Ugrás a kommentre

Solo spoileres topik


Lok Durd

Ajánlott hozzászólás

A Marvel filmekből évente több is készül mégis mindegyik siker. A titok ott is az hogy különböznek egymástól. Inkább akkor lenne baj, ha az SW filmek magukat ismételnék. Akkor könnyen rájuk unna az átlag. Az hogy ez is más lesz szerintem inkább az előnye mint a hátránya. És Han Solo még mindig sokkal többet mond az átlag nézőnek mint azok az obskurusabb témák, amikről a fanok akarnának spin-offot nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahsoka felbukkanása értelmetlen és erőltetett lenne. Eleve jó lenne ha kiderülne hogy a galaxis kicsit nagyobb mint egy magyarországi kisváros és olyan figurák akiknek nincs sok közük egymáshoz nem futnának össze. Az egyébként zseniális Zsivány Egyes pont ott botlik meg egy picit nálam mikor Pondababa teljesen feleslegesen feltűnik a Jedhán.

Szerintem is erőltetett lenne de azzal egy kicsit magyarázható lenne a találkozásuk hogy Ahsoka és Chewbacca ismerik egymást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig valószínűleg ez a film csak nagyon lazán fog kapcsolódni a fő sodorba. De szerintem ez nem baj, bár kissé veszélyes is, hogy ez majd mennyire fogja érdekelni az átlagnézőt. Főleg úgy, hogy ez már a negyedik SW mozi lesz négy év alatt...

 

Bár úgy látom, ezen a fórumon nem igazán lelkesedtek ezért a filmért, más rajongók meg a Han Solo recast miatt éreznek előre szentségtörést (nem hasonlít, nem olyan jó, nem Harrison, stb.), ugyanakkor én ezt a filmet várom a legjobban, nagyjából azóta, mióta bejelentették, hogy a két rendező Phil Lord és Chris Miller. Számomra egyértelműen ők a legtehetségesebbek a Disney-korszak SW-rendezői közül.

 

Ha kételkedtek, javaslom, nézzétek meg a Lego-kalandot (ők rendezték azt is), azon felül, hogy van benne egy minimális SW-utalás is, elképesztően szellemes, üde, humoros, kreatív, újító, fordulatos, és egyedi látványvilágú (nem csak simán látványos) film, a humor mellett megható dráma is van benne, és komoly tanulság, ha egy hasonlóan nagy filmet tesznek le az asztalra, én el tudom képzelni, hogy ez lesz a legnagyobb SW-meglepetés, és saját jogán vívja ki magának a film a sikerét. De nem akarom elkiabálni. A két fickó Celebration-ös megjelenése, az ott megosztott gondolataik rettenetesen bíztatóak számomra, elkötelezettek, mégis lazák, láthatóan nem görcsösek. Ez kell az SW-nek, aminek a megrendezése hihetetlen teher lehet (nyilván amellett, hogy áldás is), és ez csak úgy működhet, ha a feszültség nincs rossz hatással a kreativitásra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pletykák szerint Woody Harrelson lehet Han Solo mentorra.

Csak most olvastam a hírt, de nincs kifogásom ellene. Nagyon sokoldalúnak tartom és manapság igencsak másodvirágzását éli, erre nagy korona lehet egy sw szerep.

Kb olyan volumenű szinfoltnak tartom a dolgot, mint Whitakert a Rogue One-ban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Furcsa filmnek ígérkezik. Nem igazán mozgat meg a dolog, legfőképp a hangulatára leszek kíváncsi. Mennyire sikerül úgy elszakadni a megszokottól, hogy azért megmaradjon az erős SW feeling. Az animációs sorozatok többször kalandoztak már ilyen vizekre, változó sikerrel. Most ez egyetlen film lesz, egy lehetőségük van jól beletalálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A huttok szinte kötelezőek. :D Ha nem is Jabba de valamelyik hutt mindenképp legyen. Nagy álmom lenne Cade Bane felbukkanása. (Megjegyzem szerintem sokkal menőbb mint Boba Fett).Ha már Sawt átvették akkor ő is jöhetne. Vagy esetleg Hondo, nagyon jó lenne :D Mindketten beleszőhetők egy jó alvilági sztoriba.

Nem akarom hogy sok birodalomi jelenlét legyen a filmben, de remélem hogy ha fel is bukkan a birodalom akkor az ep 3 végén látott hajók lesznek benne pl fehér Venator. Ezeket a hajókat ugyanis alig láttuk még. Ne legyen már itt is ugyanolyan minden jármű mint a klasszikus trilógiában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huttokat akarok látni. :D

Dettó! Ha nem lesz egyetlen hutt se óriásit fogok csalódni.

Egyébként ez biztos változni fog a következő hetekben de én most kicsit jobban várom ezt a filmet, mint az ep.8-at. Annál lehet tudni hogy a hangulat hasonló lesz mint az ep.7-nél. Ami szuper de most per pillanat jobban érdekel, hogy ebből mit hoznak ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.