Ugrás a kommentre

Star Wars Saga jubileum


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Asszem várok még egy órát aztán hívom én őt. Ha jól tudom Nagy Británia hívószáma 44-es.

Na de minek is ez a 44-es neked oldi? Nem mobilt hívsz? Akkor sztem nem kell.

 

Amúgy meg az a vicc, hogy én vetettem fel az út lehetőségét anno, és én maradtam itthon. :para:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

NA de minek is ez a 44-es neked oldi? Nem mobilt hívsz? Akkor sztem nem kell.

 

Amúgy meg az a vicc, hogy én vetettem fel az út lehetőségét anno, és én maradtam itthon. :lol:

Én úgy tudom kell, de majd ez hamarosan kiderül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor egy kis exklúzív hírcsomag: :D

 

Jól vannak, megérkeztek Angliaországba. Ezekben a percekben éppen buszoznak, mennek be a városba a reptérről. :lol: Úgy tűnik késéssel érkeztek, nagyon nem faggatóztam. A site smucig a telefonkártyámhoz. :)

 

Oldfighter

Saga News

2007.07.11

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megdumáltuk :)

Vajon most mit csinálhat a küldöttségünk? :lol:

Jobbik esetben még mindegyikük szabadlábon van. Értsd: A fiúk még nem botlottak bele egyetlen egy kocsmába se, Krande még senkit sem lyukasztott át a műanyag fénykardjaival, Karrdé drágám meg még nem jutott elég közel a nabooi fighterhez :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rosszabb esetben pedig a fiúk már kipróbálták az angol kocsmákat, Krande ezért fejbevagdosta őket a műanyag karddal, akik így nekiestek Karrdénak, aki nekizuhant a Naboo vadásznak. Mostanra pedig már az 501-es légió üldözi őket :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, a mai BORS-ot anyám a kezembe nyomta, és két oldalon terpeszkedik SimonZ SW SAGA-s pósztere. Azonnal fölhördültem, hogy ezt is biztosan nem engedte meg, hogy használják, erre ott vigyorog egy képen, meg írtak a honlapjáról (ezáltal róla is az ott szerzett infók alapján), hogy megy ki a Celebrationra kiállítani. Nekem meg leesett az állam :lol:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt! Elektronikus formában elérhető a cikk? Mi az a BORS? Ne hagyd ennyiben a dolgot. :lol:

Lehet te is rátaláltál már, de azért belinkelem, itt a cikk:

http://www.borsonline.hu/news.php?op&hid=2863

 

Az újságban ott van még a másik két csávó képe is Zolié mellett, illetve Zoli Saga pósztere jóóóó nagyban. Illetve van még hat kép elméletben a hat részről. Az első az ep4 foragtásáról, a második, ahová az ep5-öt írták valójában az a jelenet, amiben Vader megérkezik a II. Halálcsillagra (és amit felhasználtak az ep5 kiegészítésében is, így még majdnem jó is :)), az ep6 azt a képet kapta, ami a linkelt oldalon is látható, az ep1 Anakin és Shmi búcsúja, az ep2 Anakin, Padmé és R2 a nabooi utcán, az ep3 pedig Yoda a Jedi templomban kivont karddal. Meg még egy külön rublikában összegezve van, hogy mit termelt ki a Star Wars név 30 év alatt.

 

Bomarr, kösz a bejelentkezést. Akkor ezek szerint jól szórakoztok :D

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.