Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Asszem itt van, az egyik kommentben. :D

Nem hiszem, itt winnie azt bizonygatja, hogy a Clone Wars sorozat sikeres lesz. Amikor beirta valaki, hogy a "Lucasarts az utolsókat rúgja" arra ezt irta winnie:

 

"az utolsókat rúgja?:D) ó...

 

a clone wars-t hatalmas haszonnal eladták a cartoon networknek (nekik ugye ennyi volt a biznisz. megcsinálták, eladták, innen a CN a soros).

 

sőt, kitalálták, hogy bemutatják moziba szinte nulla költséggel (csak marketing+kópiák). a lucasarts prosperál és dologznak, hiszen nem ülhetnek a fenekükün, minden évben kell termelni a jó kis nyereséget.

 

most ugye készül a tévésorozat, amit dettó pakkban fognak eladni a legtöbbet kínálónak, így nem függnek majd holmi nézettségtől. hatalmas kasza lesz az is. (meg gondolom nem csak ilyesmivel foglalkoznak.)"

 

Mondjuk a Lucasarts az nem csinál semmiféle sorozatot, de egyébként oké :P Mostmár engem is érdekelne hol mondta hogy bukni fog az élőszereplős...

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom hogy hol mondta, de emlékszek rá.

És attól hogy Lucas el fogja adni a sorozatot, még bukhat a sorozat, csak nem a Lucasfilm jár rosszul. Én se állítom hogy bukni fog, csak leírtam hogy tartok tőle, mert akkor jó kevés részt kapunk. De látványos ütközetek nélkül nem tudom hogy a nép hogy fogja bekajálni, mert ha meglátják az SW szót rögtön hasonlókat várnának. Persze a név el fogja adni egy darabig, de utána nem biztos hogy megmarad a lelkesedés. Aztán ott van az is hogy ha rosszul döntenek és berakják a sorozatot például egy népszerű reality ellen, akkor sok nézőt veszthet.

 

Dzséjt: Lucas mindenképpen kaszál, ha egyszerűen eladja a sorozatot. Nem is Lucas vagyona miatt aggódhat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És én nem állítottam be őt semminek se, az itteniek nagy százaléka nem ismeri őt, és úgy pocskondiázzák hogy mekkora egy barom. Pedig csak leírta a véleményét, ennyi.

Te is tudsz ám csúsztatni nem mondom. Az itteniek nagy százaléka egy ember? Más szerintem nem illette ilyen jelzőkkel. Maximum nagy szkepticizmussal álltunk a véleményéhez. Amit ráadásul nem is tudsz alátámasztani. Sőt kiderült, hogy pont ellenkezőjét írta egy másik helyen. Most akkor mi az igazság?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te is tudsz ám csúsztatni nem mondom. Az itteniek nagy százaléka egy ember? Más szerintem nem illette ilyen jelzőkkel. Maximum nagy szkepticizmussal álltunk a véleményéhez. Amit ráadásul nem is tudsz alátámasztani. Sőt kiderült, hogy pont ellenkezőjét írta egy másik helyen. Most akkor mi az igazság?

Csúsztatok? A nagy százalékot arra értettem hogy az itteniek nem ismerik őt annyian.

 

És nem írta az ellenkezőjét, csak hogy Lucas mindenképp jól jár. Egy szóval se írta hogy sikeres lesz a sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csúsztatok? A nagy százalékot arra értettem hogy az itteniek nem ismerik őt annyian.

Folytatom ezt a mondatodat: "...és úgy pocskondiázzák hogy mekkora egy barom." Szóval erre írtam, hogy csúsztatsz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Lucas mindenképpen kaszál, ha egyszerűen eladja a sorozatot. Nem is Lucas vagyona miatt aggódhat. :D

Senki egy büdös szóval sem állította az ellenkezőjét ennek, és TE sem erről beszéltél eddig. Ez tény, ezzel én is egyetértek, és szerintem nagyjából mindenki. Lucas baromi jól fog járni ezzel. Viszont te konkrétan és nyíltan azt jelentetted ki, hogy tartasz a bukéstól, mert winnie azt írta, hogy bukni fog. Holott még a junkin is ő az egyik legnagyobb védelmezője a sorozatnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Senki egy büdös szóval sem állította az ellenkezőjét ennek, és TE sem erről beszéltél eddig. Ez tény, ezzel én is egyetértek, és szerintem nagyjából mindenki. Lucas baromi jól fog járni ezzel. Viszont te konkrétan és nyíltan azt jelentetted ki, hogy tartasz a bukéstól, mert winnie azt írta, hogy bukni fog. Holott még a junkin is ő az egyik legnagyobb védelmezője a sorozatnak.

A bukás azt jelenti, hogy leveszik a műsorról - ezért bukás a csatornának, nem Lucasnak.

 

De már kezdjük túlragozni ezt az egészet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy látom, néhány emberkénél a hsz minden mondatának (szavának) elolvasása nem kenyere... :peace:

 

Az a bizonyos hsz-em így kezdődik: "Hát nem is tudom... Nem ismerem Winnie-t. Ahogy olvastam az előrejelzését, a következő gondolatok jutottak eszembe:"

 

Ez volt az első gondolatom olvasás közben! Aztán elég hosszan fejtegettem, hogy mi is lehet az oka, hogy ezt írta Winnie. A végére azt hiszem, eléggé lefinomítottam a véleményem.

Ha esetleg az volt a baj, hogy le mertem írni, amit gondoltam, majd azt, ahogy ez véleménnyé formálódott bennem, hát bocs! Többé nem fordul elő! (Még írhatnék ide pár dolgot ezzel kapcsolatban, de nem teszem. Hátha azt sem olvasnátok végig, csak azt a pár szavat, ami épp szemet szúr... :) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy látom, néhány emberkénél a hsz minden mondatának (szavának) elolvasása nem kenyere... :)

 

Az a bizonyos hsz-em így kezdődik: "Hát nem is tudom... Nem ismerem Winnie-t. Ahogy olvastam az előrejelzését, a következő gondolatok jutottak eszembe:"

 

Ez volt az első gondolatom olvasás közben! Aztán elég hosszan fejtegettem, hogy mi is lehet az oka, hogy ezt írta Winnie. A végére azt hiszem, eléggé lefinomítottam a véleményem.

Ha esetleg az volt a baj, hogy le mertem írni, amit gondoltam, majd azt, ahogy ez véleménnyé formálódott bennem, hát bocs! Többé nem fordul elő! (Még írhatnék ide pár dolgot ezzel kapcsolatban, de nem teszem. Hátha azt sem olvasnátok végig, csak azt a pár szavat, ami épp szemet szúr... :P )

Gyoka, részben igazad van. Ha figyelmesen olvassa valaki azt a bizonyos hsz-edet, valóban látszik, hogy van egy íve: ilyen első gondolattól indultál el, és amolyan végkövetkeztetésre jutottál.

Azonban ez az erősen negatív indítás olyan domináns lett (pláne a :peace: jellel kihangsúlyozva), hogy a kevésbé figyelmes olvasót bizony félreviszi. :)

Hiába, amit gondolkodás vagy szóbeli beszélgetés közben megengedhet magának az ember, az adott esetben már túl durvának tűnik leírva, még akkor is, ha egy fórum alapvetően írásos formában művelt beszélgetés. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyoka, részben igazad van. Ha figyelmesen olvassa valaki azt a bizonyos hsz-edet, valóban látszik, hogy van egy íve: ilyen első gondolattól indultál el, és amolyan végkövetkeztetésre jutottál.

Azonban ez az erősen negatív indítás olyan domináns lett (pláne a :peace: jellel kihangsúlyozva), hogy a kevésbé figyelmes olvasót bizony félreviszi. :)

Hiába, amit gondolkodás vagy szóbeli beszélgetés közben megengedhet magának az ember, az adott esetben már túl durvának tűnik leírva, még akkor is, ha egy fórum alapvetően írásos formában művelt beszélgetés. :)

Igen, igazad van. Az elmúlt nap kényszerű internetnélkülözése során volt időm végiggondolni a dolgot, és rájöttem, hogy elkövettem néhány hibát a hsz megírásakor.

Egyrészt még tovább kellett volna finomítanom azt a bizonyos első gondolatot valami kevésbé durvára, ami mégis kifejezi azt, amit akkor éreztem. (A valódi első kifejezés ennél sokkal durvább volt, az épp ezért csak gondolat maradt. :P ) Másrészt pedig nem tettem eléggé egyértelművé, hogy a számozás időrendi sorrendet, és nem fontossági sorrendet jelöl. Azaz minden további gondolat felülbírálja, illetve vagylagosan mellérendeli az előzőt.

 

Ezért szeretnék elnézést kérni mindenkitől, akiben negatív érzéseket keltettem!

 

Szeretném egyértelművé tenni azt a véleményemet, ami már akkor kialakult bennem a hsz írása közben (és le is írtam), de az az ominózus első gondolat háttérbe szorította:

Ha Winnie eme kijelentését kényszer (fülrágás, hogy mondjon már valamit) hatására tette, akkor nem szóltam semmit, bár ezt nem ártott volna jelezni.

Ha nem kényszerítették állásfoglalásra, viszont csak tippelt, minden komolyabb alap nélkül, még mindig rendben, de pont az ilyen félreértések miatt egy hozzá hasonló komoly szakember számára az ilyen tippelgetés meglehetősen rizikós.

Ha kényszer sem volt, és nem is tipp, hanem ez az átgondolt véleménye, akkor még problémásabb a helyzet:

- Vagy Winnie tud valami olyant, amit Lucas gárdája nem tud, vagy nem vsz figyelembe, pedig kellene, vagy Lucasék tudnak valamit, amit Winnie nem. (Mert pl nem állnak rendelkezésére a megfelelő információk, vagy ki tudja még milyen oka lehet...)

- Ilyen időtávlatból egyszerűen nem lehet biztosra menni egy sorozat, vagy egy film várható nézettségét illetően, hisz ahhoz túl gyorsan és kiszámíthatatlanul változik az emberek ízlése. Vagyis Winnie vagy nagyon a szerencsefaktorra hagyatkozott, vagy jövőbelátó képességei vannak (ergó Jedi :D )

- Ha bejön neki, jelentősen növelheti a reputációját, de ha mégsem bukik a sorozat, még nagyobbat ronthat rajta . Éppen ezért nagy bátorság, sőt merészség tőle ilyen korán jóslásokba bocsátkozni. (Persze, ha akkor még emlékezni fog valaki erre a jóslatra.)

 

Végül egy kívánság: azt szeretném, ha Winnie-nek nem lenne igaza! Nem azért, hogy röhöghessek Winnie-n, milyen béna, mert valószínűleg nem az. Hanem azért, hogy még sokáig nézhessünk friss Star Wars-t Lucaséktól. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
Újabb hírek szerint, Lucasék éppen forgatókönyvírókat keresnek a tervezett sorozathoz. A forgatás pedig 2007-ben kezdődik majd, ausztráliában. A producer ismét McCallum lesz. :lol:

Hát ezt jól benéztem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Sorozat helyzetjelentés. Bemutató ideje 2011-2012. Jelenleg a pre-produkciós munkálatok zajlanak. A művészeti részelg dolgozik a látványterveken, és az írók a második drafton finomítják a forgatókönyveket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sorozat helyzetjelentés. Bemutató ideje 2011-2012. Jelenleg a pre-produkciós munkálatok zajlanak. A művészeti részelg dolgozik a látványterveken, és az írók a második drafton finomítják a forgatókönyveket.

Hűha, jól eltolták a premiert. Azt hiszem még 2 éve 2009-et ígértek. Remélem megéri várni ennyit rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hűha, jól eltolták a premiert. Azt hiszem még 2 éve 2009-et ígértek. Remélem megéri várni ennyit rá.

Ne viccelj már. Ha 2009 -ben lenne a premier akkor már szerinted nem halottunk volna róla valamit? Meglátszik, hogy nem voltál köztünk a mozifilmek készítésének idején. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Revan nyilván úgy értette, hogy alapos csúszásban vannak, ahhoz képest, hogy 2 éve még 2009-et rebesgettek. Egyébként a Lucasfilmnél négy helyett három éves ciklusok vannak (legalábbis ha a filmekből indulunk ki):

 

1999 - EpI, 2002 - EpII, 2005 - EpIII, 2008 - The Clone Wars, 2011 - Sorozat (???)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne viccelj már. Ha 2009 -ben lenne a premier akkor már szerinted nem halottunk volna róla valamit? Meglátszik, hogy nem voltál köztünk a mozifilmek készítésének idején. ;)

Igen, igen. Nyílván akkor már nemcsak képek, hanem előzetes videók is lennének. :) Hú, de jó lenne az már, nem? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, az is lehet, hogy tényleg eltolódásról van szó. Ugyanez volt a "Sin City" című film esetében is. 2005ben került a mozikba, Rodriguez 2006ra már ígérte a második részt, és addig addig tologatták a dolgot, hogy itt vagyunk 2009ben, és még mindig nincs folytatás. 2012 baromi messze van... :) Addigra ha minden igaz már három évadot levetítenek a TCW-ből...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a TCW -nek addigra vége lesz. Egyszerre két ilyen nagy projektet nem hiszem, hogy vinne a Lucasfilm. Megosztja a figyelmet és az erőket.

 

 

Szerintem is ez az oka a késésnek."Öngyilkosság" lenne két SW sorozatot egyidőben tv-ben adni.De nekünk is rossz lenne.Mindig másra kellene hangolódni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.