Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Most jól beégtem. Sajna nem tudtam hogy a Republic Commandoban írnak Satine bolygójáról. Azt hittem hogy 2 különböző regényben van leírva. Azóta azon is agyalok, hogy egy kommandóscsapatról szóló regényben mit keres Mandalore? :D Biztos van megoldás.

Szóval ezért elnézést.

Viszont szerintem a stílusodon változtathatnál(valószinű én is), pl olyanokat nem kéne írni, hogy veled vitázni értelmetlen stb... Tulajdonképpen a stílusodon akadtam ki nem amit írtál. Az is igaz, hogy szörszálhasogatónak is tartalak, mert minden részletbe "belekötsz" ami nem a te logikád szerint van. Persze ez nem baj de ha az embernek nagyon tetszett egy rész és feljön és elolvassa amit írtál akkor legszívesebben kivágná a tcw-t az ablakon. :D . Mondok egy példát. Dzséjt is a legapróbbb részleteken akad ki, de ő valahogy önironikus is.

Na mindegy, szerintem ássuk el a csatabárdot, jobban szeretek jóban lenni az emberekkel.

Annyira nem vészes, bár szerintem vagy most vagy máskor volt róla szó, hogy a két dolog összefügg. Van megoldás. Majd kibeszéljük a kérdést, ha valami csoda folytán itthon is megjelennek a könyvek.

Én részemről lezártam a dolgot. Stílus váltás nem ígérhetek, de majd igyekszem. A negatívumok felemlegetésének elhagyása viszont kizárt. Csatabárd elásva, igyunk rá egy sört.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tavaly is így volt. Idén már csak egy rész lesz, utána január elején folytatódik az évad.

 

Azért nem egészen. Tavaly december 3-ra jött a 11.-es, utána jött 4 hét szünettel a 12. rész jan. 7-én.

Most megkapjuk a 12.-est december 2-án aztán valószínüleg 6-án jön a 13-as.

 

Szóval egy résszel előrébb vagyunk a tavalyinál is, ekkora azünet meg még nem volt, mint ami most jön.

 

Az első két évadnál meg már a 11. rész is januárra csúszott. De ott a premier nem szeptember volt, az igaz..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudjátok, mi van a Web-DL-el? 6 óra, és sehol semmi. Mire elkészül a hozzá időzített felirat is... szerintem részemről ebből már nem lesz vasárnapi TCW est.

Miért vagy szerelmes a web-dl -be? Én nem várnék rá a helyedben. Egyébként tényleg nincs sehol. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, lehet, hogy ezért meg fogtok haragudni, de nem bírom megállni, hogy ne tegyem ide, öt percig szakadtam, mikor megláttam :D

 

Szóval a Kidnapped topikjában beszéltünk róla, hogy miért is szerepel Plo Koon olyan sokat a sorozatban, pláne más mesterek rovására. Ennek kapcsán említettem, hogy valahol láttam egy képet Filoni-ról Plo Koon-nak öltözve. Nos azt a képet keresve botlottam bele ebbe a másikba, hol máshol, deviantarton :lol::cry::lol:

 

Plo_Koon_x_Dave_Filoni_Wedding_by_thehaydenclone.jpg

Valakit nagyon idegesít, hogy Filoni mindenhova bepréseli Plo mestert :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálom srácok, nem sikerült megszereznem a képregényeket magyarul arról a fórumról, sajnálom. :( Már elévültek azok a feltöltések, de legalább megpróbáltam.

 

Don't mess with the canadians!

 

Én a múltkor leszedtem valahonnan az egészet angolul, ha gondoljátok lefordíthatom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos tisztában vagytok vele, de a hét közepe felé mindig kikerül egy újabb kép a hivatalos oldalra a következő részből.

Az e heti nagyon impozáns, akinek kell hát tessék; szövegtől megfosztva háttérképnek is tökéletes.

Ráadásnak itt egy plusz a szenvedő Krell-ről! :)

 

Remélem elnyeri tetszéseteket.

slaves of the republic 2.jpg

carnage of krell2.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de nekem nagyon tetszik ez a fénykorbács. :) Jó kis akciók lesznek majd.

Nem fénykorbács. :) Csak egy sima energiakorbács. :) A különbség annyi, hogy ha egy fénykorbáccsal csapnának háton egy rabszolgát, akkor az kettéesne. >.< Az pedig nem tenne jót az üzletnek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fénykorbács az az amit Githany használt a Pusztítás útjában.

Ráadásul elég ritka játékszernek számít, Githany-n és Lumyán kívül nem is tudok másról, akinek lett volna. Itt meg minden zeygerrai azt szorongat. Plusz - mivel tulajdonképp nem más, mint egy "hajlékony fénykard" - Anakin karja nem viselné ilyen jól az érintését. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahsokában most se csalódtam, nem semmi, mennyire undorító nép ez a zygerriai - legalábbis az eddig megismert egyedei. Az is rideg, hogy a twi'lekek megfordulása mennyire gyakori az efféle helyeken.

 

Remélem ez a rész már kijön Web-DL-ben (a 11-esről még mindig sehol semmi), mert a 720p-ben lévő pixelhibák elég zavaróak tudnak lenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahsokában most se csalódtam, nem semmi, mennyire undorító nép ez a zygerriai - legalábbis az eddig megismert egyedei. Az is rideg, hogy a twi'lekek megfordulása mennyire gyakori az efféle helyeken.

Pedig ez még kifejezetten laza a valós életbeli emberkereskedelemhez képest. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.