Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Honnét tudod, hogy spoileres, amikor a cselekményt még nem is ismerjük? ;) Ezek a nyegle magyarázatok 2018 decemberében már akár ugyanúgy rásüthetőek lennének erre a címre is, amikor már utólag okoskodunk.

Mellesleg, hiábavaló vita ez, amikor nem ez lesz a film címe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Honnét tudod, hogy spoileres, amikor a cselekményt még nem is ismerjük? ;) Ezek a nyegle magyarázatok 2018 decemberében már akár ugyanúgy rásüthetőek lennének erre a címre is, amikor már utólag okoskodunk.

Mellesleg, hiábavaló vita ez, amikor nem ez lesz a film címe.

Vita és nyegleség? Be is fejeztem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem mindegyik cím átöleli az egyes epizódok teljes időtartamát ha megfigyeltétek. A klónok az utolsó pillanatban támadnak. A Birodalom a felhővárosban is üt egyet a lázadókon, a Jedi a végén tér vissza, az Új remény meg az utolsó pillanatban töltötte el reményel a csüggedőket. Ha az Ellenálás a utőlsó 20 percben bukna el, akkor tőlem akár jöhetne mint cím, bár miért kellene az Ellenálásnak a kzépső részben kinyifannia? Jó hogy kamu.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak idején már az is fura volt Az Ébredő Erőben, hogy Luke 3 évtized alatt nem volt képes kinevelni pár olyan Jedit, akik őt megközelítik valamilyen szinten és tudnának másokat is tanítani. Jó lett volna, ha máshogy lett volna és így több Jedit lehetne látni a VIII.-ban

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak idején már az is fura volt Az Ébredő Erőben, hogy Luke 3 évtized alatt nem volt képes kinevelni pár olyan Jedit, akik őt megközelítik valamilyen szinten és tudnának másokat is tanítani. Jó lett volna, ha máshogy lett volna és így több Jedit lehetne látni a VIII.-ban

Én is azthittem, hogy a Jedik létszáma terén előrelépés lesz az új trilógia, erre lepusztultabb helyzetet kaptunk a témában, mint ami az OT-ban volt..Koppantunk. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A XII -ig láthatsz még elég jedit.

 

Remélem így lesz.

 

 

Én is azthittem, hogy a Jedik létszáma terén előrelépés lesz az új trilógia, erre lepusztultabb helyzetet kaptunk a témában, mint ami az OT-ban volt..Koppantunk. ;)

 

Igen, tényleg koppanás volt. Ebből a szempontból jobbnak tartom a régi Jedi visszatér utáni vonalat, ahol Luke már felállított egy kisebb létszámú Jedi Rendet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az jutott eszembe, hogy ha Kylo és társai rálelnek Luke-ra és Rey-re az Ahch-To-n, akkor valószínűleg a Rendet is odairányítják, ami pedig odavonzza az Ellenállást (vagy a Köztársaságot...), amiből pedig egy olyan össznépi csatározás lehet (talán egy bitang űrcsata formájában), amitől minden SW fan megnyalja mind a tíz ujját :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben John Boyega valósággal áradozik Kelly Marie Tran-ról a makinstarwars.net-en:

 

"She’ll be the first Asian person to play a major Star Wars character, but no one knows anything about her. What can you tell us? What’s she like?

I love her. I love her. I think she’s fantastic. But she’ll tell her own story. I feel it’s always weird or wrong for someone the world hasn’t met, for me to come and start talking about her.

 

Not even to say what it’s like working with her?

She’s great. She’s freaking great, and I love her. I freaking love her. She’s fantastic. Seriously. She’s changed a lot in terms of perspective on just chemistry and industry. She’s a real cool girl.

 

She’s changed you?

Yeah, yeah! Her outlook. It’s a friendship thing in the sense of you meet someone and you’re just like, “I vibe with you. I feel like I’ve known you for years.” And that’s a very, very good thing.

And you’ll be working opposite each other most of the movie, right?

Girl, you know I can’t tell you that! [Laughs.] I don’t know what I can and can’t say. [it depends on] what beeps in my head whenever I … [He indicates that he has an explosive device implanted in his temple]. But she’s fully in the movie, she’s a great character, and I can’t wait for you guys to be introduced to her.

 

And just to be the first Asian in a major role. You were kind of in a similar position in the last episode.

Oh yeah! And that’s why I’m just here to enjoy the show. [He leans back in his chair.] Oh yes, diversity!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fantasztikus biztonsági intézkedéseknek "hála", pár maszkos fiatal bemászott az angliai díszletek közé és vígan fotóztak. Pár kép már látható volt alább, most jöjjön még több.

 

falcon4_zpsgtbhtwz7-768x512.jpg

 

falcon2_zpsnzewq04u-768x512.jpg

 

falcon11_zpsv1qe2asx-768x512.jpg

 

falcon9_zpsnfjb0omp-768x512.jpg

 

falcon12_zpsuozr7bpk-768x512.jpg

 

falcon17_zpsuhrrdyny-768x512.jpg

 

falcon19_zpsiixhqljv-768x512.jpg

 

falcon22_zpsejipf5zw-768x512.jpg

 

falcon23_zpspvn9kyzp-768x512.jpg

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az tuti! És szerencsére nem huligánokról volt szó, hanem rajongókról. De az döbbenetes, hogy egy árva lélek nem őrizte ezeket a dolgokat!?!?!

 

De hogy a lényegről is essék szó. Azok az oszlopok és a talaj már korábban is az újkori Jedi templomra emlékeztetett és most még inkább. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a több Jedi a mániád. Hogy lenne már több Jedi? Luke előhúzott egy párat a hátsójából? A tanítványait kinyírták, ő meg eltűnt egy látszólag lakatlan bolygón az Ismeretlen Régióban, ráadásul a jelenlegi tudásunk szerint alig pár évvel az ep7 eseményei előtt. Honnan akasztana le egy Jedi sereget? Ráadásul, mi értelme lenne annak, hogy Snoke ennyire nem akarja viszontlátni Luke-ot, ha annak már úgyis van egy kész Rendje? Akkor a Jedi Rend már feltámadt, kár a gőzért, Snoke csomagolhat, az Első Rend oszolhat, mert helyreállt az egyensúly az Erőben, és értelmetlenné tették az egész ep7-et.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minek szúrja a szemed, hogy én egy Star Wars filmben több Jedit, vagy Erő használót akarok látni? Hadd döntsem már én el, hogy mire vágyok vagy mik az igényeim, jó?

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Luke az új akadémiáját a régi templom bolygójára építette?

Nem. Tuti, hogy a tanítványait nem itt az Ahch To-n végezték ki.

De valami nem okés itt..Nem értem a kérdést?

Mit értesz új akadémia alatt? Akiket megöltek a renek?

Mit értesz régi templom alatt? Ahch To esetleges templomát?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minek szúrja a szemed, hogy én egy Star Wars filmben több Jedit, vagy Erő használót akarok látni? Hadd döntsem már én el, hogy mire vágyok vagy mik az igényeim, jó?

Nem attól lesz jó egy film, hogy millió számra tobzódnak a Jedik. Nem látod a lényeget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az OT minden egyes epizódjában egyszerre csak egy Jedit látunk (kivéve Yoda haldoklós jelenetét), mégse lesznek ettől kevésbé értékesek ezek a filmek, sőt. Megvalósítás kérdése az egész. A lényeg, hogy az igazi SW feeling meglegyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minek szúrja a szemed, hogy én egy Star Wars filmben több Jedit, vagy Erő használót akarok látni? Hadd döntsem már én el, hogy mire vágyok vagy mik az igényeim, jó?

Megmondom én miért szúrja, ezért:

Annak idején már az is fura volt Az Ébredő Erőben, hogy Luke 3 évtized alatt nem volt képes kinevelni pár olyan Jedit, akik őt megközelítik valamilyen szinten és tudnának másokat is tanítani. Jó lett volna, ha máshogy lett volna és így több Jedit lehetne látni a VIII.-ban

Remélem így lesz.

Igen, tényleg koppanás volt. Ebből a szempontból jobbnak tartom a régi Jedi visszatér utáni vonalat, ahol Luke már felállított egy kisebb létszámú Jedi Rendet.

Remélem ez azt jelenti, hogy több Jedi lesz.

És ez csak egy oldal termése. Ezen az egy oldalon az elmúlt két napban másról sem szóltak a posztjaid. Ábrándozhatsz annyit, amennyit akarsz, de ha a sokadik posztodban is azt az ábrándot ismételgeted, ne csodálkozz, ha valaki megunja.

 

Nem attól lesz jó egy film, hogy millió számra tobzódnak a Jedik. Nem látod a lényeget.

Az OT minden egyes epizódjában egyszerre csak egy Jedit látunk (kivéve Yoda haldoklós jelenetét), mégse lesznek ettől kevésbé értékesek ezek a filmek, sőt. Megvalósítás kérdése az egész. A lényeg, hogy az igazi SW feeling meglegyen.

Az uraknál vannak a pontok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem változott a véleményem és az álláspontom. Egy kicsit többször ismételgettem magam, de ezt nem tartom bűnnek. Én nem mondtam azt, hogy attól lesz jobb egy SW, hogy tobzódnak benne a Jedik, de ettől függetlenül szeretnék valamennyivel többet látni belőlük, főleg, ha folytatásokról van szó. Egyébként az ember a kedvenceiből általában szeretne többet látni. (Egyébként attól sem lesz jobb egy SW, hogy ha régi filmek közül valamelyiket majmolják. )

Nem fogom mások véleményéhez igazítani az ízlésemet és az elvárásaimat.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.