Jump to content

Recommended Posts

Harrelson Han-nak egyfajta mentora lesz. Állítólag a szürke kabátos fickó az. Elég fura hajjal látni.

Egyébként ez nagyon olyan bal szélen mint egy preparált ewok. :D

Han-Solo-02.jpg

Woody Harrelson a rendezőváltásról: "Oh, you can relax, man – because obviously the Force is with us." :D

Illetve hozzátette: "Ron is great. He’s awesome. He’s such a gentleman and so prepared.” ... "And I loved Chris and Phil. But I think we did land in very capable hands."

Ez itt félig meddig OFF topic mégis érdekes lehet a készüló Han film kapcsán. Az alábbi szemelvények Frank Darabont levelezéséből származnak, aki a Walking Dead sorozat első évadjának volt a showrunnere (a második évad készítése közben lépett le). Ő jó példa rá, hogy mennyire ideges tud lenni egy író mikor azt látja, hogy nem követik a forgatókönyvét. Íme egy részlet aminek az elején az operatőrt ekézi majd a végén a bekeretezett részben azon borul ki hogy egyszerüen nem követik a scriptet:

DEo1kTjUMAAUVJU.jpg

Azt persze nem tudjuk hogy a Han film forgatásán mennyire borult ki a bili, de annyi biztos, hogy Kasdan kifejezetten a Han film miatt csatlakozott a Lucasfilmhez (az ep.7-re utólag vették rá). Ez volt az a projekt amit megszeretett volna csinálni. Zárásként még egy bájos részlet az egyik Darabont levelezésből. Remélem azért a Han film forgatásán ennyire nem forrt a hangulat :D

DEo2MbzU0AALjcV.jpg

Howard bátya újabb Lando-zása ezúttal a hiperteret pécézte ki:

kQY7yp3.jpg

MAAiYO8.jpg

Az utóbbi pár napban elkezdett valami mocorogni bennem e film kapcsán. Gyerekek, lehet, hogy kezd érdekelni? :D

Az is lehet hogy előre megutáltad a muvit csak még nem tudatosult benned. De inkább reméljük hogy tényleg elkezdett érdekelni. :D

Az is lehet hogy előre megutáltad a muvit csak még nem tudatosult benned. De inkább reméljük hogy tényleg elkezdett érdekelni. :D

Tényleg elkezdett. De ehhez az elmúlt hetekben történt dolgokra és persze képekre is szükség volt. :)

Amúgy ha már Lando, ezek a képek után nekem nagyon az a gyanúm, hogy meglátjuk végre, hogyan szerzi meg Han Landotól a Sólymot. :hmm:

Howard bátya újabb Lando-zása ezúttal a hiperteret pécézte ki:

Érdekes. Ezt a módszert már a Rogue One-nál is használták. :hmm:

Amúgy ha már Lando, ezek a képek után nekem nagyon az a gyanúm, hogy meglátjuk végre, hogyan szerzi meg Han Landotól a Sólymot. :hmm:

Nekem is ilyen gyanúm van.

Igenis legyen benne Vader apánk. Kell egy főnök akinek a rohamoszik közvetlenül felelhetnek és a sötét nagyúr nagyon alkalmas arra a szerepre. Meg az se árt ha egyesek paráznak tőle. Csak tényleg ne egy "se füle se farka" eset legyen a szerepeltetéséből.

Edited by Rog

Nem gondolom, hogy Vadernek fel kell tűnnie ebben a filmben. Most attól hogy ikonikus karakter, miért kellene feltűnnie a 2. spin-offban is? A RO -nál félig-meddig volt értelme a szerepeltetésének, de ebben a filmben én nem látok olyan nagy dolgot, amiért a sötét nagyúrnak tiszteletét kellene tennie a mozivásznon.

Megazért, a rohamoszikat egy új birodalmi vezér is irányíthatja, nem kell Vader, hogy féljenek tőle a karakterek, ott van jó példának Krennic: bár a hatalmi játszmában alulról szagolta a nagyok hátsóját, mégis megtartotta karizmáját, és látszott, hogy Tarkin és Vader párosán kívül azért tartottak tőle. Ha egy hozzá hasonló, de a ranglétrában lejjebb álló birodalmit kapunk, akkor is könnyen megoldhatják a dolgot.

Viszont ha Han ellensége egy alvilági figura lesz - azért mégis csak egy alvilági, csempészes filmre számíthatunk - akkor miért kellene a birodalmi oldalról egy vezető? A rohamosztagosok elegendők lesznek, mert van egy olyan érzésem, hogy itt nem a birodalom elleni harc lesz Han sztorija. :)

Edited by Bence1997

Itt nem a nézőkre hanem egyes filmbeli karakterekre gondoltam.

Bocsi, elírtam azt a mondatot. Arra gondoltam, hogy nem kell Vader, hogy a karakterek féljenek tőle. De Lando és Han + Csubi ha fel is tűnne, biztos hogy nem találkozna Vaderrel, mert az EpIV/V -ig nem is találkoznak vele. A többinek lenne esélye, de mint mondtam, Vader szerepe nem szükséges a filmben.

Edited by Bence1997
  • Ody Mandrell changed the title to Solo spoileres topik