Ugrás a kommentre

Solo spoileres topik


Lok Durd

Ajánlott hozzászólás

  • Ody Mandrell megváltoztatta a címet erre: Solo spoileres topik
  • 3 héttel később...

Thandie Newton karaktere kapcsán pár érdekesség. Ez itt a LEGO figura ami a karakteréhez készült:

JunnGA1e05AkyzH7Dd8p9owCjwQ2eVbAZv8MwJ39

 

A morcos kinézet alapján gonosz figura lesz. Namost korábban már készült a szinésznőről egy kép, amin úgy tűnik hogy birodalmi jelzést visel:

 

MrayNuGQCoM47RY3HWpvTGhZ0YP1iLZUDOfayT7D

 

Szóval a kérdés: van esély rá, hogy ő lesz Rae Sloane? Annyi hogy Sloane kb. 31 éves a Han film idején. Ez mondjuk picit necces. Az mindenesetre szerintem óriási lenne ha ő lenne az. Sloane ugyebár az Első Rend egyik korai vezetője, sőt még az is lehet hogy ő lesz az első Legfőbb Vezér. A Birodalom végnapjaiban pedig ő volt a vezetés arca.

 

screen-shot-2017-02-02-at-93153-ampng.pn

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bírnám, ha Sloane-t játszaná. Meg egyáltalán ha Sloane bekerülne mozifilmbe, elvégre az új éra egyik fontos karakteréről van szó. És manapság a médiumok közötti oda-vissza szerepeltetés normává válik/válhat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó lenne, ha Sloane lenne! Ilyen fontos karakternek helye lenne a filmekben, és ha már a TCW-ből átugrott a képernyőre Saw, akkor igazán folytathatnák a hagyományt. És mivel tényleg valószínűleg ő az Első Rend egyik alapítója (a névadója mindenképpen), így nagyon is bele kéne venni egy filmbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár nem lesz annyira megosztó, nekem az a gyanúm, hogy az öregek ezt sem fogják kedvelni, mert egyrészt ugye minek kell a legendát piszkálni, másrészt meg nem Harrison Ford játssza majd Hant. Ha egy kellemes hangulatú, űr-gengszter filmet összehoznak, amit szívesen nézek, én már örülni fogok. De sajnos még mindig nem tud lázba hozni, főleg azért, mert még nincs kézzel fogható bizonyítékunk arra, hogyan is fog ez a film kinézni. Jöhetne már néhány promóciós fotó vagy egy teaser. Persze érthető, hogy az ep8 alatt ilyennel nem foglalkoznak, de azért remélem, januárban már néhány képpel meglepnek minket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Jabbát okvetlenül várom, ő nagyjából annyira kihagyhatatlan a Solóból, mint amennyire kihagyhatatlan volt Tarkin a Rogue One-ból. És ha már Jabba megjelenik, nem lenne rossz, ha a Hutt Klánok is képviseltetnék magukat. Basszus, én még egy Rotta cameónak is örülnék, persze már nem Pedunkee Mufkinként, hanem rátermett hutt alvezérként.

Remélem a kockák is megjelennek a Falconról, úgy értem, láthatjuk, amint Han megnyeri velük a hajót, majd felakasztja a helyére a fülkében. Az annyira jó képi párhuzam lenne az ep8-cal, hogy ihaj.

Maz Kanata is megjelenhetne valóban, hogy ezzel is összekössék kicsit az érákat. Ugyanígy remélek néhány olyan erős utalást az előzményfilmekre, mint a Rogue One-ban voltak. TCW-s és Rebelses utalások is jöhetnének. Az RO nagyszerű összekötő film volt ilyen téren, a Solo pedig lényegesen nagyobb időt ölel majd fel. Ezt ki kell használni az egységesítés jegyében.

Éppen ezért tetszene, ha kivételesen az új film nem ezer új lénnyel állna elő, hanem inkább mixelve használná az eddigieket. Tudnék örülni néhány twi'leknek, zabrakoknak, abednedónak.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Én Jabbát okvetlenül várom, ő nagyjából annyira kihagyhatatlan a Solóból, mint amennyire kihagyhatatlan volt Tarkin a Rogue One-ból. És ha már Jabba megjelenik, nem lenne rossz, ha a Hutt Klánok is képviseltetnék magukat. Basszus, én még egy Rotta cameónak is örülnék, persze már nem Pedunkee Mufkinként, hanem rátermett hutt alvezérként.

Remélem a kockák is megjelennek a Falconról, úgy értem, láthatjuk, amint Han megnyeri velük a hajót, majd felakasztja a helyére a fülkében. Az annyira jó képi párhuzam lenne az ep8-cal, hogy ihaj.

Maz Kanata is megjelenhetne valóban, hogy ezzel is összekössék kicsit az érákat. Ugyanígy remélek néhány olyan erős utalást az előzményfilmekre, mint a Rogue One-ban voltak. TCW-s és Rebelses utalások is jöhetnének. Az RO nagyszerű összekötő film volt ilyen téren, a Solo pedig lényegesen nagyobb időt ölel majd fel. Ezt ki kell használni az egységesítés jegyében.

Éppen ezért tetszene, ha kivételesen az új film nem ezer új lénnyel állna elő, hanem inkább mixelve használná az eddigieket. Tudnék örülni néhány twi'leknek, zabrakoknak, abednedónak.

 

Ú, Rotta felbukkanásának én nagyon örülnék! Tudtommal a 2008-as animációs film óta nem tudunk róla semmit. A Kaminopédián ezt írják róla: Furcsamód YU 4-ben Jabba azt akarta, hogy Rotta is belépjen a gengszteréletbe, de az meghátrált. Ezután senki sem hallott többet Rottáról, vagy megtagadta családját és elutazott, vagy pedig meghalt. 

Tehát ezek szerint van rá esély, hogy még életben van, szóval nem tartom kizártnak, hogy feltűnjön Han Solo önálló filmjében. És ez egy valóban remek összeköttetés lenne a The Clone Wars és az élőszereplős filmek között. 

Jabba szerintem is mindenképp szükséges, no meg Lando és Chewie, de utóbbi kettőről már biztosan tudjuk, hogy visszaköszönnek majd az alkotásban. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

53 perccel korábban, caseyjones írta:

Ú, Rotta felbukkanásának én nagyon örülnék! Tudtommal a 2008-as animációs film óta nem tudunk róla semmit. A Kaminopédián ezt írják róla: Furcsamód YU 4-ben Jabba azt akarta, hogy Rotta is belépjen a gengszteréletbe, de az meghátrált. Ezután senki sem hallott többet Rottáról, vagy megtagadta családját és elutazott, vagy pedig meghalt. 

Ez már nem kánon, Rottáról a Sphere of Influence című TCW rész óta semmi információnk sincs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vicces lenne, de én mindig úgy képzeltem, hogy az a pillanat szerelem volt első látásra. Nekem minden film azt sugallja, hogy Hannak soha egy rossz szava sem volt a Falconra, mert amint meglátta, fülig belehabarodott. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, Solo karakterébe tulajdonképpen mindkét változat belefér. Főleg úgy, hogy a fiatal Solóról semmit sem tudunk. De feldobok még egy lehetőséget: talán Han előtt nem is nézett ki ócskavasnak. Mekkora lenne, ha látnánk a Falcont teszem azt rendes burkolattal, az eredeti YT-1300-asokhoz hasonlóan antenna nélkül (mondjuk ez már az ep3-ban is megvolt) és csak tetőfegyverzettel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmmm, ez jóóó. Van egy fotó ahol nagyon szűznek-tisztának tűnik a folyosó fehér párnás burkolata... fehér valóban. :) Szerk.: na, ezen... és a többi burkolat is újszerű...

DLZqzFGXcAA7Rfv.jpg:large

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És pont az ilyen dolgok miatt lehet esélye ennek a filmnek. Az ilyen bennfentes "poénok" üthetnek a rajongóknál, akiknek felcsillanhat a szemük egy nem ócskavas Falcon láttán (pláne érdekes lenne ez az ep8 után, ahol a vénségesen vén Falcont már a Porgok lakják be). Vagy például csak úgy minden jelentőség nélkül, csupán mellékesen megszerzi a legendás DL-44-es pisztolyát. Esetleg látnánk egy jelenetet, amint éppen nyakig benne áll a hiperhajtóműben, de nem rágják a szánkba, hogy mit csinál, ám egy rajongó tudja, hogy épp akkor bütyköli a motort. És így tovább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem nézne ki rosszul, ha azzal kezdődne a film, hogy a dobókockák az asztalra hullanak. Persze ez eltérne a hagyományoktól, de szerintem jól mutatna, plusz rögtön kapcsolódna az ep8-hoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, MissKarrde írta:

Nem nézne ki rosszul, ha azzal kezdődne a film, hogy a dobókockák az asztalra hullanak. Persze ez eltérne a hagyományoktól, de szerintem jól mutatna, plusz rögtön kapcsolódna az ep8-hoz.

Lehetne 2 legyet egy csapásra szerintem, ha mondjuk a szabakk asztal csillag mintás, a dobókockák ráesését lassítva látnánk a megfelelő szögből, zoomolva, akkor olyan lenne, mint a hagyományos kezdés. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülnék, ha esetleg a Fekete Nap is szerephez jutna, legalább említés szintjén. Jabbát kihagyni bűn lenne, de akár végre Nar Shaddaa is debütálhatna (a hold ismét a canon része a képregények révén).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.