Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én továbbra is maximálisan megelégednék egy Csillagkapu Atlantis féle sorozatnak, hol komolyabb hangvételben, hol pedig érzékeltetni a humort a karakterek részéről. :D

Nah, az a sorozat egy tökéletes mintapéldaként szolgálhatna! Egyszerűen imádom! :o

Jah, és ha ez a sorozat annyira karakterközpontú lesz, mint amennyire állítják, akkor elengedhetetlen, hogy a szereplők ne ilyen sótlan, érdektelen arcok legyenek, hanem igazi, szerethető figurák.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én például nagyon örülnék, ha lenne benne egy volt CIS-es tábornok, akin keresztül be lehetne mutatni, hogy a Konföderációba nem a "rosszfiúk" léptek be, hanem a Köztársaságban annak korruptsága miatt csalódott személyek. Azért is lenne ez jó, mert mind a filmek, mind a The Clone Wars elég egyoldalúan(sunyi, önző gazemberekként) mutatja be őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még kicsiben sem fogadnék erre.

Te lehet, hogy nem. A hősök nálam a második évad második részénél elhasalt, egy kalap k*ki lett. Én SW Rajongó vagyok, nem létezik, hogy a kedvenc univerzumomban játszódó sorozat, amit ráadásul évekig csinálnak, ne legyen jobb a hősőknél. Persze ha másnak jobban bejön majd a többi sorozat, akkor nézze azt. :para:

 

Ody... Úgy tűnik, most, hogy közeledik a TCW második évada egyre inkább hosszabbodnak a bejegyzéseim. Kezdhetsz örülni, szerintem nemsokára megint ki fog gyulladni a billentyűzet a kisregény hosszúságú epizódértékeléseimben. :lol:

Nagyon helyes! :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól még elronthatják az SW-sorozatot ugyanúgy, mint bármi mást, erre utaltam :para: Ne legyünk biztosak semmiben :lol:

Én csak az eddigi művek tetszési indexére alapozok, amikben Lucas keményen benne volt. :D Mindegyik minőségi munka (hat film és a TCW)!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én továbbra is maximálisan megelégednék egy Csillagkapu Atlantis féle sorozatnak, hol komolyabb hangvételben, hol pedig érzékeltetni a humort a karakterek részéről. :para:

Ugyan nem ismerem az idézett sorozatot, de a leírás alapján egy ilyesmi stílus nekem is jó lenne, a drámai részek dominanciájával. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy jó kis csempészbandával nagyon jól meg lehetne oldani azt ami pl a Fireflyban is jól működik a karakterek részéről. De egy "atlantiszi" McKay egyenesen brilliáns lenne :lol: Nem fontos pl Han Solot utánozni. :para:

Jajj csak nehogy Firefly koppintás legyen, mert akkor falra mászok!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jajj csak nehogy Firefly koppintás legyen, mert akkor falra mászok!
Nem tudom milyen volt a Firefly, csak a Serenityt láttam, de az nekem tetszett.

 

Amúgy szerintem az átlag embereknek akik szeretik az SW-t (tehát ha a TV-ben megy inkább azt nézik) nem hiszem, hogy Jedik/Sithek nélkül tetszeni fog. Úgy rémlik valahol olvastam egy felmérést (angolul), hogy elég sok embert megkérdeztek ezzel kapcsolatban, és ezt nyilatkozták, ezért félek egy kicsit...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos tény és való sokaknak a Star Wars egyenlő a jedikkel, fénykarddal, rohamosztagosokkal. :para:

De mi azért szeretnénk mást is látni. Legalábbis én biztos. Elég volt már a nagyfiúk játékaiból. Most lássuk hogyan játszott az alvilág a birodalmi időkben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te lehet, hogy nem. A hősök nálam a második évad második részénél elhasalt, egy kalap k*ki lett.

OFF

Nekem a Volume 3.-ig kifejezetten tetszett, de a Volume 4.-re már én is azt mondtam, hogy egy kupac sz*r az egész, holott ez azért nálam nagy szó! :para:

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De mi azért szeretnénk mást is látni. Legalábbis én biztos. Elég volt már a nagyfiúk játékaiból. Most lássuk hogyan játszott az alvilág a birodalmi időkben.

Az alvilág mellett még ott lehetnének rohamosztagosok, szenátorok, birodalmi tisztek, egy pár menekülő Jedi...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
A 66 -os parancs után Jedit szerezni? És az a kristály ami Ropal -nál volt az egyedi darab, szóval azt felkutatni? Ez nem igazán könnyű szerintem, de ez már off.

Miért ne? Voltak Obi-vanon és Yodán kívűl is még Jedik akik túlélték. És ki tudja talán van még ilyen kristály. Az élőszereplős sorozatba bele lehetne tenni ezen szál folytatásást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Egy aprócska érdekesség miatt felhozom a topikot...

A Kontroll és a Predators magyar rendezője, Antal Nimród szívesen rendezné a Star Wars tv sorozatot! :)

Nyilatkozta a moviewebnek

What sort of movies are you looking to do after this?

 

Nimrod Antal: Wow. I would do anything form a Western to "Akira". I would do that as a live action film. I would do the "Star Wars" TV series if they asked me.

 

Semmiség tudom, de jó hogy megemlítette :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy aprócska érdekesség miatt felhozom a topikot...

A Kontroll és a Predators magyar rendezője, Antal Nimród szívesen rendezné a Star Wars tv sorozatot! :)

Nyilatkozta a moviewebnek

 

 

Semmiség tudom, de jó hogy megemlítette :D

Szerintem azt majd sokan akarják rendezni. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

December elsején készített interjút Lucassal egy online oldal ahol azt monda az agg mester, hogy még nincs konkrét időpont a TV sorozat bemutatójára... Találkoztak az író jelöltekkel, de ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.