Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Pl. valami olyanra, mint Luminara :P Sok ruha, stb. :P

Igen, de nem csak Luminaránál, ott van még például Barriss Offee, vagy Chi Eekway. :D

Nah, ez aztán a hír! :P Hogy Boba Fett benne lesz, az már a legelső spoilerek egyike volt, viszont az, hogy Quinlan Vos, és Obi-Wan Kenobi? Nos, az nagy hír! Obi-Wan jelenléte szerintem nem véletlen, hiszen volt róla szó, hogy felújítják a Mos Eisley díszletét, gondolom előkerül Ewan McGregor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

McGregorról még el is tudom képzelni, hogy cameoznak a sorozatban, amúgy tényleg érdekes, hogy szerepelne. Viszont ez a prágai forgatás elég rossz hír :D

Skaccok, amúgy nincs is messze, egy hosszú hétvége erejéig ki is lehet oda ugorni :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen meglepetést ne akarjon, hogy Obi-wannak valami komolyabb eseményt szán. Van egy olyan érzésem, hogy újabb elégedetlenkedő rajongókat zúdítana magára. Obi visszavonult, elmélkedik, homokbuckák mögül kukkolja Luke-ot. Ennyi. Nem kell több. Legalábbis ha nem mond ellent a nagyfilmekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se örülök, hogy nem nálunk forgatják, de végül is mindegy. Obi-van szerepeltetése nekem is gyanús. Csak egy apró cameo erejéig tudom elképzelni. Vos szerepeltetésének nagyobb hitelt adok, mert állítólag maga Lucas kérte a Köztársaság képregénysorozat íróit, hogy hagyják életben. Annak pedig kifejezetten örülök, hogy Lucas aktívan részt vesz a sorozat alkotásában és még mindig tarják a 2010-es dátumot. :D:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen meglepetést ne akarjon, hogy Obi-wannak valami komolyabb eseményt szán. Van egy olyan érzésem, hogy újabb elégedetlenkedő rajongókat zúdítana magára. Obi visszavonult, elmélkedik, homokbuckák mögül kukkolja Luke-ot. Ennyi. Nem kell több. Legalábbis ha nem mond ellent a nagyfilmekkel.

Az nem zavarna nagy vizet, ha Obi-van az egyik részben mondjuk egy agresszív támadássorozatokat elkövető buckalakóktól védené meg Owenék farmját és más telepeseket. És mondjuk előkerülne egy taszkenruhás hadúr, aki fénykardot suhogtat. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nem zavarna nagy vizet, ha Obi-van az egyik részben mondjuk egy agresszív támadássorozatokat elkövető buckalakóktól védené meg Owenék farmját és más telepeseket. És mondjuk előkerülne egy taszkenruhás hadúr, aki fénykardot suhogtat. :D

Azért én a Legacy-t nem keverném bele az ilyesmibe. ;) Az SW sosem volt híve a feldolgozásoknak. Egy rövid párbeszéd erejéig megjelenhetne Kenobi. Egy cameo bőven elég lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lenne valami hiteles hírforrást látni a történetről. Nekem Obi-wan szereplése gyanús ugyanis.

Nekem is felettébb gyanús. Egyrészt, ha Kenobi, akkor legyen Ewan McGregor, de ő nem hiszem, hogy cameonál nagyobb szerepet vállalna (bár a mai világban ki tudja, nem egy híres színészre alapoztak már sorozatot manapság). Másrészt, egyedül annyit tudnék elképzelni, amennyit Luke-tól hallottunk, vagyis ha egy rész bemutatná, hogyan él a buckák között a hóbortos öreg, aki afféle remete. De ez nem lenne nagy kaland. A Tatooine-t semmiképpen se hagyja el, és semmit sem tehet, amivel felhívná magára a figyelmet.

Az meg nagyon béna megoldás lenne, ha nem McGregor játszaná Kenobit.

Másrészt, sokszor el lett már mondva, hogy a filmek főszereplői nem kapnak nagy hangsúlyt, szerepet, stb. Max a mellékszereplők.

 

Azért én a Legacy-t nem keverném bele az ilyesmibe. ;)

Akkor keverjük bele a Republicot :D Mondjuk Hett inkább egyik formában se kerüljön bele, egyedül a Legacy-s mivolta ér valamit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor keverjük bele a Republicot ;) Mondjuk Hett inkább egyik formában se kerüljön bele, egyedül a Legacy-s mivolta ér valamit.

Hát, igen. Hett inkább Darth Kraytként fog maradandót alkotni a Galaxis történelmében. :D Viszont tényleg belekeverték a Republicot, ha Quinlan Vos szereplésének híre igaz. Szerintem okos húzás lenne, mert ugyebár őt a TCW-ben, és a EPIII.-ban is megemlítik. Sőt, még az EPI.-ben is van egy Vos féle fickó, akit csak néhány másodpercre láthatunk. :D

De ha ez valójában igaz, akkor nem hagyhatják csak úgy figyelmen kívül az EU-s történeteit. Vagyis, éppenséggel megtehetik, mert ez a sorozat magasabb szintű EU, de ha nem akarják úgy tönkrevágni a korábbi műveket, akkor figyelembe kellene venniük Vos klónháborús múltját. Előkaparhatnák Doug Wanglert, aki modellt állt Jan Duursemának a karakter megalkotásához. De ha már őt beszervezik a sorozatba, akkor már szerepeltessék Khaleen Hentzet, Tholme-t, és T'ra Saa-t is, hiszen ők nagyon fontos szerepet töltöttek be Vos életében az EPIII. után is. Igen, megint túl komolyan veszem az EU-t. A sorozat írói valószínűleg nem lesznek ilyen kegyelmesek, mint amilyen Dave Filoni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan történetet is lehet írni, ami nem áll szemben az EU-val, és nem is kell szerepeltetni ezeket a karaktereket. Oké, mondjuk Khaleen és a gyerek még benne is lehetne, de a két Jedinek már nem is kéne szerepelniük. Ugye nem lógtak minden nap együtt :)

A küllemével szerintem nem lesz gond, hisz Aayla Secura is úgy nézett ki, ahogy megrajzolták. De Doug Wanglert csak akkor hívják, ha van színészi tehetsége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De akár az is lehet, hogy az egész hír kamu és nem lesz benne se Vos, se Kenobi. De az is lehet, hogy igaz. Ez majd csak jövőre derül ki talán.

Ahsoka szerepeltetésének én mondjuk nem örülnék.

Hát, annak én se. Úgy is meg fog halni a TCW-ben, szerintem. Vos sokkal valószínűbb, mint Kenobi. Lucas szerintem nem véletlenül kérte meg az írókat, hogy ne nyírják ki. Biztos van valami terve vele.

Dzséjt, amúgy igazad van, legalábbis a Jedik részéről. Ők tényleg nem fontosak a képbe, Khaleen szerintem annál inkább. Szerepelhetne, még ha nem is sokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Én nem hiszek a világvégében, párszor előtték ezt már, és még mindig élünk. :o

 

2012-ig az a három év csak a normál életben sok idő, egy filmsorozat életében nem lehet sokkal több a sztenderdnél, főleg ha egy ilyen komoly előkészületeket kívánó projektről van szó. Legalább nem mondhatja senki, hogy nem szánták rá a szükséges időt, és nem lesz rá szükség, hogy ősszecsapják csak valami lehetetlen határidőnek való kényszerű megfelelés miatt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval dráma lesz... Remélem nagyon jól felépített története lesz, és nem fog úgy bebukni, mint ahogyan a Hősök, amely kénytelen akciósorozatként folytatni, mert drámaként elbukott. Remélem ebből sem fogják kispórolni az akciójelenetket, mint az előbb említett sorozat harmadik évadjának záróepizodjában. Az szó szerint egy nagy kib*szás volt a nézőkkel! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már akkor örülnék, ha a Hősök szintjét elérné. Szeretnék hinni az élőszereplősben, de valahogy kétségeim vannak vele kapcsolatban.

Ne legyen igazam, én örülnék a legjobban, ha tévednék...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már most nagy tételben fogadnék arra, hogy az SW sorozat jobb lesz mint a Hősök. :D

Már csak azért is, mert Star Wars, és ebben az esetben egy rajongó sokkal toleránsabb, (már amelyik) mint más sorozatok esetében. Például, ha ennek a sorozatnak nem is lennének olyan nagyon jó epizódjai, nagyrészt elnéznénk neki, mert az általunk ismert és kedvelt univerzumban játszódik, ami már önmagában egy jó pont.

OFF

Kevés olyan sorozatot tudnék így fejből mondani, amelynek az élvezhetősége ekkorát zuhant volna, mint a Hősök esetében. Az évadzáróban a várva várt végső összecsapás helyett mit kaptunk? Azt, hogy látjuk, ahogy Peter és Nathan berepülnek az ajtón, hogy megküzdjenek Sylarrel, aztán meg becsukódik az ajtó, és egész végig nem látunk belőle semmit. Abban a pillanatban azt hittem, hogy a földhöz vágom a tévé távirányítóját. Tudom, biztosan szándékosan volt így megoldva, hogy izguljon a néző, hogy mi történhet az ajtó mögött, de higyjétek el, ott, és akkor egyáltalán nem értékeltem ezt a megoldást. Most pedig beszervezték Robert Kneppert, és elvitték más irányba a sorozatot, most már inkább jobban illik majd rá az akciósorozat, mint a dráma.

ON

Arra akartam ezzel kilyukadni, hogy az, hogy dráma szerintem igenis remek választás. Szerintem a végeláthatlan küzdelmek után igazi újdonságként hathat egy ilyen nyugodtabb hangvételű történet. A nyugodt alatt persze nem azt értem, hogy egyben lassú is. Továbbá... Dráma ide, vagy oda, mindenképp szeretném, ha lennének azért benne ilyen akciódúsabb jelenetek, már csak a cím miatt is. És persze ezek ne menjenek ritkaságszámba, kivéve akkor, ha a sorozat drámai része is remekül elviszi a hátán a történetet. Nocsak, Ody... Úgy tűnik, most, hogy közeledik a TCW második évada egyre inkább hosszabbodnak a bejegyzéseim. Kezdhetsz örülni, szerintem nemsokára megint ki fog gyulladni a billentyűzet a kisregény hosszúságú epizódértékeléseimben. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.