Ugrás a kommentre

Star Wars: Kanan


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

Off

Akkor nem tudom, a könyvek topikban miért tesszük meg azt a "szívességet" egymásnak, hogy elrejtjük az írásainkat...

Szerintem ezek nem olyan kibeszélők, mint a TCW epizódtopikjai, mert ide hírekért is jövünk. Na mindegy, ezek után kénytelen leszek ignorálni az egész szekciót, ami azt jelenti, hogy az aktuális számokat sem tudom letölteni a képregényekből, ehh... eggyel kevesebb SW, amivel foglalkozni kell, persze ez kit zavar... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A könyves topikban egyszerre több könyvről van szó, így ott indokolt a spoiler gomb. itt viszont nem, mivel egyértelmű, hogy ezt a képregényt beszéljük ki.

 

A hozzászólásokat meg nem kötelező elolvasni, úgy is le lehet tölteni a következő részt (nem nehéz azért megtalálni, általában egy bazinagy címlapborítóval együtt osztja meg Sky...)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Köszi Sky!

 

Ez is jó rész lett! Egyelőre csak ezt olvasom. Érdekes, hogy a klónok milyen elszántan üldözték a megmaradt Jediket. Nem tudom mi lesz a vége de van egy olyan érzésem, hogy Kasmir ki fog nyiffanni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönjük a fordítást! Nagyon jó sorozat. Talán a Darth Vader után a második legjobb. Ez a szám is ötös kategóriás.

A klónokkal kapcsolatban: nem meglepő, hogy így üldözik a Jediket. A régi regényekben, képregényekben is így volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 2 héttel később...

Jó kis sztori volt, a végén sajnáltam a klónokat. :( Az egyetlen dolog ami nem tetszett, hogy Kanan túlélte az űrt mindenféle felszerelés nélkül. :facepalm:

 

Köszi szépen! :) Ezzel a számmal bezárult a kör. Méltó befejezése a The Last Padawan szálnak. :clap: Alig várom a következő Kananos sztorit.

Kíváncsi leszek merre mennek tovább, de hátha feltűnik még Kanan régi cimborája hisz a Kallerre szállnak le.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis sztori volt, a végén sajnáltam a klónokat. :( Az egyetlen dolog ami nem tetszett, hogy Kanan túlélte az űrt mindenféle felszerelés nélkül. :facepalm:

 

A régi Kiegészítő Univerzum (mai Legendák ) szerint a hajók körül van valamiféle élettér, mely lehetővé teszi, hogy az adott illető rövid ideig, akár űrruha nélkül is meglegyen. Úgy néz ki ezt is átvették.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.