Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ez is valami. Én már szívesen vennék egy-két concept artot is. Meg jó lenne valami felvezetés. Mondjuk ott folytatódhatna, mint ahol a 3. részt abbahagyták. Legalább is nem sok idővel utána. :cool:
Persze én is nagyon kíváncsi vagyok (de ki nem?). Bármi jöhetne. Hír a szereplő válogatásról, koncept artok, bármi...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy elavultak az infóim, de nekem pont úgy rémlik, hogy többek között Palpatine-t és Vader-t híresztelték, mint egy-két epizódra felbukkanó vendégszereplőt. De talán még Csubi neve is felmerült, akit én nem neveznék mellékszereplőnek.

Typho, Jar-Jar és társai mellékszereplők, bár a gungan több figyelmet kapott az EP1-ben a kelleténél. :cool:

Szerintem nem valószínű, hogy újra látjuk őket, ellenben Bobával...

Jó lenne Vadert és az Uralkodót is látni. De ők tudtommal max csak cameok erejéig bukannának fel.

Viszont Csubi és Boba ott lenne tudtommal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
Állítólag Lucas adott egy lehetséges címet a sorinak.

http://moviecultists.com/2010/04/01/exclus...es-has-a-title/

Ez csak áprilisi tréfa Rog. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem tényleg szerepet kap ebben a sorozatban Logan. (persze sisak nélkül) Nem gyenge a hasonlóság közte és Morrison között. Lehet, hogy tényleg megvalósult a klónozás a film realisztikusságának kedvéért? :roll: Meg persze jó lenne látni az EP2 és a TCW után pár fokkal idősebb formában is akciózni.

83860941_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem tényleg szerepet kap ebben a sorozatban Logan. (persze sisak nélkül) Nem gyenge a hasonlóság közte és Morrison között. Lehet, hogy tényleg megvalósult a klónozás a film realisztikusságának kedvéért? :lol: Meg persze jó lenne látni az EP2 és a TCW után pár fokkal idősebb formában is akciózni.
Pedig ő játssza majd Bobát valószínűleg. A kohézió szempontjából mindenképp jó dolog. :roll:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
Elég régóta nincs hír a sorozatról, szerintem már jó ideje állnak vele és agyalnak.
Remélem tényleg csak erről van szó, és nem kaszálják el végleg. A celebration -ös Lucas interjú nagyon érdekesnek ígérkezik, és talán azt várom a legjobban minden műsor közül. Na jó a TCW promo mellett. :D Ha ott se mond semmi konkrétumot, akkor szerintem jó időre fújhatjuk.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is, bár kíváncsi vagyok, mi jelenti nekik a nagy kihívást (sztori, technika, pénz?). Bár ha ez az ára, hogy egy hűűűűazanyjáááátamindenitvaaaóóóó sorozatot kapjunk, akkor egye fene, kibekkelem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy az összes együttvéve. Manapság tele vagyunk remekebbnél remekebb sorozatokkal, a nézők könnyen átpártolnak, ha nem minőségi cuccot kapnak. Nagy a verseny, és a csatornáknak a nézőszám meg az eladható reklámpercek számítanak igazán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is, bár kíváncsi vagyok, mi jelenti nekik a nagy kihívást (sztori, technika, pénz?). Bár ha ez az ára, hogy egy hűűűűazanyjáááátamindenitvaaaóóóó sorozatot kapjunk, akkor egye fene, kibekkelem :D
K*rva nagy benne a rizikó. Lucas mindig a minőséget képviselte, és gondolom itt se akar férc művet kiadni a kezei közül. Szerintem egyébként a pénz lehet a fő ok. Többe kerülne mint gondolták. Aztán ha bukta, akkor az óriási anyagi megterhelést jelentene. Muszáj lenne csinálni egy EPVII -et. :D Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy az összes együttvéve. Manapság tele vagyunk remekebbnél remekebb sorozatokkal, a nézők könnyen átpártolnak, ha nem minőségi cuccot kapnak. Nagy a verseny, és a csatornáknak a nézőszám meg az eladható reklámpercek számítanak igazán.

Tele vagyunk, valóban, de nem űrhajós, idegenes sci-fikkel, abból a piacon egy szem van: Stargate Universe. És sajnos ennek a minősége sem éppen rózsás. :D Szóval szerintem ezen a fronton pillanatnyilag nem lenne gond.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A pénz az pont tőle lenne gyenge kifogás. Lehet, hogy legszívesebben már egy újabb, nagyobb volumenű dologba csapna. Pl a 3D-s konvertálás. :D
Szerintem Lucast is érzékenyen érintette a válság.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.