Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Kíváncsi vagyok, hogy mit tartogat majd a sorozat hátralévő része, hiszen...

 

...az évadokon átívelő történetszálakat, amelyekből amúgy sincs túl sok, itt lezárják. Darth Maul és a Mandalore története itt, az ötödik évadban szerintem véget ér, Rush Clovist nem volt kötelező visszahozni, de mivel hogy megtették, valószínűleg az is lezárásra kerül. Az Ahsoka-Lux dolog még várat magára, de kb. el is fogytak az átívelő szálak. A Mortist azóta is ígérgették, hogy felhozzák újra, azóta sem történt. Mit nézünk akkor ezután? Persze bizonyos főszereplők sorsa még lezárásra vár, Ahsoka, Rex, Ventress... Sőt, Talzin anyáról sem ártana, ha lehullana a lepel, hogy mik a szándékai, vagy hogy mit akar. Bár én azt is kinézem az alkotókból, hogy nem adnak választ erre a kérdésre és sohasem tér vissza.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már kezd ébredezni bennem néminemű várakozás. :)

No végre....már vártam. :) A legutóbbinál sokkal izgalmasabb évadkezdésünk lesz!

 

Kár lenne pont most amikor Michnovetz végre átveszi az írást :(

Nem veszi át, csak többet fog írni mint eddig. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem veszi át, csak többet fog írni mint eddig. :)

Pedig én valami ilyesmit olvastam tőled

Egy jó hír az ötödik évadról. Matt Michnovetz volt a "head wiriter".

Gondolom a "head" nem a csak azt takarja, hogy többet írt, hanem azt hogy most mindenbe belefolyt, és nem kell Shadow Warrior szintű trehány részeket kapnunk

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag ott van a bázisuk... Az EU velük kapcsolatos dolgaira nincs rálátásom, nem tudom egyébként hol szoktam táborozni. Egyébként a trailerből egyértelműen kitűnik számomra, hogy a Mandalore -t elfoglalni szándékozók ott a Mustafaron gyülekeznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eredetileg a Coruscanton volt a bázisuk... ami mindenesetre érdekes, hogy ott a trailerben egy csoport falleen látszik, kíváncsi vagyok ott van e köztük Xizor :) Több nem kifejezetten erre az érára tehető szereplőt is láthattunk már a sorozatban (Chewbacca, Tarkin, Greedo) szóval érdekes lehet ez a szál is... Persze az is lehet, hogy abszolút csak mellékszereplők lesznek a falleenek és az egész Black Sun, de hátha többet is kihoznak belőle ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Maul az EU szerint a Mustafaron nőtt fel Palpatine felügyeletével. Így valamelyest érthető a helyszínválasztás. Ahogy az is, hogy Maul pont a Fekete Napnak megy neki, elvégre a klasszikus Darth Maul képregényekben volt némi összetűzése velük. Nem kizárt, hogy ezért fordul hozzájuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Maul az EU szerint a Mustafaron nőtt fel Palpatine felügyeletével. Így valamelyest érthető a helyszínválasztás. Ahogy az is, hogy Maul pont a Fekete Napnak megy neki, elvégre a klasszikus Darth Maul képregényekben volt némi összetűzése velük. Nem kizárt, hogy ezért fordul hozzájuk.

Ez nagyon jó meglátás, nyilván ezt is számításba kell vennünk ;) Én inkább a Fekete Nap bázisának Mustafaron történő elhelyezésén merengtem el... A Mustafarról nekem mindig Sidious ugrik be (Children of the Force, illetve az Ep. III-ba is ha jól emlékszem ő mondja, hogy oda költöztessék a Szeparatistákat), de ez a Maulos story biztos szerepet játszik benne...

 

Wilde! Minden TCW évadot láttál? :)

Hát eddig mind a 4et ;) ez első hármat magyarul, az utolsót már csak angolul néztem meg, bár már biztos kijött a szinkronos is...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Íme egy új képecske az 5. évadot hírdető (még) faun-lábú Maul-ról ;) :

Ej de várom már az első 5. évados epguide-ot és a vele érkező Revival részletet! :yes:

the-clone-wars_hero_s5_1.jpg

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.