Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Álítólag Lucas nyilatkozott valami olyasmit, hogy az első évad amolyan nyers változata a folytatásnak.

Már az elején gondoltam, hogy a grafikával itt nem fognak leállni és tessék. ;)

Ezt most a trailer alapján jegyezted meg?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem egészen, hanem a sorozatjunkien olvastam. De ettől függetlenül jelentős javulást lehet észrevenni az animáción. ;)

Szerintem egy-két gyengébb rész volt....sőt én csak egyre emlékszek, a downfall of a droidra. Persze ettől még észrevehető a fejlődés, ami szerintem inkább a mozgalmasságban és a megoldásokban mutatkozik meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na majd mindjárt belenézek. Köszi. :D

 

Akkor ne hagyd ki a szinkronhangos making ofot sem, 8:30 -nál pl. szintén a második évad egyik első epizódjából mutatnak mozgóképet, és említenek meg egy eddig hanyagolt jedi mestert, akinek ugye ott majd nagyobb szerep jut (meg jópár mondatot el lehet csípni a színészek szájából is a végén).

 

Ejj, jöhetne már az ősz... ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ne hagyd ki a szinkronhangos making ofot sem, 8:30 -nál pl. szintén a második évad egyik első epizódjából mutatnak mozgóképet, és említenek meg egy eddig hanyagolt jedi mestert, akinek ugye ott majd nagyobb szerep jut (meg jópár mondatot el lehet csípni a színészek szájából is a végén).

 

Ejj, jöhetne már az ősz... ;)

Igen ez a Cargo of Doom epizódból van. Én is nagyon várom már most az őszi évadot, de hol van az még? Legyen először nyár. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előzetesben az ott nem Loathsom csicskája?

Aligha, mivel a TCW-ben enyhén szólva szét lett lőve. De gondolom nem csak egyet építettek ebből a modellből.

 

Ezek a folyosók Bespin alsó szintjeit idézik :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi leszek a CN milyen formátumba adja majd le a Clone Warst. Hamarosan megtudjuk. Bár én lehet, hogy csak holnap fogom megnézni.

 

Tényleg, most már adják elvileg. Kár, hogy nincs CN-em :)

Kíváncsi vagyok, hogy más-e, mint ahogyan kolmilan reméli :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lenti videó

Spoiler:

Nekem úgy tűnik, most kapunk egy lazább részt az eddigi remek epizódok után. És persze a következő remek trilógia előtti lazítás :)

 

Teljesen kiment a fejemből, hogy ma van a CN-en.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.