Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Na most valami durvát vettem észre:

 

00:49 Abban a szállítógépben ott vannak a Coruscanti Gárdisták, Wolffee ééééés Plo Koon. Ugyebár van az a jelenet ahol Ventress nekimegy a gárdistáknak és Wolffeenak. Ebből nekem egy dolog szűrődik le: ott bizony valószínűleg Plo Koon-Asajj Ventress párbaj lesz, ráadásul Plo meglátja Ahsoka kardját nála és háááát.... ott durva dolgok lesznek :para:

 

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyorsvágtában végigolvastam az elmúlt napokat, míg nem voltam és mintha nem írtátok volna:

 

Maul új lábai 2.0!

 

Valaki már mondta, hogy lesz, de én csak most láttam először!

 

más: az eddigi trailerekből az egyik kedvenc momentumom, végre főcímet kapott a .com-on az új trailer kapcsán.

Ez egyet jelenthet csak: háttérkép!

obi wan s5.jpg

 

Ó, és ha már képekről van szó, véleményem szerint a pár lappal korábban linkelt promo évadposzter rajongói kreálmány.

Ha hivatalos lenne, szerintem az alul szereplő Maul jelenet, nem lett volna alapanyag a Revenge-ből.

Az, hogy évad poszterek eddig sem voltak nem lenne magyarázat, de a fenti talán az.

És bár nem rossz, de egyéb stílusjegyekből is úgy tűnik nem hivatalos.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már az is csoda, hogy egy ilyen harcias múlttal rendelkező nép, mint a mandaloriak el tudtak jutni a TCW-ben látott szintig. A mandaloriakra több ezer éven keresztül az volt jellemző, hogy kisebb törzsekbe szerveződve portyáztak a galaxisban, majd amikor egy harcos kiemelkedett össze tudta fogni a törzseket egy közös cél érdekében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szinte biztos!

 

 

 

Lehet, hogy itt égeti szét Satine -t. :D

 

 

 

 

Szerintem nem. Ha jobban megnézed, a kezében pisztoly van, amivel a lángszórót aktiválja. A másik kézben pedig a kardját tartja, csak a lángtól nem látszik a penge.

Satine ellen ez kicsit nagy fegyver arzenál lenne. Inkább a Maul elleni haláltusa egy képkockája lehet! ;)

 

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak most vettem észre, hogy tüntetés zajlik a Jedik templom előtt? :o

 

8894852_orig.png

TAlán végre kicsit jobban be lesz mutatva az is amit én már nagyon vártam, és a ROTS könyv első oldalán lehet olvasni, hogy sokan voltak akik nagyon utálták a Jediket a háború miatt, és szinte csak Ani és Obi volt akiket mindenki ismert és szeretett, mert igazi hősök voltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előzetesek alapján nagyon jónak ígérkezik az évad, de azért az egy kicsit zavar, hogy Grievous nem szerepelt a második trailerben, és az elsőben is csak néhány másodpercig. Azért remélem, hogy neki egy kicsivel több szerepet szánnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előzetesek alapján nagyon jónak ígérkezik az évad, de azért az egy kicsit zavar, hogy Grievous nem szerepelt a második trailerben, és az elsőben is csak néhány másodpercig. Azért remélem, hogy neki egy kicsivel több szerepet szánnak.

Igen, jó lenne, mert a filmben keveset volt, itt meg háttérben van leginkább és főleg nem jelent halálos veszélyt. De ezek inkább visszahozzák pl.: Jango Fettet, minthogy pár neves vagy akár névtelen Jedit kardélre hányjon az öreg Grivi! Adja ég, hogy tévedjek!

 

Jól láttam a trailer végén egy ......??

Ezt spoilerbe kéne raknod szerintem. Egyébként nem csak a végén van, előbb is.

 

Tényleg még az a lila szerkós csaj is említi Ahsokanak hogy "vannak lakói a köztársaságnak, akik nem hiszik hogy a Jedi rend ugyanaz mint azelőtt"-lehet hogy ezzel kapcsolatos ez a tüntetés is.

 

 

Van ott egy pirossal áthúzott klón-sisak logó transzparens. Szóval a tüntetés háborúellenes, de persze lehet jedi ellenes is egyben.

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki hozza vissza Jango Fett -et? Ez nekem új. :D

Nem tudtad?

Katie Lucas újabb agymenése az, hogy Sidious összefog Yodával, visszautaznak az időben és megakadályozzák hogy Windu belépjen a rendbe ezzel megmentve Jangot, és így megakadályozva Satine bukását. :D

 

Nem komolyan venni :nana:

 

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudtad?

Katie Lucas újabb agymenése az, hogy Sidious összefog Yodával, visszautaznak az időben és megakadályozzák hogy Windu belépjen a rendbe ezzel megmentve Jangot, és így megakadályozva Satine bukását. :D

 

Nem komolyan venni :nana:

 

 

Na ez ott volt a szeren! :lol:

Egyébként a van a trailerben egy olyan mandalori páncélos akinek

 

 

piros festésű páncélja mellett szarvak is vannak a sisakján. Csak nem Maul is villog egy kicsit "Mandi egyenruhában"?

 

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Itt egy érdekes teória a 1313-as szinten zajló sztoriról.

A lényeg röviden: a sztori egy "A szökevény" homage, amiben Palpatine, hogy Ahsokát félreállítsa Anakin mellől, bemártja valamilyen bűncselekményel. Ahsoka az alvilágba menekül, viszont Ventress, aki ugye a negyedik évad végén felcsapott fejvadásznak, úgy dönt, hogy beszedi az Ahsokáért járó fejpénzt...

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahhoz képest, hogy csak teória, elég hihetően le van írva és passzol is a trailerben látottakhoz. Egyébként jól hangzik. :cool:

 

Érdekes, hogy Palpatine máris Ahsoka félreállításán fáradozik. Talán úgy gondolja, Ahsoka a kelleténél több pozitív hatást gyakorol Anakinra, ami a sötét oldali terveire veszélyt jelent? :hmm: Bár, ha feltételezzük, hogy Ahsoka az Ep3 idején is Anakin tanítványa lett volna, nem gondolom, hogy másképp döntött volna a srác, ha Padmé élete a tét. Érdekelne az öreg logikája.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyon érdekes ötlet és nem is lehetetlen. Legutóbb említettem de most így még jelentősebb, hogy a trailerben Wolffe jelenléte a Coruscant alvilágában arra utal hogy ott lesz Plo Koon is, és várható, hogy ha tényleg ott van, akkor sokat fog számítani Ahsoka sorsában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.