Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem annyira nem lenne öngyilkosság, pláne, mivel a két sorozat rendkívül eltérő egymástól, mind formátumában, mind megcélzott nézőközönségben, mind a csatornában, ami adja, adni fogja. És, ha egymás mellett megélt a Star Trek TNG-DS9, majd DS9-VOY, a Stargate SG-1 és az Atlantis, a JAG és az NCIS (és bár a JAG-nak vége, ennek most készül a spin off-ja), hogy a CSI-okról már ne is beszéljek, akkor nehogy már két Star Wars ne éljen meg egymás mellett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is simán mehetnek egymás mellett. No meg ha egyszerre egyre koncentrálnak, akkor miért mennek az élőszereplős előkészületei,mikor gőzerővel megy az animációs gyártása?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már annak is örülnék ha az Enterprise szintjét megütné látványban. :D

Na ezt úgy mondtad, mint aki dróton húzott űrhajókra számít. :D Alázni fog mindent szerintem. Már a legelején elmondták, hogy látványban olyan lesz mint a mozifilmek, csak jóval kevesebből. Ebben van a kihívás, hogy ezt meg tudják valósítani.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ezt úgy mondtad, mint aki dróton húzott űrhajókra számít. :D Alázni fog mindent szerintem. Már a legelején elmondták, hogy látványban olyan lesz mint a mozifilmek, csak jóval kevesebből. Ebben van a kihívás, hogy ezt meg tudják valósítani.

Nézd, végeredményben anno azt is elbírtuk viselni :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Máig nagy kedvencem az Orion űrhajó a haláli szövegek miatt. :P No de azért egy SW mégis csak SW. :D

Khm....Pirxet nem elfelejteni! :D Azok a repurziós kávéfőzők...! :D

 

De tényleg. Egy Enterprise féle szinttel tökéletes elégedett lennék. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De tényleg. Egy Enterprise féle szinttel tökéletes elégedett lennék. :D

Lényegében én is. De ha jobb lesz nem fogok reklamálni. :D Nagyon jó lesz ha beindul a konkrét válogatás majd a forgatás. Remélem megint átélhetünk valami olyasmit majd, mint anno a filmek készültekor. Kémjelentések, képek, látványtervek. Spekulációk ezerrel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Khm....Pirxet nem elfelejteni! :D Azok a repurziós kávéfőzők...! :D

Pirx, Orion, Alfa Holdbázis - ez volt a nyerő triumvirátus és az én első találkozásom a sci-fi műfajjal :D

 

Én nem várok semmi konkrétat a sorozattal kapcsolatban, csak azt, hogy jó legyen. :P Nem hiszem, hogy a látványban nagyon visszalépnének, mindenki tudja, mekkorák az elvárások egy SW projekt kapcsán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Coruscant Nights trilógia és a The Force Unleashed már valamennyire a témába is vág.

Egy videójátéknak sose a hivatalos történetszálat reprezentálja. :D A játékélmény miatt jelentős eltérések lehetnek ugyanis. És személy szerint én se nagyon örülnék, ha Vadernek tanítványa lenne. Újabb gubancok lennének és ellentmondások a korábban letett paradigmákkal szemben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hamarosan megkezdődik a szereplő válogatás! Rose Byrne aki az EPII -ben Dormét játszotta, úgy tűnik benne lesz.

 

Itt a link a hírhez

 

Na végre jó ilyeneket olvasni.

Lassan csak beindulnak a dolgok...

Vajon csinálnak egy jó kis 90 perces nyitó epizódot, amit mozikba küldenek? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy videójátéknak sose a hivatalos történetszálat reprezentálja. :D A játékélmény miatt jelentős eltérések lehetnek ugyanis. És személy szerint én se nagyon örülnék, ha Vadernek tanítványa lenne. Újabb gubancok lennének és ellentmondások a korábban letett paradigmákkal szemben.

Nem hiszem, hogy a sorozatban lesz majd olyan elem, ami benne lett volna ezekben a könyvekben. Talán csak 1-2 mellékkarakter.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem, hogy a sorozatban lesz majd olyan elem, ami benne lett volna ezekben a könyvekben. Talán csak 1-2 mellékkarakter.

Szerintem ez a sorozat sem fogja jobban érinteni az EU-t, mint a TCW. Átemel egy-két dolgot, de a java része saját kútfő lesz, vagy alaposan megváltoztatott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dormé vígan sirdogált még a film közepén is, de Jar Jar birodalomteremtő monológjánál is ott ücsörgött :) Nem igazán halt meg.

Jah, tényleg... A Dormé volt az, aki ott aggódott a Padméért a repülő buszon. Vágom már! :P Csak olyan egyforma nevük van... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Llew. Ha érdekelnek a sorozattal kapcsolatos pletykák, akkor olvass vissza ebbe na topikban. Inkább mint egy olyan oldalon kérdezősködsz ahol úgy se tudnak erről semmit. :D

 

Az az igazság, hogy őket és a junkiet általános tv-s, sorozatos hírgyűjtő oldalként gyakrabban olvasom, mint ahányszor ide jövök. Meg ott is előfordul néhány átlag rajongó és sixxék elég jól képben szoktak lenni. Csak ugye nekik sok témára kell figyelniük. Plusz én mindig örülök neki, ha valahol a masszív rajongó bázison kívül is szót ejtenek a Star Wars-ról.

Update: Miután vissza olvastam az előző oldalakat, gyorsan kijelenteném, hogy nem akarom piedesztálra emelni sem winniet , sem sixxet, de véleményem szerint sorozatok tekintetében legalább annyira otthon vannak, mint Ti a Star Wars-ban. :D

Szerkesztve: - Llew
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hallottam egy olyan dologról, hogy az amerikai tv csatornáknál a sci-fi sorozatok nézettségcsökkenése, illetve megszűnése miatt nehézségekbe ütközik az SW tv sorozat beindítása. Állítólag odakint a tv csatornák nem igazán akarják az egészet, legalábbis nehéz lesz emiatt vevőt találni rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hallottam egy olyan dologról, hogy az amerikai tv csatornáknál a sci-fi sorozatok nézettségcsökkenése, illetve megszűnése miatt nehézségekbe ütközik az SW tv sorozat beindítása. Állítólag odakint a tv csatornák nem igazán akarják az egészet, legalábbis nehéz lesz emiatt vevőt találni rá.

Ezt hol hallottad?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt hol hallottad?

Valamilyen újságban olvastam még úgy 1 éve.

De most olvastam egy cikket, amiben 2010-et jelölték meg a sorozat kezdetének dátumául. A cikk szerint Lucasék már előre megírják a teljes 1. évad forgatókönyvét és leforgatják az 1. évadot, nehogy a jövendőbeli TV csatorna egy estleges nézőszám csökkenés miatt megkurtítsa az 1. szezont, vagy változtatásokat eszközöljön a forgatókönyvben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.