Ugrás a kommentre

Solo spoileres topik


Lok Durd

Ajánlott hozzászólás

  • 4 héttel később...

Egy dolog egy mellékszereplőnél belenyúlni ebbe, akinek ráadásul pöccre ugyanúgy kell kinéznie, mint az EpIV-es verziója, és más egy főszereplő, aki előzményt kap x évvel korábbi önmagából. Ewan sem fog utólag CGI finomítást kapni, hogy hasonlítson jobban Guinessre, és nem hinném, hogy itt is komolyabban belenyúlnának a színész arckátékába stb, csak hogy jobban hasonlítson. Akkor felkérték volna Fordot, hogy visszafiatalítsák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy dolog egy mellékszereplőnél belenyúlni ebbe, akinek ráadásul pöccre ugyanúgy kell kinéznie, mint az EpIV-es verziója, és más egy főszereplő, aki előzményt kap x évvel korábbi önmagából. Ewan sem fog utólag CGI finomítást kapni, hogy hasonlítson jobban Guinessre, és nem hinném, hogy itt is komolyabban belenyúlnának a színész arckátékába stb, csak hogy jobban hasonlítson. Akkor felkérték volna Fordot, hogy visszafiatalítsák.

 

Nem is így gondoltam, hogy ugyanezt fogják eljátszani, csak engem ez amit láttam tegnap este, meggyőzött, hogy nem lesz itt gond ilyen téren :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel a Disney éra két filmjének droid szereplői igen népszerűek lettek a nézőknél, kíváncsi vagyok a Han Solo filmben is lesz-e droid szereplő. Mivel a legendákban Landonak volt egy droid társa így nem lepne meg ha átvennék ezt.

Szerkesztve: - ati
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis infó:

 

"A hírt maga Kathleen Kennedy, a Lucasfilm jelenlegi elnöke osztotta meg a közönséggel.

 

"Közel vagyunk hozzá, februárban kezdünk forgatni.”

 

A film a jövőre érkező 8. rész után fog a mozikba kerülni. A filmet Phil Lord és Chris Miller fogják rendezni, Lawrence Kasdan forgatókönyve alapján, akinek hivatalosan is ez lesz az utolsó Star Wars kalandja. A filmről ezidáig annyit tudunk, hogy 10 évvel az Egy új remény előtt fog játszódni, a főszereplő Han Solot, Alden Ehrenreich alakítja majd, jelen lesz a fiatal Lando Calrissian, Donald Glover alakításában, valamint a stáb tagja a Trónok harca sztárja, Emilia Clarke is. A film jelen állás szerint 2018. május 25.-én kerül majd a mozikba, de ez még változhat, ahogy történt az a 8. rész esetében is."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbra sem ülök tűkön a project hallatán, ez az év (2017)a 8-é lesz.

De egy cseppet belegondolva rendhagyó dolog lesz és egy nagyon személyes élménynek képzelem.

Hisz egy karakter így még nem volt központba helyezve. Még egyik Skywalker sem, szóval valami újszerű lesz az tuti.

Ja és ha valamikor, hát itt abszolúte el kell felejtenünk a jediket és a fénykardok szikráit, még utalás és említés szintjén is, ami bizony még komolyabb újdonság és nekem már most hiányzik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és ha valamikor, hát itt abszolúte el kell felejtenünk a jediket és a fénykardok szikráit, még utalás és említés szintjén is, ami bizony még komolyabb újdonság és nekem már most hiányzik.

Hm, ebbe még bele se gondoltam, pedig jogos. Han sok cifra dolgot látott, de elmondása szerint semmi bizonyítékot arra, hogy létezik egy misztikus energiamező. Remélem nem kell majd mindenféle magyarázatot gyártani utólag, mondjuk, hogy a szkepticizmusa abból fakad, hogy épp nem nézett oda. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk az ep4-ben azért annyit tud a fénykardról, hogy ősi fegyver. Ez persze még nyilván senki számára sem bizonyíték, hogy létezik egy misztikus energiamező, ami mindent irányít. :) Han esete azért érdekes ebből a szempontból, mert ő már élt a klón háborúk idején. A lentiek alapján az ep3-ban 15 éves. Szóval még ha élőben nem is találkozott Jedi lovaggal, hallania kellett róluk. Oké, ettől a vallásukat még tarthatja humbugnak, de a Jedi lovagok számára még nem lehetnek olyan legendás alakok, mint mondjuk Rey számára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Rebelsben is elhangzik igy már kánon, hogy a Köztársaság idején 10 ezer jedi védte a galaxist. Ez borzasztó kevés: a lakosok túlnyomó többsége valszeg sose látta őket és épp ezért nyugodtan hihette hogy az egész csak fel van fújva vagy marhaság az egész. Hannál annyi a probléma hogy a másodpilótája konkrétan harcolt a jedik oldalán. Ezek után miért vannak kétségei? Na majd lehet hogy ebből a filmből kiderül. Az Erőhasználók és a fénykardok hiányának egyébként kifejezetten örülök. Azokból rengeteget kaptunk nem csak a filmekben de a sorozatokban is. Már a Rogue One-ban is frissitőleg hatott, hogy az SW ezen oldala alig szerepelt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk az ep4-ben azért annyit tud a fénykardról, hogy ősi fegyver. Ez persze még nyilván senki számára sem bizonyíték, hogy létezik egy misztikus energiamező, ami mindent irányít. :) Han esete azért érdekes ebből a szempontból, mert ő már élt a klón háborúk idején. A lentiek alapján az ep3-ban 15 éves. Szóval még ha élőben nem is találkozott Jedi lovaggal, hallania kellett róluk. Oké, ettől a vallásukat még tarthatja humbugnak, de a Jedi lovagok számára még nem lehetnek olyan legendás alakok, mint mondjuk Rey számára.

Igen, most így első körben az Erőre gondoltam. A fénykardok kapcsán, amire én kényes lennék, ha látna egy fénykardot hatásosan működni, mert akkor nehezen lehetne szkeptikus a spádéval kapcsolatban. Mondjuk 10 évvel a Yavin előtt ez a veszély nagyon nem fenyeget. Viszont lehet, hogy majd elsétál a háttérben Ezra vagy Kanan. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Rebelsben is elhangzik igy már kánon, hogy a Köztársaság idején 10 ezer jedi védte a galaxist. Ez borzasztó kevés: a lakosok túlnyomó többsége valszeg sose látta őket és épp ezért nyugodtan hihette hogy az egész csak fel van fújva vagy marhaság az egész.

A tízezer Jedi valóban kevés ahhoz, hogy sokan találkozzanak velük, de bőven elég, hogy halljanak róluk. A TCW és a Rebels is bebizonyította, hogy ott is van televízió és híradó, csak HoloNetnek hívják. Teljesen hihetetlen, hogy egy galaktikus konfliktus legfőbb vezetőiről, akiket Palpatine a TCW-ben még a Coruscant utcái fölé kifüggesztett kivetítőkön futó hírműsorban is említ, sohasem hallott Han, aki ekkor már azért nem kisgyerek. Az Erő lehet számára humbug, de a Jedi Rend semmiképpen sem lehet neki ismeretlen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De arról szerintem sose volt szó hogy nem hisz a jedik létezésében. Arról volt szó hogy az Erőben nem hisz. A jedik állitolagis elképesztő képességeit hiszi humbugnak. Egyébként nem akarok politizálni de sajnos az elmúlt hónapok eseményei rávilágitottak hogy az amiről a hiradások szólnak meg amit az emberek elhisznek az sokszor két különböző dolog. Hiába számol be valaki a tényekről ha valaki elkezdi terjeszteni az ellenkezőjét akkor onnantól már a hirfogyasztón múlik hogy mit hisz el. És az a döbbenet hogy ehhez nem kell egy galaxisnyi világ se, már egyetlen bolygón is tömegek hisznek elképesztő dolgokban (pedig ekkora léptékben még jobban leellenőrizhetők az információk). Ezek után teljesen irreális lenne ha egy galaxisban ahol mindössze 10 ezer jedi lovag tevékenykedik az emberek mindenhol hinnének a jedik képességeiben meg az Erőben csak mert azt mondják a hirek.

Most arról nem is beszélve hogy az ep.3 után micsoda "mitoszrombolás" mehetett. A hiradások valszeg épp a jedik korrupciójáról szóltak, nem a hőstetteikről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már a Rogue One-ban is frissitőleg hatott, hogy az SW ezen oldala alig szerepelt.

Őszintén? (Rogue One spilerek)

A Rogue One, az első film amiben volt kyber-kristály a képernyőn, és mondták is, hogy a fénykard magja.

Megjelent a Whillek temploma és két "Őrző" is. Az "Erő" szót szerintem ebben a filmben halljuk legtöbbször, hála Chirrutnak és Blaze-nek. Bár Ersoék is használják..

És persze mintha volna egy jelenet sugárpallossal is konkrétan.

;)

 

Szóval szerintem ez nem a legjobb példa volt erre, de esetleg pont ez a Han film lesz az, vagy kell annak lennie.

Amúgy kimagyarázható Han hitetlensége/tudatlansága/ignorálása, de hogy Chewbaccával ez miért nem volt téma, az nehezen. -jó felvetés Bomarr :clap:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fénykard és az Erőhasználók hiányáról beszéltem. Mennyit is szerepeltek ezek a Rogue One-ban? Nettó három percet egy több mint két órás filmben? A Rogue One épp hogy jó példa szerintem.

Jó, akkor vedd úgy, hogy nem neked írtam, csak egyszerű megállapításként. De azt tartom, hogy sokat foglalkoztak a részben az erővel és az erőhasználat kérdése is nyitva még a Chirrut topicban. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk 10 évvel a Yavin előtt ez a veszély nagyon nem fenyeget. Viszont lehet, hogy majd elsétál a háttérben Ezra vagy Kanan. :P

Az a veszély se fenyeget hogy ők elsétálnak mert ők csak 5 évvel később találkoznak. Esetleg Ahsoka tűnhetne fel valahol ebbe az időben. Mondjuk az durva lenne ha lenne benne egy Ahsoka cameo. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a veszély se fenyeget hogy ők elsétálnak mert ők csak 5 évvel később találkoznak. Esetleg Ahsoka tűnhetne fel valahol ebbe az időben. Mondjuk az durva lenne ha lenne benne egy Ahsoka cameo. :D

Nem tudom, hogy pont ezt, de az biztos, hogy minden lehetőséget meg fognak ragadni a kontinuítás jegyében.

Ahsoka? Emilia Clarke? ;):P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahsoka? Emilia Clarke? ;):P

Arca azt mondanám hogy jó lenne de fizikálisan nem. Kicsi és tömzsi hozzá. A felnőtt Ahsoka 188cm, ide egy modell alkat kéne.. Közbe eszembe jutott hogy itt még közel se felnőtt és ahhoz passzolna Emillia testalkata. :D

Hát érdekes lenne ha tényleg ő lenne Ahsoka, és ugye ők Chewbacca-val ismerik egymást szóval még nem is lenne annyira erőltet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arca azt mondanám hogy jó lenne de fizikálisan nem. Kicsi és tömzsi hozzá. A felnőtt Ahsoka 188cm, ide egy modell alkat kéne.. Közbe eszembe jutott hogy itt még közel se felnőtt és ahhoz passzolna Emillia testalkata. :D

Hát érdekes lenne ha tényleg ő lenne Ahsoka, és ugye ők Chewbacca-val ismerik egymást szóval még nem is lenne annyira erőltet.

Persze, nekem is az arcocskája ugrott be, hogy stimmelne.

Viszont a lentebb taglalt kérdéskör szinte biztosan kizárja, hogy komolyabb szerepet kapjon vagy hogy komolyabb interakcióba kerüljön Hannal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fénykard és az Erőhasználók hiányáról beszéltem. Mennyit is szerepeltek ezek a Rogue One-ban? Nettó három percet egy több mint két órás filmben?

Viszont az a három perc talán annak a két és fél órának a legemlékezetesebb jelenete. :D (Persze nem, csak viccölök, de a "nem-rajongók" számára talán mégis.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a veszély se fenyeget hogy ők elsétálnak mert ők csak 5 évvel később találkoznak. Esetleg Ahsoka tűnhetne fel valahol ebbe az időben. Mondjuk az durva lenne ha lenne benne egy Ahsoka cameo. :D

Igaz. Ezra nem nagyon fog tudni, csak max Kanan. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.