Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Rick elárulta az Insider legújabb számában, hogy Boba Fett most már biztos hogy benne lesz a sorozatban. Négy művész dolgozik a sorozat látványtervein. A novemberi megbeszélésen két író vett részt angliából, egy ausztráliából, három pedig amerikából. A premiert továbbra is 2009 végére tervezik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Állítólag Lucas-nak nagyon tetszett a DMC, és ezért kereste meg Marquand-ot. Az ürge nyilván ingyen is elvállalná a melót, hisz hatalmas promót jelent ez neki. Vajon Lucas a rendezői gázsin akar spórolni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy vagyok vele hogy ha az olyan rendezők akik a nagyfilmrendezés előtt videóklipeket vagy reklámokat csináltak (pl. a Hegylakós Russsell Mulcahy) tudtak valami értelmes mozit is alkotni akkor egy egyfilmes is előrukkolhat valami értelmes SW-darabbal ami kemény dió de valamennyi esélye azért lehet a gyereknek rá.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Amúgy engem az zavar, hogy az SW hivatalos részét fogja képezni mindkét vállalkozás. :D Ergó ugye ott van Jabba porontya......

 

Hű, nagyon oda kell figyelniük szerintem, mert ebből akár iszonyú negatív kritikák is napvilágot láthatnak. Így is sokan pedzegették az előzménytrilógia logikátlanságait.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy gengszter család élete, ez jól hangzik. Csak nehogy a Jabba família egyéb tagjait ismerjük meg, mint Jabba the Huttné, ifj. Jabba the Hutt, Jabby the Hutt (ez a lánya), Zorba a hutt, Gardulla kuzin, és a már fogatlan Zebra the Hutt, alias Nagyfater.

 

De remélem, ebből kihozzák azt, amire számítok, hogy van, aki a családi bizniszben akar majd maradni, mások az alakulgató lázadók pártját fognák, megint mások a Birodalom oldalán állnának (kicsit X-Wing Alliance lenne az alaphelyzet, de annak is tetszett ez a húzása).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy gengszter család élete

A Hutt gengszterek majd egy-egy banthafejet raknak a nekik nem tetsző delikvensek ágyába. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy időszaktól függően váltogatják :D

Én is úgy tudom. Egy bizonyos kor, vagy hormonális változás után átalakulnak nőstényé. Jiliacot is eleinte nagybátyaként szólította Jabba, oszt végül a nénikéje lett. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt furcsállom, hogy a showtime egyáltalán szóbajött! Az egy viszonylag kis nézettségű kábel csatorna az amcsiknál, ezért nem hinném, hogy versenybe tudna szállni mondjuk az HBO-val. Végülis nekem mindegy, mert a torrent a jóbarátom. :)

 

Az engem is zavarni fog ha ez mind Lucas kanon lesz, mert így el is k*rhatják az egészet. :) A gengeszter szálhoz se tudom mit szólhatnék....a TFN oldalán a Fekete Nap szervezetet említették, mint esetleges EU vonatkozást. De erről biztos többet tudtok mint én. Az biztos, hogy ezek teljesen különálló történetek lesznek a filmektől, esetleg minimális utalással. A legfőbb összekötő kapocs, hogy az SW univerzumban játszódnak.

 

A 12 részes évadnak örülök mert ez azt jelentheti, hogy igényességben a spiccen lesz a cucc.

 

Kellemes hírek zömmel, de én mégis félek, mert hajszálon táncol ez az új SW éra. Nagyon könnyen elcseszhetik. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem is a nagyvolumenű -értsd Fekete Nap szintű- társaságokról szólna, hanem pl a csempészésre fejüket adó "magánvállalkozókról" annak speciel örülnék, bár nem vettem el Xixor szerepét sem. Pl olyasmire gondolnék mint az XWA-ból is megismert családról, esetleg a Sötét Nagyúr regényben szereplő csempészekre. Sok dolog van amit egy jól felépített történettel ki lehetne használni ebből a szférából, csakhát immár ügyelniük kell arra, hogy ne mondjanak ellent megint csak a klasszikus trilógián felnővő társadalom elvárásának, mert tuti heves reakciókat váltanának ki belőlük.

 

A 12 részes évadok szerintem is megfelelőek, már csak az a kérdés hány évad lesz belőle. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A leírtaknak egyébként nagyon 'firefly' szaga van....

Hát ott bevált ez a koncepció....:)

Végül is sok a hasonlóság ha ezt a fajta társadalmi réteget vesszük alapul, hogy csempészek-kontra Szövetség/Birodalom.

Nem hiába hasonlítgatták Malcolm kapitányt Han Solóhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.