Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szerintem az embereket jobban is fogja érdekelni Ahsoka sorsa, mint az elrablás, amiről van könyv és még ott a CW is.

Meg jópofa lenne, ha pár rész túlnyúlna a Sithek Bosszúja eseményein. Mert két dolog miatt nem említik Ahsokát a harmadik részben... Vagy azért, mert meghalt a háború közepe táján, és Anakin majd kerek perec kimondja Obi-Wannak, hogy többé egy szót sem akar hallani róla, vagy pedig a háború során szerzett érdemei miatt lovaggá ütik, és vígan él és virul, és valami másik fronton harcol az EPIII. idején. És teszem azt tök jó megoldás lenne, ha életbe lépne a 66os parancs, Rex habozik, de kénytelen teljesíteni, Ahsoka pedig megmenekül, és egy, vagy két részig bújdosna, vagy ilyesmi. Bár sokkal valószínűbbnek tartom azt a felvetést, hogy meghal. Ha a Hostage Crisisben megengednek a készítők maguknak efféle durvaságot, akkor majd máshol is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy nem említik, mert él/hal, csak nem kerül szóba... a sorozat jellege és Ahsoka népszerűsége miatt nem hiszem, hogy meg fog halni a 66-oskor, sőt, szerintem pont Rexnek köszönhetően fogja túlélni. Ugyanis az ep3-ból nem csak Ahsoka "hiányzik", de Rex is, mert a Jedi Templom ostromakor az egész 501-es légió jelen van, a Torrent század vezére viszont sehol (nyilván alapesetből azért, mert akkor még nem találták ki :D ). Lehet Rex Ahsokával maradt, és együtt bújdosnak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lassan vége az első évadnak, ami kis változásokat is hoz majd a fórumon. Ez a topik megmarad funkciójában, csak éppen a közelgő második évad lesz középpontban. Az első évados élményeket, értékeléseket pedig majd egy, az első szekción belül nyíló topikban lehet megvitatni. Első momentuma egy hatalmas szavazás lesz, amit már pedzegettem nektek korábban. Metodikájában nagyon hasonló lesz az Aranyfénykardhoz, legalábbis a pontszámítást és a jelöléseket tekintve. Szerintetek hány jelölt lenne ideális kategóriánként? Első körben ezt kellene eldönteni, na és persze a díjazandó kategóriákat. Összeírtam párat, de várom az esetleges további javaslatokat.

 

Dzséjt! Lenne kedved segíteni a munkában? Ha igen majd MSN -en kommunikáljunk már. Tervek szerint a Jedirenden is meghirdetnénk a szavazást, hogy legyen minél több anyag.

 

Legjobb epizód

Legjobb karakter

Legjobb mellékszereplő

Legjobb idegen karakter

Legjobb szörny

Legjobb bolygó

Legjobb fénykardpárbaj

Legjobb felszíni csata

Kedvenc felszíni jármű

Legjobb űrcsata

Kedvenc űrjármű

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvastam egy fórumba a következőt Ahsokáról a ROTS kapcsán: "Olyanok az értesüléseim, hogy Anakin helyett inkább régi mesterét Plo Koon választja, és vele tart a Neimoidia körzetbe, a Cato Neimoidia bolygóra, ahol a szeparatisták ellen harcolnak, és itt éri őket a 66-os parancs!" :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lassan vége az első évadnak, ami kis változásokat is hoz majd a fórumon. Ez a topik megmarad funkciójában, csak éppen a közelgő második évad lesz középpontban. Az első évados élményeket, értékeléseket pedig majd egy, az első szekción belül nyíló topikban lehet megvitatni. Első momentuma egy hatalmas szavazás lesz, amit már pedzegettem nektek korábban. Metodikájában nagyon hasonló lesz az Aranyfénykardhoz, legalábbis a pontszámítást és a jelöléseket tekintve. Szerintetek hány jelölt lenne ideális kategóriánként? Első körben ezt kellene eldönteni, na és persze a díjazandó kategóriákat. Összeírtam párat, de várom az esetleges további javaslatokat.

 

Dzséjt! Lenne kedved segíteni a munkában? Ha igen majd MSN -en kommunikáljunk már. Tervek szerint a Jedirenden is meghirdetnénk a szavazást, hogy legyen minél több anyag.

 

Legjobb epizód

Legjobb karakter

Legjobb mellékszereplő

Legjobb idegen karakter

Legjobb szörny

Legjobb bolygó

Legjobb fénykardpárbaj

Legjobb felszíni csata

Kedvenc felszíni jármű

Legjobb űrcsata

Kedvenc űrjármű

Nekem egyértelmű, hogy Tee Watt Kaa az egyik nagy kedvenc, de először megvárom a Hostage Crisist, hogy hogyan debütál Cad Bane. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt! Lenne kedved segíteni a munkában? Ha igen majd MSN -en kommunikáljunk már. Tervek szerint a Jedirenden is meghirdetnénk a szavazást, hogy legyen minél több anyag.

Persze, hogy lenne. Este felé (vagy már késő délután) fenn leszek MSN-en.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arról valaki nem tud valamit esetleg, hogy kijönne e valami filmzenei anyag a sorozathoz? Lehetne pl legjobb zenei téma is, csak tudni kéne ahhoz a címeket.

Hát én mindenesetre örülnék, ha kiadnák, mert néhány zenei téma zseniális! Legfőképp a bolygók témáira gondolok... Rugosa, Rodia, Maridun, Iego... Csak emlékezettek vissza a Jedi Crash zenéjére!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egyértelmű, hogy Tee Watt Kaa az egyik nagy kedvenc, de először megvárom a Hostage Crisist, hogy hogyan debütál Cad Bane. :D
Nem lesz az ilyen egyszerű KisKósa. :D Először a jelöléseket kell tisztázni, hogy egyáltalán kire és mire lehessen szavazni. Természetesen mindezt majd az évad végén kell megtenni.

 

 

Persze, hogy lenne. Este felé (vagy már késő délután) fenn leszek MSN-en.
Remek! Akkor este megbeszéljük!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek után akkor majd a kategóriákban kell megegyezni :D

És persze, aki csak egyszer látta a részeket, annak egy maratont tartani, hogy akkor ki hogyan és merre meg minek :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek után akkor majd a kategóriákban kell megegyezni :D

Amiket írtam az lesz. Dzséjttel le van egyeztetve minden. :D Amint vége a sorozatnak le fogjuk írni a teendőket. Április végén várható az eredményhirdetés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvastam egy fórumba a következőt Ahsokáról a ROTS kapcsán: "Olyanok az értesüléseim, hogy Anakin helyett inkább régi mesterét Plo Koon választja, és vele tart a Neimoidia körzetbe, a Cato Neimoidia bolygóra, ahol a szeparatisták ellen harcolnak, és itt éri őket a 66-os parancs!" :P

Szerintem ez csak találgatás. Még bármi megtörténhet. Az sem biztos, hogy mindegyik évadban szerepelni fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért ne szerepelne? Anakin tanítványa. Muszáj ott lennie mellette.

Az is eszembe jutott, hogy talán történik vele valami és otthagyja a Jedi Rendet önszántából mondjuk az utolsó előtti évadban és az utolsóban így már nem szerepelne. De ez csak spekuláció. Kedvelem a karakterét, de szerintem még az EP 3 eseményei előtt el kell tűntetni a karakterét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is eszembe jutott, hogy talán történik vele valami és otthagyja a Jedi Rendet önszántából mondjuk az utolsó előtti évadban és az utolsóban így már nem szerepelne. De ez csak spekuláció. Kedvelem a karakterét, de szerintem még az EP 3 eseményei előtt el kell tűntetni a karakterét.

Ez nem lenne hülyeség de szerintem nem így fog történni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.