Ugrás a kommentre

Solo spoileres topik


Lok Durd

Ajánlott hozzászólás

Vajon lesz fénykard ebben a filmben? Szerintem lesz. Tegyük fel, lehet Hannak lesz egy olyan küldetése, amiben pont egy régi fénykardot fog csempészni valami Jedi-ereklye gyűjtőnek, csak amikor kipróbálná, az besül. Ez akár lehet egy indok arra is, hogy Han miért tartja többre a lézerstukkert mint a spádét.

Szerkesztve: - RacerX
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiderült, hogy a Han Solo film forgatása körülbelül három hétre a Kanári szigetekre költözik. Még nem tudni, mely filmbéli helyszínt hivatott megtestesíteni Fuerteventura. Azonban mivel elég változatos természeti adottságokkal rendelkezik a sziget, így könnyen előfordulhat Tatooine is a helyszínek között. Egyes elképzelések szerint viszont akár Korélia is elképzelhető lehet.

 

kanariszigetek.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sőt, az valószínűleg a klón háborúk idejébe is belenyúlik, hiszen a pletyik szerint Han nagyon fiatal kora is belekerül, márpedig Han az ep2-3 idején született. Engem még az sem lepne meg, ha egy klón háborús csata is beficcenne.

Elvileg nem.

Solo a film elején még csak 18 éves lesz a végén pedig 24. Többek közt azt is látni fogjuk ahogy megszerzi a Falcont és ahogy találkozik Chewbaccával. Mindezt a Disney vezér osztotta meg a nagyközönséggel, tehát elég belsős info :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Július 15-én, a D23-on jelentik be a film címét, és a "reflektorfényt kap" szöveg alapján másra is számíthatunk majd. Talán az első képekre? :hmm:

http://epicstream.com/news/Lucasfilm-Confirmed-For-D23-Han-Solo-Official-Title-Reveal-Rumored-For-Event

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Khm, khm... :D

Ezt már a Collidernél is fejtegették, hogy nem mindent lőnek el a Celebrationön, mert a D23 is egyre nagyobb esemény évről évre, és ott is van alkalmuk bejelenteni, amit addigra kitalálnak. A Han Solo filmről biztosan ott és a SDCC-n tudunk meg többet, szóval a spin-offok menetrendjét is hozzácsaphatnák akkor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Jól van, jól van. Lesz Birodalom. Vajon a felkelés előtt, hány alkalommal tett keresztbe a Birodalomnak, vagyha nem direkt neki, akkor a Birodalom rendvédelmi erőinek (rendörség, adóhatóság, büntetésvégrehajtás, határvédelem stb.)? Az tuti, hogy az a lépegető valami fontos helyet, dolgot őriz.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A csempészkedős hangulat már most megvan, pedig ez a kép gyakorlatilag semmire sem jó... és mégis :)

 

Szerintem is legyen ez inkább Tatooine mert alvilág tekintetében ott aztán van lehetőség bőven. Én egyébként kifejezetten csalódnék ha Jabba nem szerepelne a filmben. Neki muszáj benne lennie.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.