrétum nélkül azt nyilatkozná, hogy Boba, Bossk, Poggle és a többiek megszöktek a börtönből, többet nem lesz róla szó, a következő részben pedig már szabadok lennének. Gondolom az se jönne be az embereknek.

Hiába volt már szöktetős sztori, engem pl. nagyon érdekelt volna, miként is jutott ki Aurra. Az Eval Plans remekül be tudta volna ezt mutatni, a 2 droid zöldséges kalandja helyett...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ki mondta, hogy Aurrát megszöktette bárki is?

Jaaa, gondolom arra gondolsz, hogy a sorozatban nem mondta ki senki, ééértem. Végülis kit érdekel mit mond az, aki az egész The Clone Wars projektet vezeti. :) De igen, a sorozatban valóban nem mondta senki egy szóval sem. De valahogy meg kellett onnan szöknie. Vagy külső segítséggel, vagy anélkül. A rajongói kérdésekre Filoni úgy válaszolt, hogy Cad Bane szöktette meg Aurra Singet még a Hostage Crisis előtt, ennyi. A Jedi Templom pedig nem börtön, szóval valószínűleg nem ott tartották fogva, csupán átmenetileg vitték oda kihallgatni, vagy valami. Ebből a szempontból Darth Sky-al értek egyet. Szerintem is sokkal jelentősebb esemény lett volna Aurra Sing szökése, mint a két droid bevásárlókörútja. Persze mondhatnád azt, amit szoktál, hogy ugyan ez kit érdekel, meg hasonlók, de azért valamilyen szinten fontos. Az olyan néző, aki nem olvas mindennek utána, az nem tudhatja, Aurra Sing hogy került oda. Mi igen, gondolom azért mert az ő karaktermodellje már készen volt és gondolták felhasználják. Ha teszem azt a következő részben felbukkanna Wat Tambor akkor azért benned is megfogalmazódna a kérdés, hogy hééé, őt nem kapták el? Mit keres itt? Hogyan jutott ki?

 

Szerk.: Todo 360-nál ugyanez volt a helyzet. A Holocron Heistben megsemmisült. Amikor pedig ismét felbukkant ne mond, hogy téged kicsit sem érdekelt, hogy került elő újra. Egy átlag néző nem olvassa az episode guide-ot, tehát sohasem tudja meg, hogy Todót Anakin építette újjá és tőle szökött meg. Bane hajójára ugyanez vonatkozik, a Childen Of The Force-ban lefoglalták, de Bane elszökött, hogy került vissza hozzá? Gyanítom, hogy Todo vitte el neki, de érted, mire akarok kilyukadni.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezért mondtam, hogy ez a dolog Sing-gel és -jó hogy mondod KisKósa- Todo-val is "be lett nézve".

Egy kis lustaság(pl.:karaktermodellek igen) és már meg is van a baki.

De javítható lenne még mindig;

Így, hogy Bosskra és Bobára visszatérnek, káromkodna egyet Bane,

hogy "ej már megint, mint mikor Aurra-ért jöttem", "Todo, te meg gyere már másodszor nem bizos, hogy visszatalálsz hozzám"

Nem is lenne karakter-idegen, mert szokott morogni Bane és én is elégedettebb lennék egy fél mondatos epguide-beli utalásnál.

Persze mit várok én azoktól akik Argyus és Slick árulását kommentálják a részben, Krell Jedi-tábornokét meg nem...

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filoni kommentárja a Mon Cala trilógiához

 

http://www.starwars.com/watch/battle_of_mon_cala_commentary.html

 

Remélem a többi szálho is lesz :D

Említ pár érdekességet, például hogy láthatunk még karkarodonokat, méghozzá a szárazföldön, még ebben az évadban. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Említ pár érdekességet, például hogy láthatunk még karkarodonokat, méghozzá a szárazföldön, még ebben az évadban. :o

Azt mégis hogy kell elképzelni? :D Az uszonyaikkal vonaglanak a parton, vagy esetleg van belőlük kétéltű alfaj is? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt mégis hogy kell elképzelni? :D Az uszonyaikkal vonaglanak a parton, vagy esetleg van belőlük kétéltű alfaj is? :hmm:

 

Ha jobban megnézed lábuk van, csak képesek úgy kifordítani a derekukat és összezárni a lábaikat, hogy cápa farokúszó-szerű legyen. Kábé olyanok lehetnek szárazon, mint egy ember búvártalpban. Az mindenesetre tuti, hogy nem mindennapi látvány lesz :lol:

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jobban megnézed lábuk van, csak képesek úgy kifordítani a derekukat és összezárni a lábaikat, hogy cápa farokúszó-szerű legyen. Kábé olyanok lehetnek szárazon, mint egy ember búvártalpban. Az mindenesetre tuti, hogy nem mindennapi látvány lesz :lol:

Hát ha olyan ügyetlenül totyognak mint a kacsák, akkor biztosan. :D De szerintem csak háttérszereplők lesznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha olyan ügyetlenül totyognak mint a kacsák, akkor biztosan. :D De szerintem csak háttérszereplők lesznek.

 

1:47-től képzeld a helyükre Tamson-t és a bandáját :lol:

 

OFF Amúgy jó az avatarod :D Egész pontosan mi/ki is ez? :D

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi van ha Aurra Sing magától lépett le, még mielőtt a börtönbe szállították volna?

Az is egy megoldás, de még mindig Dave Filoni verziója a leghitelesebb, amit eddig kiadtak. Mondjuk elég baromság. Megszökteti Aurrát a börtönből csak azért, hogy aztán visszamenjenek együtt Ziróért? Ennyi erővel akár már ha ott vannak őt is elvihették volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filoni kommentárja a Mon Cala trilógiához

 

http://www.starwars.com/watch/battle_of_mon_cala_commentary.html

 

Remélem a többi szálho is lesz :D

A végén pedig Mault reklámozza, hogy milyen jó lesz. :|

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A végén pedig Mault reklámozza, hogy milyen jó lesz. :|

 

Nem értem mit paráztok folyton Maul-on :roll: Nem érünk rá akkor gyászolni miatta a TCW-t, ha már tudjuk, hogy valóban, fizikailag is feltámasztják?

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.