Jump to content

Recommended Posts

Kezdetnek akár Han Solo: A Star Wars Story is lehetne a címe amit később Han Solo-ra változtatnának. :D

Woody Harrelson hivatalosan is csatlakozott a Han Solo filmhez.

Klassz. Bírom Woody-t. Remélem jó szerepet kap.

• 2 weeks later...

A huttok szinte kötelezőek. :D Ha nem is Jabba de valamelyik hutt mindenképp legyen. Nagy álmom lenne Cade Bane felbukkanása. (Megjegyzem szerintem sokkal menőbb mint Boba Fett).Ha már Sawt átvették akkor ő is jöhetne. Vagy esetleg Hondo, nagyon jó lenne :D Mindketten beleszőhetők egy jó alvilági sztoriba.

Nem akarom hogy sok birodalomi jelenlét legyen a filmben, de remélem hogy ha fel is bukkan a birodalom akkor az ep 3 végén látott hajók lesznek benne pl fehér Venator. Ezeket a hajókat ugyanis alig láttuk még. Ne legyen már itt is ugyanolyan minden jármű mint a klasszikus trilógiában.

Szerintem Cad Bane nagyot ütne, mint egy antagonista! De akár egy esetleges Boba Fett-filmben is.

Mindenesetre én azt érzem, hogy őt alaposan alulhasználja a Lucasfilm, már rég vissza kellett volna hozniuk a Rebelsben, pl. Hondo-nál sokkal nagyobb kultusza volt. Szóval szerintem az az oka ennek, hogy a Han Solo-, vagy legkésőbb a Boba Fett-filmre tartogatják Bane-t. A Solo-film említett western-stílusával teljesen harmonizálna a karakter.

Igen, kellenek huttok, meg egyáltalán egy űrlényektől, a legfurább szerzetektől hemzsegő filmet várnék. Greedo-nak lehetne hasonló cameo-ja, mint a RO-ban Dr. Evazannak és Ponda Babának.

Elindult a forgatás.

A Red Cup csak egy munkacím. Ezeknek általában nem sok köze van a filmhez. Az ep.2 munkacíme "Jar Jar nagy kalandja" (Jar Jar's Big Adventure) volt.

OFF

A sok epI fikázó legnagyobb örömére, gondolom. :lol: Mekkora troll. :D

• 2 weeks later...

A színészekről szóló híreket tessék a színészekkel foglalkozó topicba tenni, nem a spoileresbe :nana: És ugyanúgy nem árt előtte körülnézni (legalább egy oldalt visszapörgetni), hogy nem-e került már be :nana:

Vissza szoktam nézni és én nem találtam, hogy meg lett volna osztva ebben a topickban, de a másikban igen. Valószínűleg most már hivatalos, hogy szerepelni fog a filmben.

Edited by tomcsi80
  • 3 weeks later...

Egy Fuerteventura nevű spanyol szigeten is forgatnak.

Néztem pár képet erről a helyről. Érdekes és szép. Így elsőre talán kicsit talán "túl szép" ehhez a filmhez, de persze ezen úgyis sokat alakítanak majd. A település viszont nagyon hangulatos.

Edited by Jar-Jar Binks
  • 2 weeks later...

Solo a film elején még csak 18 éves lesz a végén pedig 24. Többek közt azt is látni fogjuk ahogy megszerzi a Falcont és ahogy találkozik Chewbaccával. Mindezt a Disney vezér osztotta meg a nagyközönséggel, tehát elég belsős info :)

Újabb színész csatlakozott a második különálló film eddig is elég színes szereplőgárdájához: a Variety szerint Ian Kenny is szerepet kapott a továbbra is ismeretlen című Han Solo mozifilmben. A fiatal színész korábban a Fair City című musicalben és egy tévésorozatban szerepelt, azaz neki ez lesz az első nagyobb szerepe. Hogy pontosan kit alakít majd, arról egyelőre nincs információ.

ian-kenny-.png

• 4 weeks later...
  • Ody Mandrell changed the title to Solo spoileres topik