Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

De Bailel, Monthmával sok mindent lehetne kezdeni. Esetleg még Ackbart is mutathatnák ahogy szolgaként Tarkin mellett tanulgatja a hadvezetést. ;)

Igen, rájuk már én is gondoltam. Mon Monthma szerintem is érdekes lenne, mert ő csak a harmadik és a hatodik részben szerepel, és hát elég nagy szerepe van a lázadás megszervezésében. Ackbart is szívesen látnám benne.

Szerkesztve: - Milandra
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Sydney -ben kezdik forgatni jövőre ez jó. Már írják a forgatókönyveket? Akkor eléggé előrehaladott állapotban lehet a dolog. A többit meg nem értem. :oops:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucas az élő-szereplős sorozatról: "This is the kind of thing where the studios say 'you can't do that, it will destroy the franchise"

 

Magyarul: "Ez egy olyan tipusu dolog lesz, aminél egy stúdió azt mondaná: ne csináld, ez elrontja a franchise-t"

Na ez most jót jelent, vagy rosszat? :) Homályosabban már nem tudott volna fogalmazni? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk Lucas szájából hajlamos vagyok elhinni. Aki egy régi trilógia után képes előállni egy Baljós Árnyakkal, ugy hogy közben láthatóan tisztában van vele, hogy a rajongók a Birodalom visszavágra indulnak be, illetve aki egy TV-re szánt sorozat elejét berakja a mozikba, annak hajlamos vagyok némi merészséget tulajdonitani :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Három írót megneveztek akik az epizódok forgatókönyvein dolgoznak.

 

? Tony McNamara

? Fiona Seres

? Louise Fox.

 

Mind a három ausztrál. Eddig közösen dolgoztak egy felnőtt dráma sorozaton, melynek címe Love My Way. Valaki ismeri őket?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Louise Fox.

Az imdb szerint szerepelt a Farscape-ben, ez már 0,5 pont a javára :)

Tényleg, ha ausztráliában forgatják (gondolom, ha már ausztrál írók vannak... legalábbis ez a három), vajon Priest és társai benne lesznek? :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Henry Gilroy (Clone Wars író) állítása szerint Lucas megemlítette nekik, hogy Jabba szerepelni fog az élőszereplős sorozatban. Boba Fett és Jabba? Ez a történet alvilági fonalát erősíti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, h hülye kérdés, de vajon bábú lenne vagy CGI Jabba?? Merthát nem hiszem, h újra felépítenék a bábút, de hát egy sorozatban CGI szereplők......húú de nem tudom egyenlőre elképzelni, h milyen lesz ez a sorozat, de nagyon várom már. Boba Fett és Jabba, és méghogy teljesen más SW lesz....na azért :cry:

Szerintetek ennek a pilotja is lesz mozikban???

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

de hát egy sorozatban CGI szereplők......

Annyira nem elképzelhetetlen, mert már volt rá nem egyszer precedens: asgardok, ree'touk, freolok a Stargate-ben, árnyak a Babylon 5-ben, vízi és rovar Xindik, valamint gornok a Star Trekben. Ráadásul, mivel az ep1-ből és 4-ből (feltehetően) még megvan a modell, azt nem lesz nehéz újrahasznosítani.

 

A moziba kerülésen nem lepődnék meg, bár annak már komolyan meg kellene közelíteni a filmek szintjét, révén mindkettő élőszereplős lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt nem tudtam, és milyen volt ezeknek az effekteknek a minősége?

 

A másik amin gondolkoztam, h milyen jó lenne, bár ez tudom, h kizárt, hogyha a Force Unleashed főszereplője benne lenne ebben a sorozatban. Úgy is élőszínészről lett mintázva, aki ráadásul most lesz a Smallville új évadjában Doomsday. (A képregényben Ő öli meg Superman-t)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Változó a minőségük. A Stargate és a Babylon 5 kis költségvetésű széria, ráadásul a B5 a '90-es évek végén készült, akárcsak az SG egy része. Szóval ennek a kettőnek a minősége nem mozifilmbe illő :cry:

A Star Trek Enterprise-é viszont lazán vetekedett a maga idejében (2004-ben voltak állandó jelleggel CG karakterek) vetekedett a kisebb költségvetésű mozifilmek CG karaktereivel, és ez nagyköltségvetésű volt, amilyen az SW is lesz:

 

Rovar xindi:

Xindi-Insectoid.jpg

 

Vizi xindi:

Xindi-Aquatic.jpg

 

Gorn:

Slar.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.