Ugrás a kommentre

Star Wars Saga jubileum


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szóval remélem, nem lesz gond, de némi infót azért beírok az útról. Mint kiderült, momentán az utazók mindegyike se tud mindent, mert nem vagyunk napi kapcsolatban egymással :)

Öten megyünk: Krande, SimonZ, Bomarr, Rog és én.

Indulás júli 11. 17:00 (azért búcsúzkodni ne gyertek ki :) ), érkezés júli 16, talán 16:40-re, de erre nem emlékszem pontosan.

Mindenkinek van repjegye, szállása és belépője, tehát a lényeg megvan.

Mit ne mondjak, jó sok egyeztetés és szervezkedés előzte meg, de reméljük, hogy szuper öt nap lesz :D Én bízom benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pici témaváltás. Egyik kolléganőmék tegnap jöttek haza Angliából, qva hideg volt. Vajon három hét múlva mi lesz?

De jó nekik.Nincs ott egy hely? :)

Szerintem jobban jártok egy kellemes 20 fokkal még ha borongós is, mint ami itt van(37 fokos kurva meleg).

Örülök, hogy összejött a dolog.Biztos jól fogjátok magatokat érezni.

 

 

Más.Nem tudjátok véletlenűl, hogy Ausztriában lehet egymást hívogatni mobilon?3 hét múlva megyünk Metallica koncertre és ott ugye a tömegben könnyű elsodródni egymástól.Nekem T-mobile van ,számlás, az egyik havernak Pannonos a harmadiknak Vodás.Tehát tudom őket ott hívni, vagy fordítva?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Sajnálatos hír érekezett a Celebration Europe háza tájáról! Az eseményre érkező rajongók kénytelenek lesznek nélkülözni Temuera Morrison-t, Jango Fett és a harmadik részes klón-katonák alakítóját, aki lemondta a részvételt. Ezzel sajnos egy jelentős karakter esett ki a rendezvény amúgy sem népes vendéggárdájából. Kérdés az, hogy ilyen rövid idő alatt találnak-e valakit a helyére..."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez van :)

 

Frenkie, igen, sokkal jobban fogunk járni, ha kellemesen 20 fok lesz :) Köszi szépen, én is remélem, hogy jó lesz :D

 

Szerintem tudjátok majd egymást hívni, de aki nem számlás, annak kell valami kód hozzá. Számlások kapásból tudják egymást hívni, csak 0036 vagy +36 kezdéssel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez van :P

 

Frenkie, igen, sokkal jobban fogunk járni, ha kellemesen 20 fok lesz :D Köszi szépen, én is remélem, hogy jó lesz :D

 

Szerintem tudjátok majd egymást hívni, de aki nem számlás, annak kell valami kód hozzá. Számlások kapásból tudják egymást hívni, csak 0036 vagy +36 kezdéssel.

Köszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy néz ki mégsem lesz ep3 az rtlen. Legalábbis a jövőheti műsorban más film van abban az időpontban.

Hát szombaton ne is keresd az EpIII-at, ahhoz nekik túl drága volt.Meg persze valószínűleg csak a EpVI után adják le az új részt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is

 

--------------------------------

 

Az is lehet hogy azok a nyomoronc rtl-ék csak szórakáznak és váratják egy hétig a Sith-eket.

Lehet várni a műsorújságokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Péntek kivételével nekem is jók az esték. (Ha időben megtudom, még a péntek is okés lehet.)

A személyes találkozást sem ellenezném.

 

Krande: pár részletet még meg kéne beszélni, pl. hogy jutunk a pályaudvarról a szállásra, a szállásról a fesztiválra, meg ilyesmi. Ellenőrizhetnénk, hány klubtag van köztünk, hogy a különjegyekkel mindenki be tudjon slisszolni a kilenc órási nyitáskor, és ne tízkor álldogáljunk a hosszú sorban. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Klubkülönjegyet azt honnan lehet szerezni?

Majd nyitunk SimonZ fanklubot :)

A Hyperspace-tagok kapnak négy jegyet, amivel akárkit bevihetnek egyszer a korai nyitásnál. Öten vagyunk, három napra. Ha van két klubtag, az pl. kevés, mert akkor 9 jegy kéne, és csak 8 van.

 

Azt inkább ne. :)

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skaccok, van valamelyikőtöknek egészen véletlenül használható London térképe?

Neten találtan néhány pdf állományú metró, busz és egyéb térképet, de ha esetleg van rá valami halvány remény, hogy van egyikötőknek egy normális egyben, akkor nem partizánkodok a nyomtatással :)

Meg talán csak fekete-fehérben tudok. Talán :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem van egy egészen szinvonalas 'Top 10 London' nevezetü útikönyvem, amiben számtalan lebontásban mennek végig a főbb nevezetességeken (még a legjobb 10 sörözőt is felsorolja :)) és tele van első látásra jól használható mini-térképekkel (illetve a belvárosról van egy nagyobb meg a metróhálozatról). Én ezt hozom, de azért biztos, ami biztos kéne hozni egy teljes London térképet is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez eddig nagyon jól hangzik :)

Külkeres kolléganőm megnézi otthon, hogy van-e neki valami normális várostérképe, és majd odaadja, ha igen (hát neki van egy rakat, hátha ez is akad) :)

Azt hiszem, attól még néhány közlekedésest kinyomok majd A3-ban :)

 

Krande, végül is turisták leszünk :D

 

Ha meg nem lesz teljes, akkor anélkül boldogulunk (remélem, tudunk, mert azért a külső részekre nem megyünk, és a szállás nincs messze a belvárosi résztől), most azért ne vegyünk horribilis összegért egyet, ha nem muszáj :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is lehet hogy azok a nyomoronc rtl-ék csak szórakáznak és váratják egy hétig a Sith-eket.

Már két szombat marad SW nélkül. A végén még az lesz hogy egy hónapban csak kettőt akarnak adni.

Sík hülyék szegények.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.