Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Abszolút egyetértek Dzséjttel. Mondjuk az SW azért a sorozatokon belül is külön téma, hiszen önmagában a neve nagyobb érdeklődést ad a sorozatnak, mint a kezdő évadok 90%-nak (leszámítva mondjuk a treket és az SG-t), szóval én azért bizakodom némi hírmorzsa mennyiségben, noha maximálisan igaz, hogy a sorozatok nagyban a fordulatokból élnek. De azért ehhez hozzáfűzném, hogy azért a LOST-ból is elég sok mindent meg lehet tudni évközben, meg (leszámítva a mostanit) már az évad kezdete előtt is, szóval azért bizakodhatunk szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Készült a minap egy interjú Jonathan Bach -al, aki nem más, mint a sorozat egyik illusztrátora. A srác elmondása szerint, már két éve (!) dolgoznak a látványvilág elemein. Részleteket nem mondhat természetesen, de teljesen más lesz a projekt, mint az eddigi SW alkotások. Itt van pár concept art a fickótól. Gyönyörűek.

 

http://img718.imageshack.us/img718/6381/ha...bcity070809.jpg

 

http://img535.imageshack.us/img535/8101/de...itymaterial.jpg

 

http://img535.imageshack.us/img535/1608/thereturn2083109.jpg

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Készült a minap egy interjú Jonathan Bach -al, aki nem más, mint a sorozat egyik illusztrátora. A srác elmondása szerint, már két éve (!) dolgoznak a látványvilág elemein. Részleteket nem mondhat természetesen, de teljesen más lesz a projekt, mint az eddigi SW alkotások. Itt van pár concept art a fickótól. Gyönyörűek.

Tényleg szemet gyönyörködtetőek. :D Mozgóképen még élvezetesebb lesz látni, ha nem változik túl sokat a koncepció. Hihetetlen, hogy (ne vegyék magukra a régi-trilógia fanok) mennyit tökéletesedett a technika 30 év alatt. Persze tudom, hogy ezek még csak "tervek"...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek képek! Csak kár, hogy nem a sorozatból. De legalább itt egy megnynugtató hír arról, hogy nincs jegelve a dolog.

 

(Ody, nem te szoktál megdorgálni másokat, hogy böszöm nagy képeket ne tegyenek be, csak linkelve? :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek képek! Csak kár, hogy nem a sorozatból. De legalább itt egy megnynugtató hír arról, hogy nincs jegelve a dolog.

 

(Ody, nem te szoktál megdorgálni másokat, hogy böszöm nagy képeket ne tegyenek be, csak linkelve? :D )

De igen, csak ezek nem kellemetlenül nagyok. De ha valakit zavar az szóljon, és akkor linkeket rakok be.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Jött némi hivatalos infó, ami a chicago Tribune -ben látott napvilágot. Ezek szerint az írók már két éve dolgoznak a forgatókönyveken. Addig nem csinálnak semmit (díszletépítés, szereplő válogatás), amíg ezek nincsenek készen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lenne tényleg, csak szerintem mégis marad a 2012.

 

Érdekes. Nem úgy volt, hogy George is ír epizódokat?

Ezek szerint itt is úgy lesz, mint a TCW-nél, hogy egy írócsapat írja az epizódokat, Lucas pedig rábólint, hogy ez jöhet, vagy sem.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem hiszem, hogy 2011-re kialakulna ebből valami, a 2012-es kezdéssel is bőven elégedett lennék. Addig meg itt van nekünk a TCW. :cool:

Egyébként a cikk írója kicsit félreértelmezte, hogy "egy a filmekből ismert főszereplő sem lesz látható benne", mert ez így nem teljesen igaz.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy több évad forgatókönyvét egyszerre írják?

Az nem befolyásolná az első évad előkészítésének munkálatait. Meg általában mindig csak egy évadot írnak meg, a többinek max vázlata van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem hiszem, hogy 2011-re kialakulna ebből valami, a 2012-es kezdéssel is bőven elégedett lennék. Addig meg itt van nekünk a TCW. :cool:

Egyébként a cikk írója kicsit félreértelmezte, hogy "egy a filmekből ismert főszereplő sem lesz látható benne", mert ez így nem teljesen igaz.

Lehet, hogy csak olyan főszereplőkre gondolt, mint Darth Vader, az Uralkodó, Obi-van, Yoda, stb..

 

Vajon Typho kapitány , Jar Jar, Dex vagy ilyen karakterek fő, vagy mellékszereplőknek számítanak? Szerintetek számolhatunk a megjelenésükkel?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy csak olyan főszereplőkre gondolt, mint Darth Vader, az Uralkodó, Obi-van, Yoda, stb..

 

Vajon Typho kapitány , Jar Jar, Dex vagy ilyen karakterek fő, vagy mellékszereplőknek számítanak? Szerintetek számolhatunk a megjelenésükkel?

Lehet, hogy elavultak az infóim, de nekem pont úgy rémlik, hogy többek között Palpatine-t és Vader-t híresztelték, mint egy-két epizódra felbukkanó vendégszereplőt. De talán még Csubi neve is felmerült, akit én nem neveznék mellékszereplőnek.

Typho, Jar-Jar és társai mellékszereplők, bár a gungan több figyelmet kapott az EP1-ben a kelleténél. :cool:

Szerintem nem valószínű, hogy újra látjuk őket, ellenben Bobával...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.