Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ez a fazon mindíg hazudik mint a vízfilyás.Tipikus marketinfogás, hogy folyik a munka.Pedig nem.

Ez így kicsit erős. Szerintem biztos dolgoznak rajta. Elég szeszgőzös hsz volt ez frenkie.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez így kicsit erős. Szerintem biztos dolgoznak rajta. Elég szeszgőzös hsz volt ez frenkie.

Pedig nem vagyok részeg. :( Nálam akkor vesztette el a hitelét mikor 400 részesről beszélt.Hülyének nézi az embereket?Az Indiana Jones forgatás alatt Lucas nem hinném, hogy foglalkozna a Star Wars-sal.Ja és 2005-ben nem arról volt szó, hogy idén már a tv-ben lesz a 3D-s sorozat?Szóval én egy szavát sem hiszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D

 

Már az EpIII idején is hazudozott össze-vissza, de hát a producerek már csak ilyenek.

Ja igen.Ezt a faszit csak a profit érdekli.Tipikus marketing dumákat nyom amit el kell osztani 30-cal és a maradék sem biztos, hogy igaz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hinném, hogy egy producernek hazudnia kéne mégha abból él is.Van tisztesség is a világon nem csak a pénz.

A producer fő feladata eladni az árut, azaz a filmet. Ezt csak reklámmal érheti el. A reklám mindig hazugság. Ez így működik. Pláne úgy nehéz valami valóságosat mondani, hogy semmi sincs a kezében, de nem hagyhatja, hogy apadjon a Star Wars iránti lelkesedés. Tisztességgel meg ugye még senki nem lakott jól (na, nem mindha RM-nek mostanában az éhenhalástól kéne félnie, csak egy megállapítás volt részemről, manapság mi a fontosabb).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A producer fő feladata eladni az árut, azaz a filmet. Ezt csak reklámmal érheti el. A reklám mindig hazugság. Ez így működik. Pláne úgy nehéz valami valóságosat mondani, hogy semmi sincs a kezében, de nem hagyhatja, hogy apadjon a Star Wars iránti lelkesedés. Tisztességgel meg ugye még senki nem lakott jól (na, nem mindha RM-nek mostanában az éhenhalástól kéne félnie, csak egy megállapítás volt részemről, manapság mi a fontosabb).

Például én is tisztességgel lakok jól.Sőt a környezetemben szinte mindenki.Sajnos ma ezt sugallják az embereknek, hogy csaljál lopjál.Meg elhitetik vele, hogy az isten a pénz.Pedig nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért Rick-et ne irjuk már le ennyire... oké, hogy nagy balfék tud lenni, de egy producer feladata például nagyrészt nem a marketing hanem a háttéri szervezés lebonyolitása. Az ep.3 doksiból is remekül kiderül, hogy elég sok melója van... egyeztet a szinészekkel, helyszineket néz/ellenőriz, elsőként érkezik és utolsóként megy. Nyilván Lucas nem azért tartja maga mellett, mert olyan aranyosan tudja túrni a haját. Mint ember lehet, hogy kikezdhető, de mint szakembert szerintem nem kéne leirni. Tényleg néha nyilatkozik a rajongók felé és lehet, hogy nem mindig a legjobban, de csak ezalapján kicsit elhamarkodott dolog őt megitélni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért Rick-et ne irjuk már le ennyire... oké, hogy nagy balfék tud lenni, de egy producer feladata például nagyrészt nem a marketing hanem a háttéri szervezés lebonyolitása. Az ep.3 doksiból is remekül kiderül, hogy elég sok melója van... egyeztet a szinészekkel, helyszineket néz/ellenőriz, elsőként érkezik és utolsóként megy. Nyilván Lucas nem azért tartja maga mellett, mert olyan aranyosan tudja túrni a haját. Mint ember lehet, hogy kikezdhető, de mint szakembert szerintem nem kéne leirni. Tényleg néha nyilatkozik a rajongók felé és lehet, hogy nem mindig a legjobban, de csak ezalapján kicsit elhamarkodott dolog őt megitélni.

Nem a munkája miatt van leszólva, hanem a kamuk miatt amiket nyilvánosságra hoz.Ha nem tudja pontosan a választ akkor ne nyilatkozzon.Ha viszont nem az ő feladata miért nyilatkozgat?El kéne küldenie az újságírót a marketingért felelős emberhez.Nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Az nem baj ha nem lesz benne Coruscant, bár én is szeretem azt a bolygót. Legyenek inkább új világok.

De jó lenne néhanapján valami ismerős bolygót is látni.

Engem a tervezett költségvetés is érdekelne, mert Star Warsos világokat nehéz kevés pénzből leforgatni.Ezért gondolom a legtöbb helyszín nem olyan lesz mint mondjuk a Kamino meg a Geonosis, hanem olyan egyszerű mint a Yavin IV vagy az Endor.

 

A legköltségesebb epizód a sorozatoknál a Lost pilotja, ami 10-14 millió dollárba került.És ez hatalmas összeg még sorozatos körökben is.Egy Sw-s epizód sokkal többe is kerülhet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel a filmek során is elég kevés bolygó köszön vissza (Naboo, Tatooine, Coruscant, Dagobah és Bespin, illetve Alderaan ugye egyszer belülről, egyszer kívülről), így szerintem nem lesz baj, ha soha, vagy csak néha-néha bukkan fel egy-egy ismertebb bolygó. Inkább legyen sok új, vagy olyanok, amelyeket máshonnan ismerhetünk (képregényekből, könyvekből, játékokból).

A költségvetése szerintem nem lesz olyan magas, mint az említett Lost epizód. Szvsz az Enterprise 4. évadának költsége pont jó lenne. Az - szerintem - máig a leglátványosabb CGI effekteket felvonultató sorozat. 5 milla/rész. Ha a Paramount ki tudott köhögni ennyit egy alapjáraton veszteséges sorozatra, akkor a Fox a Lucasfilmmel karöltve szvsz vígan megteheti, pláne, hogy a nyereség majdnem előre garantálva van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálom, hogy nem lesz benne Jedi.A Star Wars-hoz pedig nagyon kell az Erő-használat.

De épp az SW univerzum másik szeletét akarja megmutatni Lucas. Legalábbis erre következtetek a szövegből. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Entertainment Weekly reports that George Lucas is coming to Los Angeles next week to meet with writers for Lucasfilm's upcoming live-action "Star Wars" series.

Lucas' plan is reportedly to recruit several freelancers - aka "writers of real significance" - to spend a week at the Skywalker Ranch in November to come up with story ideas for the series. Lucas has apparently indicated a desire to hire writers from other countries.

The writers would then disperse and write the 13 episodes that would be produced and financed by Lucas.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg jól hangzik. Ez pont elég arra, hogy ne fulladjon unalomba, mint pl a BSG 3. évada, ahol bőven elég lett volna az 1. évadhoz hasonlóan 13 rész, de erőltették a 20-at. De még mindig annak örülök a legjobban, hogy Lucas atyáskodik a sorozat felett, így nem kell attól tartani, hogy kisiklik a széria.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"- A sorozatban kevesebb lesz a jó-rossz harc, inkább a karakterek lelkivilágára mennek rá, és az ő történetükre."

 

Karakterek lelkivilága?Remélem hogy nem csak egy átlagos történet átültetése lesz a Star Wars univerzumába.

 

Meg ha fel fog tűnni Papanoida báró, akkor gondolom színészcsere lesz.Remélem hogy nem lesz több hasonló a sorozatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem máris egyik kedvenc karakteremmé vált(válhat) ez a 20 éves Nabirre lázadó gyerek! Jókat polemizáálhatna Padméról, és hogy ő miként élte meg azt a halált, stb. :) Bár ha a lázadókhoz állt, akkor nyilván nme vette be a rizsát. :D

 

Aztán érdekes ez a podrace info is... :)

 

Kyp Durron-al mi a helyzet? Azon kívül, hogy rebellis tábornok volt mit kell tudni róla?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fina nyam-nyam ezek a hírek a sorozat felől. Érdekesen ígérkezik, és hát elég látványosnak is.

 

- Lázadó bázisokat és csillagrombolókat is látni fogunk, ezek mellett Birodalmi tiszteket, rohamosztagosokat, beépített ügynököket is megismerhetünk majd.

Ezek szerint főként a Lázadás és a Birodalom közötti viaskodás lesz a középpontban. Ez jó. Remélem láthatjuk majd azt is, ahogy az ep3 masináit (Venator csillagromboló, V-Wing, ARC-170) és kellékeit (DC-15 sugárvető és klón páncélzat) hogyan váltják le a Birodalmi masinákra (Birodalmi Csillagromboló, TIE/In vadász) és kütyükre (E-11 sugárvető és rohamosztagos páncél). Vagy az AT-TE-t AT-AT-ra, meg ilyenek. Mert úgy aztán tényleg feelinges lenne az átmenet. És természetesen új kütyük is jöhetnek. Az se lenne rossz, ha egy ideig egyszerre használnák a Venatort és a Birodalmi rombolókat.

De milyen érzés lesz már, mikor 1983 óta először új filmben (még ha sorozatrészben is) birodalmi csillagrombolót láthatunk.

 

- A Halálcsillag tervei ismét feltűnnek ? hogy milyen formában, azt még nem tudni.

Lehet megfilmesítésre kerül a Halálcsillag terveinek ellopása? Vagy csak a birodalmi tisztek örömei és a lázadók félelmeiként lesz jelent. Teszem azt a bircsik marakodnak a vezetői posztért, a lázadók meg szervezik a tervek megszerzését.

 

- Állítólag újabb pod verseny is lesz a sorozatban, illetve megismerhetjük egyiküket, név szerint Thall Joben- t . Ő anno a Droids sorozatban tűnt fel még a nyolcvanas években.

EU rajongók örülhetnek... de egy pod race egy sorozatban? Bakker, ez nem lenne semmi. Pláne, ha valami új bolygón lenne. De már az is elég lenne, ha a Podracer játék egyik világát vinnék képernyőre.

 

- Néhány EU kötődés is várható a történet során, melyek közül az egyik, a lázadó tábornok, Durron. Talán nem a híres Kyp Durron-ról van szó?

Van egy olyan érzésem, hogy a Lucasfilmnél nagyon helyre akarják tenni azt, ami az elmúlt közel 30 évben elszúródott az EU-val. Engem mondjuk nem zavar, és tetszenek az erre irányuló törekvések.

 

- Közelebbről is megismerhetjük Papanoida bárót, akit az EPIII-ban Lucas alakított.

És vajon most is George Lucas fogja alakítani? :)

 

- Várható Bib Fortuna és Oola (az a Twi?lek táncos lány, akit a Rancor megevett az EPVI-ban) felbukkanása is.

Ez érdekes, mert az EU szerint Bib szerezte Oolat Jabbának. Talán ez az EU is bekerül a repertoárba? Szerintem az EU szeretők ki fognak bukni, ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy a mit t'om én melyik könyvben volt :)

De ezek szerint lehet Jabbára is lehet számítani.

 

- Boba Fett mellett még egy Mandalorian fejvadász is feltűnik majd.

Talán Judo Cast, szintén az EU-ból? Vagy egy teljesen új alak? Érdekes lesz a Fett família tagjain mást is ilyen hacukában látni.

 

- Lesz egy Nabirre nevű, 20 éves férfi lázadó, aki természetesen rokona Padménak.

Unokatesó? Vagy felnőttek Amidala nővérének gyermekei (esetleg született neki egy harmadik gyereke, mert emlékeim szerint Rioo és Pooja is lány)?

 

- A sorozatban kevesebb lesz a jó-rossz harc, inkább a karakterek lelkivilágára mennek rá, és az ő történetükre.

De azért remélem akcióban sem szenvedünk hiányt. Hanem szépen egyensúlyban. Az árnyaltabb karaktereknek viszont örülnék.

 

- A legtöbb meghallgatott színész fiatal, csak néhány középkorú található köztük.

Ennek viszont nem tudok, hogy örüljek-e vagy se. Mivel kérdéses milyen közegben lesznek a szereplők, így teljesen korrekt is lehet. Azon túl, a Star Warsban a fiatalok meseien meredek helyzetekbe tudnak kerülni (Anakin fogatverseny és háborúk, Luke forradalom).

 

Szerk:

Kyp Durron-al mi a helyzet? Azon kívül, hogy rebellis tábornok volt mit kell tudni róla?

Itt egy egész jó leírás róla: Kyp Durron

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ha ezek igazak, én is elviselném ezek a dolgokat a sorozatban. :) Papanoida is tábornok lesz állítólag, csak azt nem írták melyik oldalon. Azt viszont kétlem, hogy Lucas játszaná. Érdekes, hogy ez a spoiler tömeg nem sokkal azután került ki, miután beszéltek több íróval is...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Az említett Durron valószínúleg Kyp Durron apja, mivel Kyp ekkor max 1-2 éves lehetett, az apja pedig a lázadókkal való szimpatizálása miatt a Kessel-re került. (megelőztek :) )

- Thall Joben a Droids sorozatban a Boonta siklóversenyen vett részt. (Az elnevezés már a 80-as években meg volt) Érdekes, hogy Anakin mellett újabb emberi podrace pilótát kapunk, ha átmegy podrace versenyzőbe.

- A mandalóri valószínűleg inkább Fenn Shysa vagy pedig egy új karakter. (Jodo Kast nem volt mandalóri)

Szerkesztve: - Modi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.