Ugrás a kommentre

Star Wars Saga jubileum


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hali!

Hazaérkeztünk, legalábbis ötkor az elválásnál a reptéren megvolt mindenki hiánytalanul és épségben :)

Nagyon jó volt, elkezdek majd visszaolvasni lassan a fórumon.

Meglesz a beszámoló meg persze a képek is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem nem felejti el, hogy kell egy külföldi országhoz egy külön hívószám :D

Aranyom, nekem ilyenek nem kellenek, mert számlás vagyok, nem kártyás, és mivel részemről +36-tal tárolom a számokat a telómban, két gombnyomásra tudok hívni bárkit, hajszálpontosan úgy, mint itthon :D

A franc, azért az gáz, hogy nem a reptérről telefonáltam, hanem hívni kellett :)

Na meg az időeltolódást is elfelejtettem :D Ott éppen hogy sötétedett, de idehaza már éjszaka volt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogyhogy ilyen korán mentek?Nem pénteken lesz?

P-sz-v volt, de mi még csütörtökön várost is néztünk, hogy ha már ott vagyunk, lássuk Londont. Ki tudja, mikor járunk legközelebb arrafele? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik késéssel érkeztek, nagyon nem faggatóztam.

Nem késtünk, előbb érkeztünk pár perccel, a probléma nem abból adódott, de nem veszem el a krónikás "kenyerét", majd Bomarr mindent megír :D

Na persze egyesek exkluzív beszámolót kapnak :D:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oks, ezeket azért sejtettük, de mégis valahogy az egésznek nagyobb a füstje mint a lángja. Olyanok hangzanak el amiket már a nagyérdemű amúgyis tud a netről vagy más hírforrásból. Azért egy 30.-dik évfordulós hepajra illene valamit felmutatni. Pl mekkora feelingje lett volna, ha terítékre rakták volna a saga nagyfelbontású megjelenését Blu-rayen vagy HD-DVD-n. De ez csak egy példa amiről persze tudjuk, hogy még várat magára.

Anélkül, hogy előre részleteket mondanék az "élményekből": noha párszor szóba jött az SW jövője, a Celebration föleg és elsősorban az elmúlt 30 év megünneplése volt. És mint ilyen egészen fantasztikusan müködött. Épp ezért abszolut nem is hiányzott semmiféle nagy horderejü bejelentés a teljesebb élvezethez... nem hinném, hogy egy Blu-ray disk megcsillogtatásától markánsan jobban éreztük volna magunkat... történt helyette épp elég más :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anélkül, hogy előre részleteket mondanék az "élményekből": noha párszor szóba jött az SW jövője, a Celebration föleg és elsősorban az elmúlt 30 év megünneplése volt. És mint ilyen egészen fantasztikusan müködött. Épp ezért abszolut nem is hiányzott semmiféle nagy horderejü bejelentés a teljesebb élvezethez... nem hinném, hogy egy Blu-ray disk megcsillogtatásától markánsan jobban éreztük volna magunkat... történt helyette épp elég más :)

Na akkor majd várom tűkön ülve az élménybeszámolót :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Starwarsos volt. Nagggyon.

 

London is tetszett, de az ExCel csarnok tartalma az mindent felülmúlt.

 

Dave Prowse felismert.

Daniel Logan megdicsérte az órámat.

Matthew Wood köhögött egyet a kedvemért, és aláírta a Grivi-mintás pólómat, és egy kerekasztal-beszélgetés is sikerült vele, a javát felvettem.

Szereztem egy festett "fültisztító pálcikát"... bizony, podverseny-nézőt.

Megnéztem a Fanboyst.

 

 

Részletek később.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv újra itthon.Kiváncsi vagyok milyen volt.Na persze elöször az angol sörre.A Star Wars ráér később is. :)

Ez a helyes beszéd! :D Na nem mintha annyira nagy sörívó lennék :D

 

Amúgy kaptam exkluzív képeket :D Voltak tetszetős dolgok annyi szent. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv újra itthon a nagy utazóknak!

 

Látom Karrde a szokásos precízitással elkezdted válaszolgatni a hozzászólásokat.

Krande gondoltam, hogy te mély nyomot hagysz az emberek emlékezetében. :D Abban meg biztos voltam, hogy szerzel valamit. :D

Bomarrtól "türelemmel" várjuk a beszámolót. (Azért tessék igyekezni krónikás úr. :D )

Zoliról mi hír van, vagy ő már haza sem jött? Vitte magával a Lucasfilm?

 

Olvasom, hogy holnap tvzni fog. :)

Szerkesztve: - lokatelli
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Utazók! Legalább néhány szót ejtsetek a szinfónikusok koncertjéről, az már nagyon fúrja az oldalam.

Hát azt sajna kihagytuk :) A filmzenei koncertről elöszőr még csak az derült ki, hogy más zenék is lesznek, aztán az, hogy már nem is lesz SW... választani kellett Ian McDiarmid, az ep.4 vetités és az SW-mentes koncert között és végül az előbbiek mellett döntöttünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv Rog! Te is élvezted az SW maratont? :)

Hát az tutira maradndó élmény volt. :D

A műsorok nagyon jó szórakoztatóak voltak és az egyes napok végén az eseményeket felidézve csak dőltünk a röhögéstől. :D

A celeb nagy kiállítós része és a csarnoka volt olyan amitől másfél-két nap után csömöröm lett de azért csak kibírtam valahogy.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.