Ugrás a kommentre

Star Wars: Kanan


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

A régi Kiegészítő Univerzum (mai Legendák ) szerint a hajók körül van valamiféle élettér, mely lehetővé teszi, hogy az adott illető rövid ideig, akár űrruha nélkül is meglegyen. Úgy néz ki ezt is átvették.

Erről még sose hallottam. Persze nem csoda. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A régi Kiegészítő Univerzum (mai Legendák ) szerint a hajók körül van valamiféle élettér, mely lehetővé teszi, hogy az adott illető rövid ideig, akár űrruha nélkül is meglegyen. Úgy néz ki ezt is átvették.

Szerintem az Erővel óvta meg magát. Valami transzba esve, "légbuborékkal". Talán nem az Erő-lökésre gondolt, amikor azt mondta, hogy még utoljára használta a Jediként tanultakat és az Erőbe fektette a bizalmát. Így kihúzhatta néhány percig.

 

Amúgy pl. Plo Koon a TCW-ben lazán kibírta űrruha nélkül, elég sokáig. Gondolom, ő már mesteribb szinten művelte ezt a mutatványt. Bár olvastam olyat, hogy a kel dor faj egy ideig ellen tud állni a vákuumnak, szerintem nem sok értelme van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az Erővel óvta meg magát. Valami transzba esve, "légbuborékkal". Talán nem az Erő-lökésre gondolt, amikor azt mondta, hogy még utoljára használta a Jediként tanultakat és az Erőbe fektette a bizalmát. Így kihúzhatta néhány percig.

 

Amúgy pl. Plo Koon a TCW-ben lazán kibírta űrruha nélkül, elég sokáig. Gondolom, ő már mesteribb szinten művelte ezt a mutatványt. Bár olvastam olyat, hogy a kel dor faj egy ideig ellen tud állni a vákuumnak, szerintem nem sok értelme van.

Most erről eszembe jutott A múlt kísértete, ahol Luke hasonló dolgot csinált. Akkor lehet, hogy ezt vették át.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Plok teljesen más tészta ráadásul nem is ember. Plusz ugye ott van az arcán az a maszk is.

Szerintem mindegy, milyen fajba tartozik, ugyanúgy humanoid. Hasonló nyomáson él, mint az emberek, így a vákuumban rövid időn belül szét kéne robbannia a belső nyomástól.

A maszk tudtommal azért van rajta, hogy megvédje a számára mérgező levegőtől. A Legendsben legalábbis így van.

 

Most erről eszembe jutott A múlt kísértete, ahol Luke hasonló dolgot csinált. Akkor lehet, hogy ezt vették át.

Most, hogy írod, beugrott valami. Bár elég rég olvastam azt a könyvet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eddigi öt rész nagyon tetszett, a történetre sem lehet panasz. Kanan akcióján én is ráncoltam a homlokom, de főleg azon, hogy Janus egyszerűen a puszta kezével kinyúlt és behúzta Kanant az űrből...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Azt lehet tudni h ez a 6.rész pontosan mikor játszódik? És köszi.

Sajnos pontosan nem tudni, de a kört azért le lehet szűkíteni az infók alapján.

 

Ezúttal az egész csapat ment Fulcrum szállítmányáért, amiből nekem az jön le, hogy az Out of Darkness után járunk.

Hőseink Lothalon tevékenykednek és még Tarkintown is megvan, szóval még a Siege of Lothal előtt.

Továbbá Ezra arcán sincs seb, ami viszont már a Call to Action elé visz minket.

Illetve nem látom Ezránál a fénykardot se, de aztán lehet, hogy nem az övén hordja és ezért nem látszik. Viszont, ha nincs fénykard, akkor beza a Path of the Jedi előtt, ami elég szépen leszűkíti a kört.

 

Ötödik és a nyolcadik rész között valamikor, de lehet el kéne olvasnom megint, hátha volt valami apró utalás amit elfelejtettem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Wookiee-s idővonal szerint az Out of Darkness és az Empire Day között játszódik.

 

Hera az Out of Darknessben említi meg először Fulcrumot, így biztos, hogy az után járunk. Az is kiderül, hogy ebben a sztoriban 14 évvel járunk a Birodalom születése után, az Empire Day-ben viszont már a fennállás 15. évfordulóját ünneplik, tehát az előtt járunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Wookiee-s idővonal szerint az Out of Darkness és az Empire Day között játszódik.

 

Hera az Out of Darknessben említi meg először Fulcrumot, így biztos, hogy az után járunk. Az is kiderül, hogy ebben a sztoriban 14 évvel járunk a Birodalom születése után, az Empire Day-ben viszont már a fennállás 15. évfordulóját ünneplik, tehát az előtt járunk.

Köszi

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.