Ugrás a kommentre

Solo spoileres topik


Lok Durd

Ajánlott hozzászólás

Viszont az közel kell legyen az EPIV-hez, itt viszont a korábbi évekről lehet szó.

 

Pont amiatt mert korábban játszódik én inkább arra tippelnék hogy a film azt mutatja majd be, hogy Han hogyan indul el azon az úton aminek a végén ő lesz Jabba legjobb csempésze.

A kérdés számomra az hogy Han mennyire lesz profi. Mert túl profi nem lehet hiszen kezdő korában látjuk, de egy bénázó Han meg kicsit illúzióromboló lenne.

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos ezekből a forgatási képekből egyelőre nekem még semmilyen Star Wars érzés nem jön át. De van néhány ötletes gépjármű, meg egy-két megmosolyogtató is. Az biztos, hogy egyelőre ez a film még nem keltette fel az érdeklődésemet, mondjuk van még ideje. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Detto. Meglássuk. Ezekkel a a kerekekkel nagyon mellélőnek ha így marad.

 

Egyébként itt nagyon érzem a bukta szagot. Eleve rövidebb idő alatt készül mint a többi SW, és tkp. ez lesz az első igazi különálló mozi (a Rogue One-t én nem tekintem annak).

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is van esély a buktára. Eleve ez is fura, hogy életének több eseményét is be akarják mutatni. Amik ugye más más években történtek. Amik külön filmekben jók lennének, na de egy filmbe belesűríteni. Mi lenne így a fő szál? Szerintem jobban járnánk egy egyszerű kalanddal.

Ford nélkül meg aligha érdekelheti az embereket, ne feledjük, hogy volt egy ifjú Indiana Jones sorozat is, és az is bukott.

Egy sw film bukása meg sajnos az ep9nek se tenne jót.

Mondjuk annyiból érdekes lesz összehasonlítani, vajon Sean Patrick Flanery, River Phoenix, vagy Alden Ehrenreich tudja-e jobban megidézni Fordot.

Szerkesztve: - ati
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezekkel a a kerekekkel nagyon mellélőnek ha így marad.

A kerekek hótziher, hogy nem maradnak, vagy nem mindegyiknél. Eleve általános, hogy a földközeli siklók a forgatás során kerekes járművek, szóval tuti a legtöbbnél le fogják venni. A maradék meg, nos, láttunk kerekes és lánctalpas járművet is már Star Wars filmben, nem is olyan régen. :) De a többségük biztos röpködni fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is bukta szagot érzek, de azért még kivárok. Emlékszem, a RO is fura volt nekem, és az első előzetes sem győzött meg engemet, hiszen valahogy nagyon fura volt. A 2. előzetes ( az olimpiai előzetes augusztusban ) már sokkal jobb volt.

 

Én itt is ezt érzem majd. Szerintem az első előzetestől ne várjunk olyan sokat, majd a későbbiek fognak ütni - legalábbis gondolom én.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ford nélkül meg aligha érdekelheti az embereket, ne feledjük, hogy volt egy ifjú Indiana Jones sorozat is, és az is bukott.

Akkor azt se feledjük, hogy volt egy Rogue One, ami meg baromi nagy siker lett mindenféle nagy régi SW sztár nélkül. A főszerepben ott egy totál ismeretlen női karakter volt. Az alábbi képek meg nem hivatalos promó anyagok csak pár elkapott részlet néhány kütyüről meg diszletről. Elég merész ezekből bármi érdemi következtetést levonni. Eleve ahogy Dzséjt is irja a kerekeket például biztos kiveszik. A legelső Star Warsban Luke siklója -legalábbis az egyik verzió- is kerekeken közlekedett a forgatáson.

 

De úgy látszik ez minden SW film sorsa itt a fórumon. Amig nem indult be a reklámgépezet nagyon ment a fitymálás a Rogue One körül is. Egyébként ennek a filmnek kb. nulla esélye van a buktára. A nézőket ma már nem egyes szereplők hanem franchiseok vonzzák be a moziba. Csak nézzétek meg a Marvelt: amig a Galaxis őrzöi nem jelent meg a mozikban az átlag mozibajárónak halvány lila gőze nem volt kik ezek a figurák de bement mert ott volt a Marvel logó. Ez a film, ha profin fogják összerakni -amihez zéró kétség fér, mert a Disney kizárt hogy féllvállról vegye- akkor sikerre van itélve egyszerüen azért mert Star Wars.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kétségtelen, hogy minden eddigi új filmnél volt félsz bennem, de itt még az sincs. Egyszerűen nem érdekel még annyira sem mint a korábbi filmek, a gyártásuknak ebben a szakaszában. Persze ez majd biztos változik ahogy haladunk előre. Egyébként pl. egy Obi-Wan mozi sokkal jobban izgatna.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem az alvilági téma, Jabba és a csempészet maga a birodalomban baromira érdekel. Ford hiánya nálam minusz pont, de elnézegetve az új srácot, szerintem ezzel sem lesz probléma. A Rogue One volt az első spin-off és a történet prezentálásán ez valamelyest érződött is, mert szakítani a régi keretekkel, de az elmesélt sztori eléggé megkötötte azért a kezét. Ez lesz az első olyan Spin-off, aminél elvileg láthatjuk, hogy mit is akarnak kihozni ezekből a különálló történetekből, mi az a mélység és határ, amiben engedik, hogy elszakadjon az epizód filmektől. Szerintem egy Solohoz illő, cool filmet akarnak összerakni Bobával, Jabbával, Chewie-val és a Falconnal. Szerintem nagyon fogyasztható lesz, kérdés, hogy a coolságon túl meg tudják-e tölteni tartalommal, vagy inkább tényleg csak a menőségi faktorra és a humorra mennek rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt a filmet várom a legjobban.

A rendezői szerintem nagyon tehetségesek, jelenleg mindenképp Hollywood elitjébe sorolnám őket. A téma szintén rengeteg lehetőséget kínál. Mindenki imádta Jabba bűnbarlangját a hatodik részben, itt most egy egész filmet kaphatunk hasonló közegben. Ráadásul ez a film tényleg alulról mutathatja be az univerzumot, hiszen a szereplői nem hősök lesznek.

 

Sokan mondjátok hogy a képek nem túl meggyőzőek eddig, nekem tetszenek. A járművek mások mint a hagyományos SW járművek, valóban kicsit Mad Max szerűek, de szerintem az illik ehhez a témához. Itt nem a csili-vili űrhajóké lesz a főszerep, hanem a lepusztult ócskavasaké.

 

 

 

 

Ezt a filmet számomra csak az ronthatja el, ha a csempészkedés helyett Han elkezd világot megmenteni. Na akkor csalódott leszek de nagyon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Vagy legalábbis eddig nem láttunk vizet a Tatooine-on. Viszont én el is várom egy Han Solo filmtől, hogy ilyen, klasszikus világokat idéző helyeken játszódjon. Ehhez a karakterhez ez illik, nem a naboo-i vagy a coruscanti csilli-villi. És én nagyon remélem, hogy a Tatooine lesz. Egyrészt, jó lenne oda visszamenni, másrészt kötődik Hanhoz, harmadrészt, nem lenne rossz új aspektusát megismerni. Egy vizes terület meglehetősen sokat adna hozzá.

Bár arra azért kíváncsi vagyok, mikor kiszül legközelebb olyan Star Wars, amiben nincs valamilyen sivatagos bolygó. Erre azért az ep5 óta nem volt példa (sőt ha a Hoth-ot hósivatagos bolygónak vesszük, akkor sosem volt rá példa).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehetne benne Nal Hutta, Nar shaddaa ezek elég földöntúli világok. Én az előzmény trilógián nőttem fel. Szóval én az olyan látványos CGI világokat várom el, amik már a kinézetükkel elvarázsolnak. Több millió bolygó van. Elhiszem hogy sok benne a földhöz hasonló, ezzel nincs is baj. Az arányokkal van baj, hogy azokat tolják az arcunkba mindig. Legyen már egy kicsit több fantáziájuk.

Ha ez a Tattooine akkor elfogadom. De ne legyen már két sivatagos bolygó egy filmben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.