Jump to content

Recommended Posts

Ha jól tudom egészen októberig fognak forgatni. Vagyis ilyen hírt közöltek le régebben, amikor közölték, hogy Ron Howard fogja átvenni a stafétabotot.

Jó képek. :D

Edited by Bence1997

Inkább átmozgattam, a tiéd mégis csak bővebb, és mivel a kettő poszt között nyúlfarknyi az időeltérés, felteszem, te már írtad, amikor Ody posztolta, ezért a duplázás. ;)

Kezd ezer sebből vérezni a dolog. Sok mindent feláldoznak az EpIX májusi bemutatójáért...

Tegyük hozzá, hogy azért az EPIX-ért, aminek nagy részét most írja újra egy külsős író....

Edited by Ody Mandrell

Kezd ezer sebből vérezni a dolog. Sok mindent feláldoznak az EpIX májusi bemutatójáért...

Nem a Han Solo filmre gondolsz? :D

Amúgy tényleg, egyre több "negatív" hír éri mostanában a filmet. Nem lesz így jó, valahogy úgy érzem.

Ha csúszik a Solo film, csúszik a IX is.

Nem feltétlen, hisz két különböző, egymástól független csapat dolgozik rajta. Az ilyen meg azért benne van a pakliban, hogy utóforgatásra már nehéz visszahívni valakit. Csak néha trükkökkel meg lehet oldani. Anno Jimmy Smits az ep3 főforgatásán nem ért rá, így jeleneteit az utóforgatáson rögzítették és helyezték oda a többi jelenetre, amit már leforgattak. Amúgy sem lehet jelentős alak, ha ilyen könnyen lemondtak róla. Plusz, még az sem lenne az első eset a Star Wars történetében, hogy egy karaktert két színész alakít, akár egy epizódban. Lásd Mass Amedda, akit az ep3-ban ugye Jerome Blake és David Bowers egyszerre alakít. Vagy Vader a Rogue One-ban, ahol Spencer Wilding már nem ért rá az utóforgatásoknál, így a film végén Vadert Daniel Naprous alakítja. De mondhatnám Wedge-et is, akit az ep4-ben az eligazításon még Colin Higgins alakít, aztán kirúgták, és a helyét átvette a csatára Danis Lawson (míg a karakter hangját David Ankrum adja). De az ep1 végén Mace Windut sem éppen Samuel L. Jackson játssza (akkor éppen ő sem ért rá) egy jelenet erejéig, hanem Achmed Best, és ez rettenetesen jól látszódik, pláne a Blu-rayen.

Én valahogy ezek után nem érzem ezt akkora tragédiának. 1977-ben és 1999-ben is meg tudták oldani a dolgot, pedig ott még nem is maszkos figuráról volt szó. 2005-ben és 2015-ben maszkos figurákkal még könnyebb dolguk volt. Ha 40 évvel ezelőtt nem vérzett el ezen az ep4, 2018-ban sem ezen fog múlni a Han Solo film sikere. Csak a sajtó megint felfúj valamit, ami amúgy egyáltalán nem szokatlan, de mivel ez Star Wars, ha itt valaki forgatás közben fingik, azt is tragédiaként kell felvázolni. Mint tavaly, a Rogue One esetében. Egyesek már temették a filmet az utóforgatás (és a rendező állítólagos vagy valós kispadra helyezése) miatt, erre hű mekkora sz*rt kaptunk. Az utóforgatás az eddigi ismereteink alapján baromi jót tett a filmnek. Remélem, ennyire rossz lesz a Han Solo film is. :)

Peter Dinklage-et, ha nem is Han Solóként ( :lol: ), de szívesen látnám az SW-ben.

Edited by Dzséjt

Szerintem azért nem tolják ki a Han Solo film premierjét decemberre, mert a IX-et mindenképpen 2019 májusra akarják, és nem akarják, hogy csak fél év szünet előzze meg.

Viszont így meg az EpVIII és a Han Solo film között lesz kb. fél év.

Amúgy azon elgondolkodtam, hogy mivan, ha a Han Solo filmet 2-3 hónappal eltolják, és júliusban vagy augusztusban fogják leadni. Mivel már a Disney nyári felhozatala - itt leginkább május-júniust értem - is 3 filmet takar: májusban két Disney film jön, a Bosszúállók 3 május elején, mÍg a HS a hónap végén, ezen kívül pedig a következő hónapban meg jön a Hangya 2. Én örülnék annak, ha a HS filmet 2 hónappal később mutatnák be, vagy 3 -mal, és még így is meglenne az epizódok közötti várakozás: EpVIII - HS között 7-8 hónap, míg a HS-EpIX között 9-10 hónap. :)

Viszont így meg az EpVIII és a Han Solo film között lesz kb. fél év.

Amúgy azon elgondolkodtam, hogy mivan, ha a Han Solo filmet 2-3 hónappal eltolják, és júliusban vagy augusztusban fogják leadni. Mivel már a Disney nyári felhozatala - itt leginkább május-júniust értem - is 3 filmet takar: májusban két Disney film jön, a Bosszúállók 3 május elején, mÍg a HS a hónap végén, ezen kívül pedig a következő hónapban meg jön a Hangya 2. Én örülnék annak, ha a HS filmet 2 hónappal később mutatnák be, vagy 3 -mal, és még így is meglenne az epizódok közötti várakozás: EpVIII - HS között 7-8 hónap, míg a HS-EpIX között 9-10 hónap. :)

Az, hogy a spinoff előtt mennyi idő van láthatólag kevésbé számít a Disney-nek, mint az Epizód filmek előtt eltelt idő. Ha nem így lenne, akkor a Solo film lenne decemberben, hogy egy év legyen a 8 és közte.

• Ody Mandrell changed the title to Solo spoileres topik