Ugrás a kommentre

Star Wars Saga jubileum


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintetek kérjek akármit karácsonyra, vagy kérjem inkább az árát fontban? Röhögjetek ki de szerintem nálam ez HONVÁGY.

Igen, vannak olyan helyek, ahol az ember az első pillanattól jól érzi magát. London nagyon ilyen, és a Star Wars érzés még dobott rajta egyet - jobb helyszínt Európában nem is találhattak volna a CelEu megrendezésére.

De mi is lesz 2009-ben? (Bár minden alkalom jó alkalom... :oops: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 3 héttel később...
Asszem nekem még hiányzik a 0715.rar (asszem ez SimonZ kollekciója) és a Kuldes3. Legalábbis a Kuldes sorozat csak a The Vader Project képekig van meg. Légyszi juttassátok el hozzám!!!

Bomarr képei nekem sincsenek meg teljesen, hiányzik egy része. A 0715.rart megnézem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...
  • 2 héttel később...

Nos, némi fáziskéséssel ugyan, de végre elkészült és felkerült a starwars.hu-ra a Celebration Europe beszámolóm - itt olvasható:

 

http://www.starwars.hu/center/extrak/?page...oldal_alcim.htm

 

S ha még nem láttátok volna, akkor tekintsétek meg a londoni rendezvényről készült videómontázst is:

 

http://www.starwars.hu/multimedia/video/?p...oldal_alcim.htm

 

Jó szórakozást!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A harmincadik évforduló kapcsán felkerült az sw.hu-ra pár remek rajongói írás, melyek között ott tisztelhetjük lokatelli visszaemlékezését is! Emellett külön felhívnám a figyelmet Kovács Patrik írásaira, mert élményszámba mennek!

 

Sw.hu cikkek

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kovács Patrik írásai valóban nagyon élvezetesek, szeretném megemlíteni, hogy segítségemre volt a szinkrontabellámban is.

Köztünk a helye egy ilyen embernek! Nincs kedved meghívni a fórumra? Sajnos én nem simerem, csak most hallottam, illetve olvastam róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.