Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ugyan, ő nem részvényes. Kis fröccsöntött figurákat meg mind a mai napig úgy veszik a kölkök mint a cukrot. Leegyszerűsítve kb így látom. Cameront pl egyáltalán nem érintette a válság, pedig ő aztán messze elmarad Lucas üzleti életvitelétől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tele vagyunk, valóban, de nem űrhajós, idegenes sci-fikkel, abból a piacon egy szem van: Stargate Universe. És sajnos ennek a minősége sem éppen rózsás. :D Szóval szerintem ezen a fronton pillanatnyilag nem lenne gond.

Tény, hogy ilyen típusú sorozat nincs. Viszont szerintem a csatorna fejesei nem igazán törődnek a műfajjal (legalább is nem a legfőbb szempont, de lényeges), még ha pang is a piaca éppen. Nézőszám, bevételek aztán slussz. Bár ezt csak én gondolom így :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akármennyire is szívügye, biztos ma már józan pénzügyi elmével és bizonyos távolságból is nézi a dolgot. A legnagyobb álmát már úgyis megvalósította, és harmincévesen amúgy is szívesebben kockáztat az ember. Szerintem már csak akkor vág bele, ha biztos sikernek érzi - anyagilag és az SW univerzumhoz tett hozzáadott értéke miatt is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucas nem nyilatkozott biztatóan a sorozatról. Egyelőre áll a projekt, és saját elmondása szerint nagyobb kihívás a dolog, mint gondolták korábban.

 

Hát ez nem túl jó hír. Bár a válság miatt már meg sem kéne lepődnöm ezen.

 

K*rva nagy benne a rizikó. Lucas mindig a minőséget képviselte, és gondolom itt se akar férc művet kiadni a kezei közül. Szerintem egyébként a pénz lehet a fő ok. Többe kerülne mint gondolták. Aztán ha bukta, akkor az óriási anyagi megterhelést jelentene. Muszáj lenne csinálni egy EPVII -et. :)

Szerintem is a pénz a fő ok. De mondjuk egy EP3 és EP4 között játszódó új mellékszereplők főszereplésével készült sorozat nem lehet olyan drága.

Ep 7-et? Minek az? A Jedi visszatérrel lezárult a sztori, én feleslegesnek érezném.

Inkább csináljon egy új trilógiát, ami az Ősi Időkben játszódik, amikor a Jedik és a Sith-ek teljes létszámban jelen voltak, teletűzdelve grandiózus fénykardpárbajokkal és egy sötét, komor stílusú sztorivezetéssel. Abból talán tudna plusz pénzt kaszálni a sorozathoz. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sejtettem, hogy ez lesz. Régóta nincs hír felőle. Meg ha belegondolunk, ha olyan látványvilágot csinálna mint a filmekben akkor az iszonyú nagy pénz ami nem biztos, hogy megtérülne. A rajongók(többek között én isÍ pedig elvárják, hogy élőszereplős sw minimum úgy nézzen ki mint az ep3.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár hogy áll a projekt, már-már kezdtem beleélni magam. Bár jobban belegondolva, inkább ne legyen semmi, minthogy gagyi, elnagyzolt munkát lássunk, ami csak egy silány sorozattermék lenne, hogy vastagodjon egyesek tárcája. Szerencsére akkorára nőtte már ki magát az SW-univerzum, hogy ami nem tetszik, azt egyszerűen nem tekintem tagjának. Remélem az élőszereplős (ha elkészül egyáltalán...ezek szerint már 2012 sem lesz belőle) nem fog ezek közé tartozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is a pénz a fő ok. De mondjuk egy EP3 és EP4 között játszódó új mellékszereplők főszereplésével készült sorozat nem lehet olyan drága.

Nem hiszem, hogy a színészek kerülnének sokba. Inkább tényleg az, amit Frenkie írt, a látvány. Lucas is mondta anno réges-régen, hogy a sorozatot legalább olyan látványosan képzeli el, mint a filmeket, de viszonylag olcsón. Hát lehet, hogy ez a viszonylag olcsón rész nem jön össze. :clap2: Valójában, kicsit maga vágta a fát a sorozat alatt, mikor az ep1-2-3-at digitális lényekkel tette teli. Mert maszkokat élethűen megcsinálni, bár az sem éppen néhány cent, de még mindig olcsóbb, mint élethű digitális lényeket kreálni. Márpedig én elvárom, hogy ugyanazok a lények, melyek felbukkantak a Saga alatt, feltűnjenek a sorozatban is, sőt, most már a TCW új lényeiből is szeretnék látni a sorozatban. Márpedig a dugokat, toydarikat, patroliaiakat, huttokat és a többi ilyen lényt CG-vel kell megteremteni, és az nem lehet olyan gagyi, mint a Stargate SG-1 sárkánya (viszont az SGU kék lényeivel már kiegyeznék).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Srácok, ez igaz?

 

"George Lucas szerint kérdéses, hogy a nemsokára a harmadik szezonjába lépő Star Wars: A klónok háborúja mellé elkészül-e az élőszereplős sorozat, ugyanis az sokkal nagyobb költségvetést kívánna meg a tervezettnél.

 

Úgy tűnik, hogy mégsem az lesz a legérdekesebb kérdés az előkészületben lévő Csillagok háborúja tévésorozattal kapcsolatban, hogy Magyarországon vagy Csehországban fogják-e forgatni, hanem az, hogy lesz-e egyáltalán forgatás. George Lucas ugyanis egy chicagói, exkluzív, a premier 30. évfordulója alkalmából tartott Birodalom visszavág vetítésen, a 200 dolláros jegyárat kifizető 102 fanatikussal csevegve elmondta, hogy egyrészt nem lesz heteik Star Wars film, másrészt pedig lehet, hogy tévésorozat sem.

 

A rajongók meghökkenését követően kifejtette, hogy hiába vannak meg a tervezett élőszereplős sorozat forgatókönyvei, egyelőre parkolópályára került a projekt, mivel nem tudják, hogy kerüljön sor a kivitelezésükre. Az SW univerzum kitalálója szerint ugyanis mindegyik epizód olyan, mint egy apró Star Wars mozifilm, azonban csak a mozisfilmes büdzsé egytizede áll rendelkezésükre. A rendező/producer bevallotta, hogy maga sem hitte volna, hogy ilyen nagyszabásúvá válik a pár éve fogant elképzelés."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is most olvastam. Sejtettem hogy ez lesz. Szerintem nem lesz belőle semmi, hisz most már maga Lucas nyilatkozta, hogy kétli. Az meg majdnem a nem már.
Én azt mondom, hogy ha nem tudják megfelelő színvonalúra csinálni, akkor ne is legyen. Jó látni, hogy Lucas maximalista és nem akar fércművet kiadni a kezei közül.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt mondom, hogy ha nem tudják megfelelő színvonalúra csinálni, akkor ne is legyen. Jó látni, hogy Lucas maximalista és nem akar fércművet kiadni a kezei közül.

 

Persze, én minimum - legalábbis technikailag - a filmek színtjét várom el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó látni, hogy Lucas maximalista és nem akar fércművet kiadni a kezei közül.

A büdös fukar pénzhajhásza, van pofája inkább meg sem csinálni, ha nem képes a maximumot nyújtani minden téren. Hogy nem húz le még egy bőrt a Star Warsról :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...

Hogy ne lenne pénze??? A bőre alatt is!

Hogy ne adjon ki fércművet??? Mi van a nagyfilmek ütközéseivel, a nem oda való szereplőkkel, mint Jar-jar, vagy a macilények???

Egyszerűen nagyobb így a hírverés, több lesz a bevétel, ha mégis belefog.

Engem inkább a főgonoszok (Vader, Palpatine) szerepeltetésének beigért ritkasága, vagy hiánya ami aggaszt. Ha csak csempészekről, meg más egyéb "senkikről"

fog szólni, semmivel nem lesz másabb, mint pl. a SERENITY. De akkor inkább nézem azt, az legalább jól van megcsinálva!

Ha nincs rohamosztagos, Vader, fénykardpárbaj, csillagromboló, Jedi vadászat... Akkor mi benne a STAR WARS???

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eléggé ki van halva ez a téma, tényleg nem lesz már a sorozatból semmi?

Újabban azt rebesgetik, hogy 2015-2016 körül lesz.

 

Hogy ne lenne pénze??? A bőre alatt is!

Hogy ne adjon ki fércművet??? Mi van a nagyfilmek ütközéseivel, a nem oda való szereplőkkel, mint Jar-jar, vagy a macilények???

Egyszerűen nagyobb így a hírverés, több lesz a bevétel, ha mégis belefog.

Engem inkább a főgonoszok (Vader, Palpatine) szerepeltetésének beigért ritkasága, vagy hiánya ami aggaszt. Ha csak csempészekről, meg más egyéb "senkikről"

fog szólni, semmivel nem lesz másabb, mint pl. a SERENITY. De akkor inkább nézem azt, az legalább jól van megcsinálva!

Te minek fikázod az SW-t folyton? Amióta ide regisztráltál egy dicsérő hozzászólásod se volt, csak a FIKA!

 

Ha nincs rohamosztagos, Vader, fénykardpárbaj, csillagromboló, Jedi vadászat... Akkor mi benne a STAR WARS???

:pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy ne lenne pénze??? A bőre alatt is!

Hogy ne adjon ki fércművet??? Mi van a nagyfilmek ütközéseivel, a nem oda való szereplőkkel, mint Jar-jar, vagy a macilények???

Egyszerűen nagyobb így a hírverés, több lesz a bevétel, ha mégis belefog.

Engem inkább a főgonoszok (Vader, Palpatine) szerepeltetésének beigért ritkasága, vagy hiánya ami aggaszt. Ha csak csempészekről, meg más egyéb "senkikről"

fog szólni, semmivel nem lesz másabb, mint pl. a SERENITY. De akkor inkább nézem azt, az legalább jól van megcsinálva!

Ha nincs rohamosztagos, Vader, fénykardpárbaj, csillagromboló, Jedi vadászat... Akkor mi benne a STAR WARS???

 

 

Minek reggeltél ide? Hogy ezt leírd? Ez a kutyát nem érdekli. Ha neked annyi az sw amiket felsorltál akkor menj máshova.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom hogy naivság meg minden, de tényleg Lucas a 4 milliárd dolláros vagyonával ne panaszkodjon már arra hogy nincs pénz egy sorozatra. Ez akkora képmutatás.

A rajongókból gazdagodott meg, ne fossza meg őket egy ilyentől. Most komolyan, 70 évesen mit akar ő még elérni, hova akar gazdagodni?

Minden idők legdrágább sorozatepizódja 12-15 millió volt(nem hinném hogy ennél drágább lenne az SW), akkor egy évadra kijön mennyi, 250-300 millió? Amiből kifizetne 200-at. Neki ez aprópénz lenne, tényleg nem tudom mit sír miatta.

És ez csak a legdurvább eshetőség, egy átlag sorozat költsége 2 millió(!) epizódonként. Pedig egy BSG se néz éppen rosszul ki, ami tele van űrcsatákkal.

 

 

Igazából itt látszik meg hogy George elsősorban üzletember, nem filmrendező. Csinálja csak meg azt a sorozatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerinted hol van az a pénz? Otthon a párnája alatt? :D Vagy bankbetétben? A vagyona annyi. Az összes cége, háza, részvénye. Persze van neki kp is biztos, de ő most nem akar bele menni mert kockázatosnak látja a megtérülést. Az ő pénze, és neki vannak kifogásai. A két szép szemünkért pedig nem fogja megcsinálni.

 

Igazából itt látszik meg hogy George elsősorban üzletember, nem filmrendező. Csinálja csak meg azt a sorozatot.

Ugyan már Obi! Minden filmrendező szeretne sikeres lenni, csak lehet, hogy béna a marketinghez. Lucas mind a kettőhöz ért. A birodalmát működtetni is kell, pl. a Skywalker Sound -ban vagy az ILM -ben ki ad az embereknek fizetést? Biztos nem a mikulás hozza a lóvét. Szóval lehet haragudni az öregre, hogy fukar, de azért érdemes jobban belegondolni a dolgokba mert nem olyan egyszerűek azok. És itt amit alant olvastunk az alapján akár meg se csinálják. Csillagromboló? Vader? Uralkodó? 200 részen keresztül? A mítosz lerombolása lenne. De a kockáknak ez kell és majd háborognak, hogy de sz*r lett. Már bebizonyosodott, hogy Lucas újításaira mindig prüszkölés a válasz. "Mert nincs benne fénykard" Pfffff Nézzenek inkább ValóVilágot.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom hogy naivság meg minden, de tényleg Lucas a 4 milliárd dolláros vagyonával ne panaszkodjon már arra hogy nincs pénz egy sorozatra. Ez akkora képmutatás.

A rajongókból gazdagodott meg, ne fossza meg őket egy ilyentől. Most komolyan, 70 évesen mit akar ő még elérni, hova akar gazdagodni?

Minden idők legdrágább sorozatepizódja 12-15 millió volt(nem hinném hogy ennél drágább lenne az SW), akkor egy évadra kijön mennyi, 250-300 millió? Amiből kifizetne 200-at. Neki ez aprópénz lenne, tényleg nem tudom mit sír miatta.

És ez csak a legdurvább eshetőség, egy átlag sorozat költsége 2 millió(!) epizódonként. Pedig egy BSG se néz éppen rosszul ki, ami tele van űrcsatákkal.

 

 

Igazából itt látszik meg hogy George elsősorban üzletember, nem filmrendező. Csinálja csak meg azt a sorozatot.

 

 

Nem értek egyet. Itt arról van szó hogy megtérül-e vagy nem? Lucast ismerve nem fog gagyieffektes sorozatot kihozni. A jó effect viszont nagyon sok lóvé. Emiatt valószinü a tv-társaságoknak is drágábban tudná eladni. Viszont a tv-társaság legnagyobb bevétele a reklám. Emiatt több pénzt kérnének a cégektől a reklámért amit nem biztos hogy megadnak. Sok kockázat van ebben nem csoda hogy molyolnak rajta.

Ez azért nem a Sandokan.

A saját pénzét meg hülye lenne ekkora kockázatnak kitenni. Én is arra tippelek mint a többiek, hogy a Blue-ray eladásokból és a 3d-s mozibemutatokból befolyó összegből készül majd el,

És én is nagyon remélem, hogy az alanti úriember véleményét nem veszi figyelembe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.