Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Egyiket se tartom meggyőzőnek.

Én se, bár ha lehet választani, én Kristófot választanám.

(Azért nem semmi. A hírek a sorozatról még csak nem is megerősítettek, de mi már lehetséges cameozó szereplő lehetséges szinkronjáról spekulálunk :evil: Ez a szép, ha lassan is (ahogy csiga megy a jégen), de kezd beindulni az SW várás dolog.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

+ Kristóf Tibor, Hollósi Frigyes és Nagy Attila. Sajnos már Nagy Attila sincs köztünk, de Kristóf Tibor és Hollósi Frigyes még nyugodtan lehetnének Darth Vader.

Hm, igaz. Sajnos én csak a felújított verziót láttam, így Kránitzhoz vagyok szokva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm, igaz. Sajnos én csak a felújított verziót láttam, így Kránitzhoz vagyok szokva.

Az ep4 SE-ben is Hollósi a hangja, Kránitz csak az ep5-6 SE-ben vette át.

Szerintem Hollósi volt eddig a legjobb Vader hang, ő is az ep4 SE-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az jó lenne. Az utóbbi időben egyre kevesebb epizódokból állnak a sorozatok évadjai.

Az csupán a forgatókönyvírók sztrájkja miatt volt, azért rövidültek meg a sorozatok. Nah, jó, a LOST némileg kivétel ezalól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az csupán a forgatókönyvírók sztrájkja miatt volt, azért rövidültek meg a sorozatok. Nah, jó, a LOST némileg kivétel ezalól.

Jó hír. Szurkolok, hogy jöjjön össze a 22 epizód és, hogy Lucas találjon minél hamarabb vevőt a TV csatornák közül a sorozatra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok róla meggyőződve, de van rá esély.

A Fox mellett esélyes a CW is, hiszen a The Clone Wars ugye átkerült a Warnerhez, és a Time Warner tulajdonában van a CW csatorna. Sőt, a TCW miatt én a CW-t látom most esélyesebbnek, és amúgy nem is szeretném a Fox-on látni az SW sorozatot, mert az a csatorna ugyanolyan, mint a stúdió.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucas akkor említette a FOX -ot, amikor a TCW -t a Warnerhez vitte. Azt mondta, hogy a filmek mindig is a FOX -nál maradnak, így a sorozat is így indul. Persze a bemutatóig még annyi minden változhat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmek, nem a sorozatok. Vagy külön kiemelte az élőszereplős sorozatot? Már nem emlékszem, csak arra, hogy mondott ilyet.

Lehet, hogy csak a filmekre gondolt. De én úgy emlékszem, hogy a sorozatra is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.