Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Annyi szent, hogy a droidok nélkül nem lesz az "igazi". :) Artu és Thripio nélkülözhetetlenek...főleg az általuk táplált humor nélkül. Kíváncsi vagyok, hogy mivel illetve kikkel pótolják őket. Attól nem tartok, hogy nem lesznek benne birodalmi rohamosztagosok. De szívem szerint néhány X-szárnyus "vagánynak" is örülnék mégha nem is a T-65-ösökkel repkednek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pl olyasmire gondolnék mint az XWA-ból is megismert családról, esetleg a Sötét Nagyúr regényben szereplő csempészekre.

Ez utóbbi nekem is tetszene, a Sötét Nagyúrban ez volt az egyik legjobb történeti szál. Lehet, hogy nem véletlenül került bele?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez roppant érdekes.Két rossz hír már van benne, legalábbis nekem.Az egyik, hogy MissKarrd-val egyetértve fizetős csatornára raknák.Egy csomó ingyenes csatorna van.Rtl, tv2 stb.Ezért most adjak ki plussz 3000-et az HBO-ra?Én is torrentezek, de mások is vannak a világon és őket sajnálom.Borzasztó, hogy mindenekfelett a profit.

A másik gondom a Skywalkerek hiánya.Nagyon bíztam benn hogy láthatom Luke-ot vagy Leiát 10 évesen.Vagy Obi-Want.Szerintem pedig minimálisan bele kéne rakniuk.Remélem azért Jedi lesz benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez utóbbi nekem is tetszene, a Sötét Nagyúrban ez volt az egyik legjobb történeti szál. Lehet, hogy nem véletlenül került bele?

Menjünk át a lehetséges témák topikba, már kérdeztem is ott. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A másik gondom a Skywalkerek hiánya.Nagyon bíztam benn hogy láthatom Luke-ot vagy Leiát 10 évesen.Vagy Obi-Want.Szerintem pedig minimálisan bele kéne rakniuk.Remélem azért Jedi lesz benne.

Nekem nem hiányoznának. Leia "vukibabázik", Luke pedig rugdossa a homokköveket. Nem túl "izgalmas" dolog....Mást meg nem nagyon lehet még kihozni a karakterükből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyanokat mond hogy bepróbálkozik a 20th Century Foxnál hogy oda vigye a sorozatot, ha nem kell nekik akkor megy a Warnerhez, ha nekik se akkor megy máshova.Azt is említette hogy nem gyerekeknek készül a sorozat, és a filmekhez hasonlította.Utána megkérdezik hogy készül-e 5. Indiana Jones film, amire azt válaszolta hogy nem tudja.

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Én nem tudom, mit szóljak ehhez a tévésorozathoz... ;) Amikor anno említették, hogy lesz, én is kicsit reménykedtem, hogy valahogy belekerül majd Luke és Leia gyermekkora. Ehhez képest Lucas kerekperec kijelentette, hogy Skywalkerék tuti nem lesznek benne :) Talán említés szintjén igen, de többel nem is kecsegtet. Pedig megragadhatta volna az alkalmat, hisz az ikrek gyerekkoráról szinte semmit nem tudunk, és az EU sem foglalkozik túl kimerítően vele.

 

Az sem villanyoz fel különösképpen, hogy egy gengszter család élete lesz a főtéma :) Szóval nem tudom, mit hoznak majd ki belőle...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem tudom mi érdekeset lehetne kihozni az ikrek gyerekkorából. Nem is hiányzik a sztoriból. Az érdekes fejlemények az életükben úgyis csak az Új Remény kezdetétől indulnak be. Viszont a galaxisban vannak más személyek is akikre ez idő alatt fontos teendők várnak. Lázadócsoportok kialakulása, menekülő jedik likvidálása és még sok más egyéb dolog. ;)

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem tudom mi érdekeset lehetne kihozni az ikrek gyerekkorából. Nem is hiányzik a sztoriból.

Nem arra gondoltam, hogy az egész sozatot nekik szenteljék. Egy kis fantázia segítségével azért valahogy bele lehetne illeszteni mondjuk Leia gyerekkorának egy-két momentumát, elvégre az Alderaan és Bail Organa is benne volt a Lázadók Szövetségében. Arra kíváncsi lennék például, hogy Leia miként lesz részese a nagy szerveszkedéseknek...

 

De úgy látom, ezen részletek megismerésének vágyával egyedül vagyok itt a fórumon ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na már most szerintem a sorozat éppúgy EU lesz, mint a könyvek, stb. és az EU sztorikban erről már volt szó. Ha most nem akarják agyonvágni az összes eddigi történetet (az összes alatt azt értem, hogy már van, amit a prequel felülírt, így maradjon valami, amihez nem nyúlnak hozzá), akkor kihagyják pl. az általad említett Leia-dolgot, vagy egyszerűen átemelik a könyvekből, ami ott elhangzik. Ez viszont még szerencsétlenebb megoldás volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem arra gondoltam, hogy az egész sozatot nekik szenteljék. Egy kis fantázia segítségével azért valahogy bele lehetne illeszteni mondjuk Leia gyerekkorának egy-két momentumát, elvégre az Alderaan és Bail Organa is benne volt a Lázadók Szövetségében. Arra kíváncsi lennék például, hogy Leia miként lesz részese a nagy szerveszkedéseknek...

 

De úgy látom, ezen részletek megismerésének vágyával egyedül vagyok itt a fórumon ;)

Nem vagy egyedűl.Én legszívesebben a történet folytatását látnám benne.Vader felemelkedését, menekülő Jediket, Boba Fett fejvadásszá válását, Han Solo akkori kalandjait(pl, hogy nyeri el a Falcont), Luke és Leia gyerekkorát, néha meg benézhetne a kamera Yodához.

De nem én írom a forgatókönyvet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Véleményem szerint nem túl sok érdekes eseményt lehetne az ikrekhez vagy éppen Yodához kötni. Leia gügyög, Luke a porban poroszkál, Yoda meg sarat dagaszt. Ebből film nem lenne. Túlságosan helyhez kötöttek, az sw-ben meg mindig is sok volt a kalandos utazás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Véleményem szerint nem túl sok érdekes eseményt lehetne az ikrekhez vagy éppen Yodához kötni. Leia gügyög, Luke a porban poroszkál, Yoda meg sarat dagaszt. Ebből film nem lenne. Túlságosan helyhez kötöttek, az sw-ben meg mindig is sok volt a kalandos utazás.

Ez igaz.De például fel lehetne dobni egy olyannal, hogy egy menekülő Jedi megy be a Lars-farmra ahol bújtatják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Véleményem szerint nem túl sok érdekes eseményt lehetne az ikrekhez vagy éppen Yodához kötni. Leia gügyög, Luke a porban poroszkál, Yoda meg sarat dagaszt. Ebből film nem lenne. Túlságosan helyhez kötöttek, az sw-ben meg mindig is sok volt a kalandos utazás.

Én is így vélem. Luke életében a legizgalmasabb dolog is a T-16-ossal röpködés a Koldus-kanyonban, meg a buckapatkányokra lövöldözés lehetett. Hát ez nem bírna el egy showt. Leia élete már furfangosabb, ő neves iskolákba járt, biztos volt tini-szerelme is, aztán politikai pályára állt, s mikor Alderaan szenátora lett, a fater beavatta a családi titokba: Én vagyok az... lázadók egyik vezetője, mostantól te leszel. Az állás mellé jár egy lucus-cirkáló, sok-sok jóvágású testőr, egy aranyozott dumagép, meg egy kék guruló kuka. Jó munkát lányom. Szóval, Leiara még lehetne is építeni... már ha a sorozat kb tizenöt évvel az ep3 után kezd, viszont azzal meg az lenne a bökkenő, hogy max 4 évados lehetne, aztán jönne az ep4.

Szóval, bár fogadni mernék rá, hogy Bail Organa fel fog tűnni (eleve, most megy a tévében egy sorozata, ezek után nehogy már ne tűnne fel egy SW sorozatban), sőt, talán még csecsemó, vagy 8 éves Leiat is láthatunk, nem rájuk lesz építve a sorozat. Ne is nagyon legyen, a Galaxisban él még más is ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez igaz.De például fel lehetne dobni egy olyannal, hogy egy menekülő Jedi megy be a Lars-farmra ahol bújtatják.

No és akkor hogy kapcsolnád össze ezt Obi felbukkanásával? Főleg úgy, hogy Owen nem hiába "gyűlölte" Obi want. Nem túlságosan kedveli a jediket, ez nyilvánvaló.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem csak Obit nem akarta látni kavarni Luke mellett ;)

Persze, mert tudta, hogy Luke apja milyen sorsra jutott amikor Obi wannal volt. :) Berunak meg is említi ugye a közös reggelinél amikor Luke elhagyja az asztalt. Ugyan pontos konkrétumot nem mond az esetről, de nyílvánvaló, hogy mire célzott mindvégig amikor Obi wan szóba került, még ha a filmkészítők előtt tök homályosak voltak a pontos előzmények. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt szerintem nem tudják, hogy Anakin=Vader.Szerintem Anakinnal az Ep2-ben találkoztak máskor nem.Fogalmuk sincs róla mi lett vele.Hacsak Obi nem mondta el a csecsemő átadásánál.

Összekapcsolni meg nem kell semmit, mert ha 18 éve volt egy ilyen az nem befolyásolta Lars-ot, hogy ne szeresse Kenobit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt szerintem nem tudják, hogy Anakin=Vader.Szerintem Anakinnal az Ep2-ben találkoztak máskor nem.Fogalmuk sincs róla mi lett vele.Hacsak Obi nem mondta el a csecsemő átadásánál.

Összekapcsolni meg nem kell semmit, mert ha 18 éve volt egy ilyen az nem befolyásolta Lars-ot, hogy ne szeresse Kenobit.

Pedig Lars többször elkergette Obi want amikor az a farm közelében tartózkodott. A könyvben teszek erre utalást. Luke-ot nem szívesen engedte ki volna a kezei közül Owen és nem hiszem, hogy csak azért mert kellett neki a segítség a betakarításnál. Akár tudott arról, hogy Anakin Vader lett, akár nem, Luke-ot védte attól, hogy elhagyja Tatuint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na már most szerintem a sorozat éppúgy EU lesz, mint a könyvek, stb. és az EU sztorikban erről már volt szó.

Mire gondolsz? Csak azért kérdem, mert engem érdekelne. Én csak egy képregényt ismerek ilyen témában.

 

Én is úgy tudom, hogy ez a sorozat része lesz a hivatalos Star Wars univerzumnak. Azért remélem, hogy lesznek benne olyan alakok, akik összekötik a sorozatot a régi trilógia szereplőivel, mégha ez a személy nem is pont Luke vagy Leia lesz. Bail Organát például simán el tudom képzelni benne, hiszen ő is benne volt a szerveszkedésekben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván nem ilyen dolgokra gondoltam ;)

Sejtettem :D , csak sajnos sok más dolog nem történik velük az Új Reményig. De Bailel, Monthmával sok mindent lehetne kezdeni. Esetleg még Ackbart is mutathatnák ahogy szolgaként Tarkin mellett tanulgatja a hadvezetést. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.