Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Igazából itt látszik meg hogy George elsősorban üzletember, nem filmrendező. Csinálja csak meg azt a sorozatot.

Szerintem meg inkább már öreg, és nem mer kockáztatni :D Vagy nem tudom.

Ha már a SW-ban sem lehet bízni, magyarul az emberek nem kellő mértékben vevők rá, kockázatos üzlet, akkor vajon miben? Kár, hogy ennyire csak anyagilag nézik ezt a sagát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó igaz, ezért is írtam hogy naivságom egy 6 éves kislány szintjén mozog. :D

 

De szerintem rosszul nem jönne ki. Biztos nagy nézettsége lenne, szerintem behozná az árát, főleg ha kiadnak mellé mindenféle bábut meg törölközőt.

Ha ez megvan akkor gond már nincs, egy jól nézett sorozat nem csak a tv társaságnak hoz jól, hanem a reklámozóknak is.

 

Nyilván ő jobban tudja hogy neki mi gazdaságos, csak azért tényleg jó lenne ez a sorozat.

 

A 200 részen keresztül lábatlankodó Uralkodó meg nem az én ötletem volt. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is mindegy lenne, csak legyen. :) De ha esetleg mégse lesz, nem dőlök a kardomba. Maximum archiváljuk ezt a részleget. :D

 

A 200 részen keresztül lábatlankodó Uralkodó meg nem az én ötletem volt. :P

Nem is írtam, hogy a Te ötleted volt. :P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ez csak a legdurvább eshetőség, egy átlag sorozat költsége 2 millió(!) epizódonként. Pedig egy BSG se néz éppen rosszul ki, ami tele van űrcsatákkal.

:lol: :lol: :lol: Szép, szép a BSG, ahhoz képest, hogy aprópénzből hozták ki, de ha olyan minőséget prezentálna a Star Wars sorozat, cancelt nyomnék neki. Egy világ, ami évezredekkel előzi meg a mi civilizációnkat, de annyira nem tér el attól, hogy a mi fegyvereinket, mi autóinkat, mi nyelvünket használják. A BSG világa itt bukott meg, és ez a pénzen múlott. Biztos szívesen csináltak volna futurisztikus fegyvereket és autókat, csak sajna nem volt rá máni. De nézd meg a "drága" SGU-t, melynek egy-egy epizódja többe került, mint elődeinek epizódjai. Khm... kedvenc sci-fis momentumom a discoban sipánkodó gazdag lúvnyák. És most, hogy már bezárt a bazár, elkezdtek csiripelni a verebek, miért is születtek ilyen epizódok (már azon kívül, hogy balfékek az írók). Szóval, ha két millióba fog kerülni egy SW epizód, én el sem kezdem nézni. Fizessék meg ugyanazt a szintet, mint a Star Treknél. Sőt, még többet, mert a Trekben is voltak azért spórolások.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ácsi, ki mondta hogy 2 milliós legyen a költségvetése? Én épp arra szerettem volna rávilágítani, hogy ha egy olyan viszonylag olcsó sorozat is mint a BSG is tudott így kinézni, akkor mit ki tudnak hozni ötször annyi pénzből Lucasék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nincs rohamosztagos, Vader, fénykardpárbaj, csillagromboló, Jedi vadászat... Akkor mi benne a STAR WARS???

Szomorú, ha számodra csak ennyit jelent a Star Wars. Elég, ha csak a TCW-t hozom fel példának. Nem egy olyan rész akad, amiben az általad felsorolt kritériumok egyike sem szerepel, mégis kiemelkedően jó epizódok. Ha az élőszereplős sorozat is hasonlóan bemutatja majd a háttérben zajló eseményeket, karaktereket és összességében az SW Univerzum olyan szegleteit, amikre a filmekben és a TCW-ben nem került sor, én már elégedett leszek és nem fogok sírva fakadni, ha elmaradnak a fénykardpárbajok meg a Jedi-vadászatok...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 1 hónappal később...
Ha nincs rohamosztagos, Vader, fénykardpárbaj, csillagromboló, Jedi vadászat... Akkor mi benne a STAR WARS???

 

Szomorú, ha számodra csak ennyit jelent a Star Wars.

 

Egyetértek ezzel.

Szerkesztve: - Master
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon nem lenne jó ha nem csinálnák meg. Én nekem már az is jó lenne ha olyan lenne mint az ep1 nem muszály olyanra csinálni mint az ep3-at. Jabbát is milyen jól megcsinálták. Ha sikeres lenne úgyis évadról évadra jobb lenne a látványvilág. Nagyobb lenne a nézettsége, mint a TCW-nak az élő szereplők miatt. Sőt annak a látványvilága meg sem közelíti az ep1-et.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon nem lenne jó ha nem csinálnák meg. Én nekem már az is jó lenne ha olyan lenne mint az ep1 nem muszály olyanra csinálni mint az ep3-at. Jabbát is milyen jól megcsinálták. Ha sikeres lenne úgyis évadról évadra jobb lenne a látványvilág. Nagyobb lenne a nézettsége, mint a TCW-nak az élő szereplők miatt. Sőt annak a látványvilága meg sem közelíti az ep1-et.

 

Am... mi is a gond pontosan az EP I-el? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom a kettő közti technikai különbségekre gondolt. Vagyis nem kell az ep3-hoz hasonlóan magas minőségű trükköket használni, elég lenne egy ep1-es szintű.

 

Meglehet, akkor én nem figyeltem eléggé.

 

Megjegyzem én is megelégednék egy "EP I"-es szintű látványvilággal a TV sorozatot illetően (mert engem az EP I látványa is elvarázsolt!) :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Tegnap beszélt GL a sorozatról. Elmondása szerint már van ötven órányi anyaguk, és most a megvalósítási lehetőségeken dolgoznak, amibe beleértendő a forgatás és a technológia kifejlesztése is. Amint azonban ezen túljutnak, akkor ez nagy hatással lehet majd rengeteg filmre (el se tudom képzelni mit talált ki már megint :D ). Említett egy 200 milliós költségvetést, viszont ezt nem tudom mire értette. Csak az első évadra vagy az egész sorozatra?

 

Kommentárok szerint a jövőre esedékes (??) CVI -on akár már filmrészleteket is láthatunk majd a sorozatból! Ez mindenképpen nagy előrelépés ahhoz képest, hogy tavaly még ködös volt minden. Úgy látszik Lucas a 3D-ből befolyó pénzt betolja ebbe a projektbe, ami örvendetes. Lehet, hogy előbb lesz valami a dologból mint azt gondolnánk.

 

Itt az interjú:

 

http://www.g4tv.com/videos/53047/star-wars-3d-with-george-lucas-tom-fitzgerald/

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap beszélt GL a sorozatról. Elmondása szerint már van ötven órányi anyaguk, és most a megvalósítási lehetőségeken dolgoznak, amibe beleértendő a forgatás és a technológia kifejlesztése is. Amint azonban ezen túljutnak, akkor ez nagy hatással lehet majd rengeteg filmre (el se tudom képzelni mit talált ki már megint :D ). Említett egy 200 milliós költségvetést, viszont ezt nem tudom mire értette. Csak az első évadra vagy az egész sorozatra?

 

Kommentárok szerint a jövőre esedékes (??) CVI -on akár már filmrészleteket is láthatunk majd a sorozatból! Ez mindenképpen nagy előrelépés ahhoz képest, hogy tavaly még ködös volt minden. Úgy látszik Lucas a 3D-ből befolyó pénzt betolja ebbe a projektbe, ami örvendetes. Lehet, hogy előbb lesz valami a dologból mint azt gondolnánk.

 

Itt az interjú:

 

http://www.g4tv.com/videos/53047/star-wars-3d-with-george-lucas-tom-fitzgerald/

Sejtettem, hogy a 3D-s vetítések a sorozat előremozdítását szolgálják.

A 200 millió elég soknak tűnik még az egész sorozatnak is. Ha ennyibe fog kerülni lehet, hogy nehezen talál majd csatornát.

Remélem marad az eredeti koncepciónál: új szereplők, mellékszereplők, háttéresemények.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a sorozattal kapcsolatban említette a 200 milliót, hanem azt mondta hogy ezzel az új technológiával akár 60 millióra is lefaraghatják a jövőben a 200-as költségvetést.

Köszi a pontosítást. :) Biztos lélegzetelállítót akarnak, csak olcsón. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tök jó hogy ti értettek valamit a videóból. Én abból a 4 percből 2 mondatot értek, ami elég gáz mivel egy 16 perces Dirt 3 interjúból mindent értettem, Lucas bá' beszédéből meg szinte semmit. Ami még tetőzi a dolgot, hogy erről kellene cikket írnom Jedirendre, hogy miről beszél :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebből látszik, hogy Lucas a semmiből is pénzt csinál. :lol:

Azért belegondolhatnának egyesek, hogy miket hordanak össze. Én is elhiszem, hogy Lucas apó nem csak azért csinálta a Star Warsot, mert annyira mesélni akart, hisz már az ep4 idején elintézte, hogy ebből meggazdagodjon. De azért, mikor éppen nem csinál semmit, pont azért, hogy képes legyen minőséget produkálni. Ja, hogy mindezt azért olcsón is akarja? Gondolom, ő sem akar mindent elveszteni, ha valami balul sül el.

Ráadásul, ha sikerrel jár, az mekkora haszon lenne már nekünk, nézőknek is. Hiszen, ha sikerülne kifejleszteni azokat a technológiákat, amelyekkel moziminőségű trükköket lehet a TV képernyőjére vinni olcsón, akkor a többi sorozat készítője, különösen a sci-fi sorozatok alkotói is használhatják ezeket. Akkor pedig elfeledhetjük a fenyőerdőket másik galaxisokban (Stargate), a jelenkori városokat olyan világban, ami évmilliókkal előzi meg a mi civilizációnkat (Battlestar Galactica), vagy az iszonyatos kék hátteres jeleneteket (Star Trek: Enterprise). És nehogy már, hogy ez ne legyen jó nekünk. Mint ahogy jó volt Jar Jar is, hiszen nélküle nem lenne Gollem, vagy Avatar sem, vagy a sok-sok más technika, ami forradalmasította a filmkészítést, és nélkülük nem a 3D-t ostromolnánk fotorealisztikus sosemvolt lények és világok felvonultatásával. És mindezt annak a szemét, sóher, a filmjeire és technológiákra a pénzt sosem sajnáló George Lucasnak köszönhetjük. Ja, hogy ezekhez is kellett a pénz, mert ezeket a technológiákat nem a fáról szüretelik le... Ja, hogy a filmek sem öntözés útján nőnek. Ja, hogy ez jó nekünk, mert míg puffog a csávó Lucason, addig veri a micsodáját a Gyűrűk Urán (félre értés ne essék, nem a GyU filmek ellen szólok, de azok sem lennének az ep4-5-6-1 nélkül). És ebbe nem ártana belegondolni a puffogóknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.