Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...
Én már a Tron effektjeivel is megelégednék, csak legyen már valami :D
Ha tényleg 2012 -ben akarják a bemutatót, akkor lassan el kellene kezdeni forgatni. Ha Lucas a Red Tails után sem foglalkozik nagyobb intenzitással a sorozattal, akkor lehet félni. :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az biztos, hogy nem kapkodós az öreg. Harminc év alatt forgat le hat filmet, majd hosszú évek telnek el, mire lesz valami az élőszereplős sorozatból is. Bár igaz, ha a szekér beindul, akkor gyorsan lepörgethetik azt. Ha mondjuk jövő nyáron elkezdenék forgatni, akkor 2012 nyarán már lazán lehet belőle premier.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az biztos, hogy nem kapkodós az öreg. Harminc év alatt forgat le hat filmet, majd hosszú évek telnek el, mire lesz valami az élőszereplős sorozatból is. Bár igaz, ha a szekér beindul, akkor gyorsan lepörgethetik azt. Ha mondjuk jövő nyáron elkezdenék forgatni, akkor 2012 nyarán már lazán lehet belőle premier.
Ez is igaz. Csak tudod már nem fiatal, én ezért félek. És tényleg lehet, hogy most az avatar miatt elkapja a gépszíj és valami másba kezd bele. Én azt se bánnám, ha Katie -re hagyná a sorozatot. Bár igaz, h o gy a TCW -be csak részt írt, de az mestermunka és mutatja, hogy méltó örököse az apja által megalkotott univerzumnak. No de majd meglátjuk hogy alakulnak a dolgok. Az viszont igaz, hogy ha beindul akkor lesz akkor hype mint a filmeknél volt!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a film végi űrcsata visz mindent,ahogy a lázadók flottája kétségbeesetten próbál kitartani addíg amíg a pajzsot semlegesítik Hanék,az egyik legjobb űrcsatajelenet,remélem fogunk látni egy pár ilyet az élőszereplős sorozatban is. :)

 

Nem sűrűn. Az élőszereplős szériában inkább kalandozós sztorik lesznek, űrcsaták (főleg akkora, mint az endori) valószínűleg nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mihez képest? Előbbre ígérték az előszereplőst eleinte, ha jól rémlik.
A legutóbbi verzióhoz képest. :) De igaz, folyton tologatták, és ezért félek én is pluszban. :)

 

Amíg fut a TCW, nem lenne sok értelme elkezdeni. Forgatni persze nem ártana...:D
Pedig lehet, hogy párhuzamosan is futni fog a kettő egy kis ideig. Viszont ha a TCW négy évados lesz, akkor pont váltja majd az élőszereplős. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig lehet, hogy párhuzamosan is futni fog a kettő egy kis ideig. Viszont ha a TCW négy évados lesz, akkor pont váltja majd az élőszereplős.

 

Elvileg 5 évados lesz a TCW, ha hozzávetőleg 100 részes lesz, valamint 22 részes egy évad.

Ha jól számolom, akkor 2013-ban érne véget USA-ban. Reméljük addigra már adásba kerül az élőszereplős sorozat, bár furcsa lesz, ha 2 SW projekt fog egyszerre működni...:)

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem még nincs okunk félni. Anno a Stargate Atlantist is két évig halogatták, az Universe-t öt évig, a Capricát kettőig, hogy csak párat emeljek ki az elmúlt évekből. A háttérben tuti folynak a munkák, erről azért vannak hírek (megvan a fő forgatási helyszín, elkezdték felújítani a Tatooine-díszletet, megvannak a forg. könyv írók), de ezekről még nem igazán lehet híreket más sorozatoknál sem (sőt, azokhoz képest lehet, hogy itt még dúskálni fogunk :P ). És ha nem halasztják tovább, és tényleg 2012-ben lesz premier, akkor ez az állapot nagyon ez év végéig, következő év elejéig nem is fog változni. Pláne, ha hírzárlatot rendelnek el, akkor jó, ha 2012-ben már érdemleges infókhoz jutunk :)

Attól sem kell szerintem tartani, hogy Lucast elcsábítaná valami más, 3D-s projekt. Eleve, nem egyedül dolgozik, a sorozattal kb. annyit kell majd törődnie, hogy bólogat vagy rázza a fejét (mint a TCW-nél). A történet irányvonalát meg szerintem 2005 óta már vígan összedobta és papírra vetette.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem sűrűn. Az élőszereplős szériában inkább kalandozós sztorik lesznek, űrcsaták (főleg akkora, mint az endori) valószínűleg nem.

 

Hát az Endorinál nagyobb csata nem nagyon lehetne,max egy párszor a lázadók rajtaütnek majd a Birodalmon.

De úgy hallottam,hogy a sorozatban kiemelt szerepet fog kapni a galaxis söpredéke,vagyis kicsit belekukkanthatunk majd az ilyen Jabba félék mindennapjaiba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem igazad lesz Dzséjt. Olyat már én is olvastam, hogy a művészek is dolgoznak a dizájnon. Készülnek a lények és az űrhajók modelljei. Csak az a fura, hogy ezekről egy deka infó sincs. Azért a filmeknél mindig kiszivárogtak képek és kémfotók. Nem hiszem el, hogy itt ne lenne ilyen. Rengeteg embert érdekelne. Most vagy az van, hogy csak nagyon kevés ember van ráállítva, vagy pedig nem csinálják. Szerintem még a forgatókönyvek sincsenek kész teljesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát az Endorinál nagyobb csata nem nagyon lehetne,max egy párszor a lázadók rajtaütnek majd a Birodalmon.

De úgy hallottam,hogy a sorozatban kiemelt szerepet fog kapni a galaxis söpredéke,vagyis kicsit belekukkanthatunk majd az ilyen Jabba félék mindennapjaiba.

 

Elvileg a kis Boba Fett szerepe már biztos. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem igazad lesz Dzséjt. Olyat már én is olvastam, hogy a művészek is dolgoznak a dizájnon. Készülnek a lények és az űrhajók modelljei. Csak az a fura, hogy ezekről egy deka infó sincs. Azért a filmeknél mindig kiszivárogtak képek és kémfotók. Nem hiszem el, hogy itt ne lenne ilyen. Rengeteg embert érdekelne. Most vagy az van, hogy csak nagyon kevés ember van ráállítva, vagy pedig nem csinálják. Szerintem még a forgatókönyvek sincsenek kész teljesen.

Ráérnek jövőre kiszivárogtatni :P Különben is, ne várd azt, hogy ezt is ugyanúgy fogják kezelni, mint a filmeket. A filmeknek egyrészt nagyobb felhajtást szoktak keríteni, mint egy sorozatnak, koncepciós rajzok sorozatokról nagyon ritkán kerülnek ki a sorozat előtt (pl. az SGU-ból - bocs, hogy mindig ezzel jövök, de ennek a szériának a készülését követtem eddig a leginkább nyomon - a premier előtt összesen három concpeciós rajzot mutattak be, hivatalosan pedig csak pár promókép volt, az is csak pár hónappal a premier előtt). Ráadásul, ha nem epizódikus lesz, akkor a sztori miatt is hírzárlat lesz, hiszen ritka rossz dolog lenne, ha véletlen az évad előtt kiderülne, mi lesz a vége.

Ráadásul, ha hozzáveszem, hogy a Star Trek Enterprise-hoz, meg a BSG-hez még most, a sorozatok után is nehéz koncepciós rajzokat találni (pláne nagy mennyiségben), de ha azt vesszük, a TCW-nél sem dúskáltunk a sorozat előtt ilyesmikben (most is csak azért láthatunk sokat, mert fut az sw.comon az episode guide), akkor végképp nem csoda. Egy sorozatnál azért nem árt, ha minden rész hoz rácsodálkozást, így ártalmas képeken ellőni egy lény vagy űrhajó kinézeté, interjúban lelőni egy fordulatot (még ha kicsi is), szóval azért máshogy fogják kezelni.

Ha tartják a 2012-es premiert, akkor még nem kell izgulni ilyesmiken. 2011-ben, na ha akkor is még csak ennyit tudunk, mint most, na akkor kell pánikba esni :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.